Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Kupujem boljšo krmilo. Mi lahko kdo svetuje? Do 100€

Komplet al sam cev? Acerbisou PHS Evolution mogoče? Al pa ker Renthalov model? PHSjka mensedi d je okrog 65-70€, z adapterjem pa verjetno ena 2× tok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

renthal!!! tega se nisem mogo spomnit x)

se čuti kaj razlike z drugim krmilom? sedajšnja pozicija mi preveč ne odgovarja... preveč ozko krmilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

renthal!!! tega se nisem mogo spomnit x)

se čuti kaj razlike z drugim krmilom? sedajšnja pozicija mi preveč ne odgovarja... preveč ozko krmilo :)

Ja vzam enega fatbara pa po možnosti širše kor original. Neboš nikdar zviu pa super občutek je. Tomaseli tut ni švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Beno. Nič ne poveš če si že sestavil skupej mašino in namonteru gor vse skupej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... zakaj enostavno tebe ne vprašam :D jaz pa se mučim z švabi k nevejo kje dobit rdečega renthala x)trance_27_notworthy.gif

mašina je bla po 44 dneh sestavljena... se je izkazalo da je vseeno bilo tak kot sem reko... limli od serviserjev rolleyes.gif

hgs sem prebarval na črno, zgleda ko orginal zdj, fergazer ostaja 28 (zaenkrat), zadnji amortizer od te610 že kupljen, lenker pa že iščem ker sem mojga zvil ko sem se podal z sm gumami na sneg trance_04_baaa.gif

kaj se pa tiče pooblaščenih, matej pri motorjetu v mb is my man :)

ni kaj, pravi bitch magnet je husqvarna zdj, stvarno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... zakaj enostavno tebe ne vprašam :D jaz pa se mučim z švabi k nevejo kje dobit rdečega renthala x)trance_27_notworthy.gif

mašina je bla po 44 dneh sestavljena... se je izkazalo da je vseeno bilo tak kot sem reko... limli od serviserjev rolleyes.gif

hgs sem prebarval na črno, zgleda ko orginal zdj, fergazer ostaja 28 (zaenkrat), zadnji amortizer od te610 že kupljen, lenker pa že iščem ker sem mojga zvil ko sem se podal z sm gumami na sneg trance_04_baaa.gif

kaj se pa tiče pooblaščenih, matej pri motorjetu v mb is my man :)

ni kaj, pravi bitch magnet je husqvarna zdj, stvarno ;)

MotorJet je sedaj pooblaščen za Husqvarno?

http://www.motorjet.com/motocikli/husqvarna/husqvarna-sm-630.html Mati pomagajte :D To pa verjetno trga :P

Tukaj pa še nekaj za tebe:

http://www.renthal.com/File/product1b.asp?productid=0&tabtype=3&zone=&biketype=&manufacturer=&model=&bikedate=

pa še fatbar:

http://www.renthal.com/File/product2b.asp?productid=0&tabtype=3&zone=&biketype=&manufacturer=&model=&bikedate=

pa twinwall.

http://www.renthal.com/File/product3b.asp?productid=0&tabtype=3&zone=&biketype=&manufacturer=&model=&bikedate=

Jst bi na tvojem mestu uzeu fatbar al pa 7/8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je uradni podatek za KM za to hus 125 odprto in kok doseže hitrost blokirana,brez blokad in če jo še kej predeluješ?

Mal za infotrance_08_book.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je uradni podatek za KM za to hus 125 odprto in kok doseže hitrost blokirana,brez blokad in če jo še kej predeluješ?

Mal za infotrance_08_book.gif

ena 100 original in ena 130 ( max 146 ) odprta. :) Po predelavi pa verjetno kaki km več :)

Menda samo z drugim izpuhom kar 30 konjev na zadnjem kolesu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena 100 original in ena 130 ( max 146 ) odprta. :) Po predelavi pa verjetno kaki km več :)

Menda samo z drugim izpuhom kar 30 konjev na zadnjem kolesu :)

o teh 30 km bi se dalo razpravljat.

realno je 26-28 konjev na kola z 28 fergazerjem (original od 06 dalje) in kvalitetnejšim izpuhom ala HGS, FMF, SPES, DOMA.

z 34 fergazerjem(letnik 06 in manj) in racing izpuhom bo tam okoli 30 konjev

največ pa lahko stisneš tam okoli 34KM (imaš tudi diagram na enih od prejšnjih straneh).

toliko o odprtih...

blokada 8kw max 84kmh

blokada 11kw max 107kmh

vse hitrosti sem napisal tako kot so bile NA ŠTEVCU po RAVNEM!

@janstyle pokaž sliko od tvoje (bivše?) huse kr čem jaz tudi tak naredit tablco (:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje. Menjal bom gume ker so original že čist zanič. Mal me zanima kaj bi bilo najbolš dat na motor. Rad bi gumo, ki bi se zelo hitro ogrela, pa da dobro drži, tudi v mokrem če je treba, pa da je ne bo zmanjkalo že po 2000km. Tanove sportsmart ni v tej dimenziji (spredaj 110/70/R17; zadaj 150/60/R17), kakor sem se zanimal. Od Dunlopa bi prišle potem vpoštev še kakšne qualifier II. Kakor vem  so to večinoma Sport gume. Supermoto gum (homologirane za cesto) je pa zelo malo. Continental ima dva modela, ContiTwist SM in pa ContiForce SM. Sicer nevem kakšna je razlika med gumo Continental ContiForce in Continental ContiForce SM, ker ContiForce SM ni v dimenziji 110/70/R17, ContiForce pa je. Bi bilo kaj narobe če dam spredaj ContiForce in zadaj ContiForce SM. Na pogled (profil) je isti, nevem kje je razlika, mogoče v zmesi.  

Na Pirelli gume se pa po pravici povedano nič ne spoznam ker imajo veliko različnih modelov in se mi niti približno ne sanja kaj bi bilo primerno za SM. Drugih gum pa niti nepoznam (metzeler... ). 

Aja še cena. Dal bi nekje 200€ za komplet. Rad bi da malo poveste kaj bi bilo primerno za tak motor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje. Menjal bom gume ker so original že čist zanič. Mal me zanima kaj bi bilo najbolš dat na motor. Rad bi gumo, ki bi se zelo hitro ogrela, pa da dobro drži, tudi v mokrem če je treba, pa da je ne bo zmanjkalo že po 2000km. Tanove sportsmart ni v tej dimenziji (spredaj 110/70/R17; zadaj 150/60/R17), kakor sem se zanimal. Od Dunlopa bi prišle potem vpoštev še kakšne qualifier II. Kakor vem so to večinoma Sport gume. Supermoto gum (homologirane za cesto) je pa zelo malo. Continental ima dva modela, ContiTwist SM in pa ContiForce SM. Sicer nevem kakšna je razlika med gumo Continental ContiForce in Continental ContiForce SM, ker ContiForce SM ni v dimenziji 110/70/R17, ContiForce pa je. Bi bilo kaj narobe če dam spredaj ContiForce in zadaj ContiForce SM. Na pogled (profil) je isti, nevem kje je razlika, mogoče v zmesi.

Na Pirelli gume se pa po pravici povedano nič ne spoznam ker imajo veliko različnih modelov in se mi niti približno ne sanja kaj bi bilo primerno za SM. Drugih gum pa niti nepoznam (metzeler... ).

Aja še cena. Dal bi nekje 200€ za komplet. Rad bi da malo poveste kaj bi bilo primerno za tak motor.

Pirelli Diablo, Pirelli Supercorsa ( katerokoli ), Dunlop Qualifier II, Dunlop Mutant ( SM guma, vendar bi jst kr na gumah za sportake ostal ) ....

http://www.topgume.si/slo/shop/cat/18/sirina/MTUw/presek/NjA%3D/premer/MTc%3D/znamka/Pirelli/tab/1/

Tukaj imaš poceni supercorse. Predhodno se pozanimaj o starosti gum!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli Diablo, Pirelli Supercorsa ( katerokoli ), Dunlop Qualifier II, Dunlop Mutant ( SM guma, vendar bi jst kr na gumah za sportake ostal ) ....

http://www.topgume.s.../Pirelli/tab/1/

Tukaj imaš poceni supercorse. Predhodno se pozanimaj o starosti gum!

To nima veze, če so pravilno skladiščene.... moje so 05 letnik, pa držijo do roba :whistle: še en par mam istih, če kdo rabi (110,150) -Dunlop D208 GP cca. 130evru obe :D LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj tudi uradno!

na tržišče prihajajo novi 125 modeli od Husqvarne.

Husqvarna sms 125

Husqvarna te 125

tudi husqvarna se je zdaj spustila v 4 takt vode pri 125 kubikih trance_04_baaa.gif

http://husqvarna-motorcycles.com/_vti_g5_ver.aspx?IdVer=186&rpstry=198_

http://husqvarna-motorcycles.com/_vti_g5_ver.aspx?IdVer=184&rpstry=198_

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj tudi uradno!

na tržišče prihajajo novi 125 modeli od Husqvarne.

Husqvarna sms 125

Husqvarna te 125

tudi husqvarna se je zdaj spustila v 4 takt vode pri 125 kubikih trance_04_baaa.gif

http://husqvarna-motorcycles.com/_vti_g5_ver.aspx?IdVer=186&rpstry=198_

http://husqvarna-motorcycles.com/_vti_g5_ver.aspx?IdVer=184&rpstry=198_

Agregat zgleda identičen yamahinemu 4t H2O, samo da ma ta fergazar namesto el. vbrizga :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo so to zrihtali,sej zgleda še kr fajn sam mašina....no počasi bo itak vse 4T,samo tedi bom tak na večji kubikaži...pa če bom meu sina bom meu manj stroškov kot z 2T hahaha

no js sm pol kupu un nosilec za tablico...zgleda super,glede škifov pa boh pomagej :evilgrin:

slika172.jpg

slika173.jpg

lp

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o teh 30 km bi se dalo razpravljat.

realno je 26-28 konjev na kola z 28 fergazerjem (original od 06 dalje) in kvalitetnejšim izpuhom ala HGS, FMF, SPES, DOMA.

z 34 fergazerjem(letnik 06 in manj) in racing izpuhom bo tam okoli 30 konjev

največ pa lahko stisneš tam okoli 34KM (imaš tudi diagram na enih od prejšnjih straneh).

toliko o odprtih...

blokada 8kw max 84kmh

blokada 11kw max 107kmh

vse hitrosti sem napisal tako kot so bile NA ŠTEVCU po RAVNEM!

@janstyle pokaž sliko od tvoje (bivše?) huse kr čem jaz tudi tak naredit tablco (:

Mah se ne splača, kupi nosilček za tablico, ledice itk dobis zravn, js sm pa sam za led lucke dau 35€ pol pa še nova strehica 35 al 39€... pa tud možje v modrem znajo težit, meni ni težil pa čeprov je vidu tablco ma useeno.

Če kdo rabi sprednji blatnik od acerbisa ga dam za male pare 15€/20€? nov 30 al nevem kok...tko pa zgleda s blatnikom:

post-23701-127628843092_thumb.jpg

post-23701-127628892766_thumb.jpg

post-23701-12762889807_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil janstyle
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako izgleda HGS black edition hehe

post-20499-127643743671_thumb.jpg

post-20499-127643742377_thumb.jpg

in pa zadnji blažilec WP od husqvarne sm 610, še nisem montiral.

post-20499-127643783769_thumb.jpg

evo zakaj je tako vroče zadne cajte :kiss:

post-20499-127643744576_thumb.jpg

ma kdo tmx 35 za prodat?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako izgleda HGS black edition hehe

post-20499-127643743671_thumb.jpg

post-20499-127643742377_thumb.jpg

in pa zadnji blažilec WP od husqvarne sm 610, še nisem montiral.

post-20499-127643783769_thumb.jpg

evo zakaj je tako vroče zadne cajte :kiss:

post-20499-127643744576_thumb.jpg

ma kdo tmx 35 za prodat?

Super motor maš! Sam neki, a tist ti olje na zadnjo gume teče iz izpuha? whistle.gif Ker men se podobno dogaja, in se mi zdi zelo nevarno trance_11_confused.gif opa zdele sm opazu da si gla lih prav... ups... ampak a se ti to dogaja?

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako izgleda HGS black edition hehe

in pa zadnji blažilec WP od husqvarne sm 610, še nisem montiral.

evo zakaj je tako vroče zadne cajte :kiss:

ma kdo tmx 35 za prodat?

Beno prehuda! :D Kdaj boš kei na rejslendu? Se bova kei dobila? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super motor maš! Sam neki, a tist ti olje na zadnjo gume teče iz izpuha? whistle.gif Ker men se podobno dogaja, in se mi zdi zelo nevarno trance_11_confused.gif opa zdele sm opazu da si gla lih prav... ups... ampak a se ti to dogaja?

ti trokira pri enakomernem gasu pri srednjih obratih?

eh zaj sem komaj skapiral... to je voda :) veš kaka sila more to bit da "šprica" na gumo?? to morš pol 5% mešance met haha :D drgač pa čvapi zarad prevlke dize, še nisem mel cajta da bi porihtal

Beno prehuda! :D Kdaj boš kei na rejslendu? Se bova kei dobila? :)

ma zdj enkrat se moremo zment obvezno! (:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti trokira pri enakomernem gasu pri srednjih obratih?

eh zaj sem komaj skapiral... to je voda :) veš kaka sila more to bit da "šprica" na gumo?? to morš pol 5% mešance met haha :D drgač pa čvapi zarad prevlke dize, še nisem mel cajta da bi porihtal

ma zdj enkrat se moremo zment obvezno! (:

JA. sj olja res preveč kuri. ga ta tedn peljem na servis biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA. sj olja res preveč kuri. ga ta tedn peljem na servis biggrin.gif

Nebojo ti zmanjšali oljne pumpe, če to misliš. Meni niso hteli pa je blo olja vsepovsod :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!