Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

po mojm števcu in zadi je biu še en z ninjo pa sva šla 150 pa se mi je res smilu motorčk k se je vrtel preveč :D sam ni nč navit sam blokade vn tko da kr lepo gre :D.

Kje ste to meril, v kašnem klancu navzdol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste to meril, v kašnem klancu navzdol?

ja mejčkn klančka je blo oz iz klanca navzdol si na ravnino prletu tko da si meu hitrost tko po ravnini pa mejčkn več k 140oz tm nekje v klanc pa tm okol 120 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mejčkn klančka je blo oz iz klanca navzdol si na ravnino prletu tko da si meu hitrost tko po ravnini pa mejčkn več k 140oz tm nekje v klanc pa tm okol 120 

Aja, pol pa stvar kr leti :notworthy:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pol pa stvar kr leti :notworthy:.

gre kr solidno pa sej veš kdo sm na rakitni smo se parkat vidl pa se pogovarjal husqvarna črna rdeče nalepke pa monster nalepke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kr solidno pa sej veš kdo sm na rakitni smo se parkat vidl pa se pogovarjal husqvarna črna rdeče nalepke pa monster nalepke...

Ja sej vem kdo si :), sam nism vedu, da ga lahka to tok stegne :worship:. Sm mislu tm nek 120-130 km/h nič več :whistle:.

Ma važn, da ga lahka na Rakitni nažigaš, FUC* the rest :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem kdo si :), sam nism vedu, da ga lahka to tok stegne :worship:. Sm mislu tm nek 120-130 km/h nič več :whistle:.

Ma važn, da ga lahka na Rakitni nažigaš, FUC* the rest :D.

hehe bom ti dau enkat za pelat sam spomn me pa boš vidu:D mja sam da gre gor po foglih:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni že nekaj časa opažam da se mi leva vilica na WRE masti,torej je šou semering? kej posebnega glede menjave? je to velik poseg ali je možno opraviti doma?Stroški?

če ma kdo kako mnenje bi lepo prosu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni že nekaj časa opažam da se mi leva vilica na WRE masti,torej je šou semering? kej posebnega glede menjave? je to velik poseg ali je možno opraviti doma?Stroški?

če ma kdo kako mnenje bi lepo prosu

glede zamenjave ti pa js nemorm pomagat vem pa da je semering pocen za obe vilci pride pr crki 7€ al neki tazga tko da stroškou ni velikih glede menjave morš pa vilce podrt to pa js neznam lih tko da raj to prepustim strokovnjakom..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni že nekaj časa opažam da se mi leva vilica na WRE masti,torej je šou semering? kej posebnega glede menjave? je to velik poseg ali je možno opraviti doma?Stroški?

če ma kdo kako mnenje bi lepo prosu

Upam da si boš lahko s tem kaj pomagal.

http://mxslo.com/mxslo/servis-vilic-na-motorju-showa/

http://mxslo.com/mxslo/servis-prednjih-vilic-na-motorju/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tole. Bom malo preštudiral + vprašal strica za nasvet pol bomo pa vidli. Je potrebna menjava v obeh vilicah? kakšno olje,+ če je možno dat gostejšega alpa kj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tole. Bom malo preštudiral + vprašal strica za nasvet pol bomo pa vidli. Je potrebna menjava v obeh vilicah? kakšno olje,+ če je možno dat gostejšega alpa kj

Načeloma ni potrebna menjavah v obeh vilicah, če ti je ena spustila zamenjaj semeringe le te drugo pa pusti pri miru dokler drži. Zakaj bi nekaj tikal, če je v redu? Da bi zamenjal preventivno? Brez veze, ker tako ali tako ni nobene škode če ti spusti. Glede olja ti piše v članku kerga se da notr. Semizdi da 5W. Najbolje da mal po googlaš kaj gre v Marzzochijeve vilice.  Vendar če daš gostejšega bo vzmetenje trše. V tem primeru pa bi moral menjati olje v obeh vilicah in povsod istiga nalit. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ni potrebna menjavah v obeh vilicah, če ti je ena spustila zamenjaj semeringe le te drugo pa pusti pri miru dokler drži. Zakaj bi nekaj tikal, če je v redu? Da bi zamenjal preventivno? Brez veze, ker tako ali tako ni nobene škode če ti spusti. Glede olja ti piše v članku kerga se da notr. Semizdi da 5W. Najbolje da mal po googlaš kaj gre v Marzzochijeve vilice. Vendar če daš gostejšega bo vzmetenje trše. V tem primeru pa bi moral menjati olje v obeh vilicah in povsod istiga nalit.

hvala,maš plus :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker je SM tema bolj aktivna kot WRE še tukaj, vprašanje, včeraj sem na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u gledal oglas, nekdo je prodajal WRE 125 2008 letnik iz klicne skupine 07, vendar sem si pozabil zapisat telefonsko, žal je pa oglas potekel, če kdo pozna lastnika naj mi prosim javi na PM, če pa kdo prodaja WRE 125 2008-2009 pa isto na PM :)

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me katere gume priporočate za Husqvarno sm125?

Trenutno imam Dunlop 150/60-17 66W QUALIFIER vem pa da obstajajo tudi druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katere gume priporočate za Husqvarno sm125?

Trenutno imam Dunlop 150/60-17 66W QUALIFIER vem pa da obstajajo tudi druge.

Odvisno kako voziš! Kakšne supecorse bi bile vrhusnke ^^ Dragon EVO pa tut xD

Pol če si bolj zemla/cesta definitiuno Dunlop Mutant.

Sicer so pa odlične Qualifier RR, Michelin Pilot Power...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno se ble dunlop sportmax qualifier zelo vredu za moj način vožnje...zej mam pireli h66 in zdaj ko sem se navadil moram rečti da se zdijo boljše v ovinek..

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni osebno se ble dunlop sportmax qualifier zelo vredu za moj način vožnje...zej mam pireli h66 in zdaj ko sem se navadil moram rečti da se zdijo boljše v ovinek..

Si siguren, da je tako ime gumi ?

Če bo že uzemal Qualifier naj uzame RR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si siguren, da je tako ime gumi ?

Če bo že uzemal Qualifier naj uzame RR

se opravičujem, guma je pireli diablo 66h (nevem če je prej h ali pa po številki :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nima veze al je odprta al zaprta, ti jo kupi. Odpreti se jo da za 70€. Če rabiš vedeti kako, mi piši PM, ker je ni noben problem odpreti. Lahko ti tudi pokažem, če hočeš. 

Za 70 eur pri Husqvarni SM125 ne narediš skoraj nič. Drugače pa predelava stane tem nekje 600 eur.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 70 eur pri Husqvarni SM125 ne narediš skoraj nič. Drugače pa predelava stane tem nekje 600 eur.

Za 600€ je drug izpuh pa druge dize direkt od Husqvarne ( pa mislm, da kr HGS dajejo v paketu ).

Skratka men osebno se to ne splača.

Za 70€ jo pa ODPREŠ, torej "odblokiraš", da zadiha na polnih 30+ konjeu :) ( menda )

Glede na to, da si pa res en neumnež ... ti pa povedam, da se na Hrvaški strani pri Moto Trade da dobit komplet predelevao že za 400€ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma vse svone prednlsti in slabosti... 09 letnik in naprej stane racing kit 700€ in imaš takrat prib 24-28 konjev.

Se bol splača dat 38 ferg, hgs in ti še ostane denar v primeru da mašina dušo spusti in bo treba zamenjat nekaj delov haha.. Z to nastavitvijo pa imaš 35 konjev in "luknjo v rezervarju" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!