Skoči na vsebino

skoraj nesreča


stuhec

Priporočene objave

... boljše če se umaknejo na stran, ker če prletim 200 kmh+ v njih tud oni pošteno najebejo v avtu

Ti to skoraj vsak dan dva do trikrat, kenede. :yawn:

lapalapalapalapa

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moja skoraj nesreča:

Se furam po LJ, hočem levo v križišču v katerem je gorela leva luč ampak tudi luč da lahko levo zavijm (una oranžna na 2. strani).

Pa se odločm da bom šou levo, je pa not že stala ena baba in ni nič poskušala spelat zato se odločm prehitevat. Takrat seveda ona spele prav tako pa tud da iz ulce v katero sm zavijou ker je že meu zeleno. Mankal je ene 10cm od enga pa 5cm od druzga avta :closedeyes:

kako pa si ti izpit opravil, a si ga kupil ? v križišču prehitevaš, ma daj no :nono: pamet v glavo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj testiral motor.

Najprej na bencinskem servisu tankam mi ga skoraj en ata z avtom na mestu prevrne, ker se je rinil med motor in avtomobil na drugi strani. Potem na Lj. obvoznici pri Rudniku, kjer so sedaj zožanja oziroma en pas gre na drugo stran obvoznice in so nameščene polne rumene črte, mi je ravno ko sem se peljal vzporedno s tovornjakom (na njegovi desni-vmes polna rumena črta) se je tovornjakar odločil zapeljati čez polno črto ravno proti meni. Komaj sem se ustavil med cestnimi količki. Za konec pa še na glavni cesti Trzin pri ind. coni zavijam desno in me zopet en ata z druge strani pri zavijanju levo izsili.

Zaključek testne vožnje je bil z mešanimi občutki :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

it was a good ride............... as long as you can walk away.

(ce malo priredim znan izgovor.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Tolmin - Nova Gorica, cesta mokra po nevihti, malo pred Solkanom na ravnici dva avta, vozijo ca 80-90kmh, prehitim prvega, drugi pa (SG registracija, starejši pasat) takoj ko me vidi pritisne gas do konca. Mislim si, tip je bolan, pusti ga... malo zmanjšam in gledam kaj se dogaja; tip pritiska kakih 5 sekund, potem pa sranje. :kva1: Na ravni cesti ga začne zanašat, popolnoma zgubi kontrolo, avto zavrti, udari ob odbojno ograjo, pa še enkrat, pa še... seveda se to dogaja čez oba vozna pasa. K sreči ni nikogar nasproti in jaz sem dovolj zadaj da varno ustavim. Ko je konec, stopi ven tip kakih 20-25 let star, čiso v šoku. Vprašam ga če je OK pa jeclja "ma ništa nije...." Rečem mu le to, človek, lahko bi ubil mene, sebe ali pa koga ki bi pripeljal nasproti. :angry: Pokličem policijo in povem detajle o avtu, ki se je potem potolčen odpeljal nazaj v smeri proti Tolminu.

Če bi se lotil prehitevanja tega pacienta je vprašanje če bi še lahko pisal v rubriko "skoraj nesreča".

Lp, nduro

Popravljeno . Popravil nduro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relacija Tolmin - Nova Gorica, cesta mokra po nevihti, malo pred Solkanom na ravnici dva avta, vozijo ca 80-90kmh, prehitim prvega, drugi pa (SG registracija, starejši pasat) takoj ko me vidi pritisne gas do konca. Mislim si, tip je bolan, pusti ga... malo zmanjšam in gledam kaj se dogaja; tip pritiska kakih 5 sekund, potem pa sranje. :kva1: Na ravni cesti ga začne zanašat, popolnoma zgubi kontrolo, avto zavrti, udari ob odbojno ograjo, pa še enkrat, pa še... seveda se to dogaja čez oba vozna pasa. K sreči ni nikogar nasproti in jaz sem dovolj zadaj da varno ustavim. Ko je konec, stopi ven tip kakih 20-25 let star, čiso v šoku. Vprašam ga če je OK pa jeclja "ma ništa nije...." Rečem mu le to, človek, lahko bi ubil mene, sebe ali pa koga ki bi pripeljal nasproti. :angry: Pokličem policijo in povem detajle o avtu, ki se je potem potolčen odpeljal nazaj v smeri proti Tolminu.

Če bi se lotil prehitevanja tega pacienta je vprašanje če bi še lahko pisal v rubriko "skoraj nesreča".

Lp, nduro

Žalostno je to da se grejo modeli z avtom primerjat proti motorju :headbang:

Ce vidimi, da se hoce kdo neki spanat z avtom, raje popustim(ceprav mam SS), ker lahko mene pa se koga v grob spravi, po moji al pa mnjegovi krivdi.

Ce ze drugi nimajo porihtano v glavi, mormo pa vsaj mi met. :closedeyes:

nduro, drgac me pa veseli da si jo odnesel cel. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa itak nisi več za na motor.Sedi doma in uživaj v penziji.

Kdor je že tako dolgo na motorju, -presneto, nekaj že dela prav.

Upam, da razumeš, kaj hočem povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvoznici pri Rudniku, kjer so sedaj zožanja oziroma en pas gre na drugo stran obvoznice in so nameščene polne rumene črte, mi je ravno ko sem se peljal vzporedno s tovornjakom (na njegovi desni-vmes polna rumena črta) se je tovornjakar odločil zapeljati čez polno črto ravno proti meni. Komaj sem se ustavil med cestnimi količki.

Nauk: ne vozi vzporedno z vozilom, če nisi prepričan, da te vidi. Šofer tovornjaka te bo zelo težko videl, če si vzporedno z njim.

Še ena bratova skoraj nesreča:

Ketna se je zaradi dotrajanosti v samo 300km(ena popoldanska fura) tako pretegnila, da jo je tik pred domom dol vrglo in zagrabilo med zobnik ter vilico, in zadnje kolo je zablokiralo. Na srečo se je to zgodilo na ravnem delu lokalne ceste pri mali hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti kretene z avti, ki prehitevajo kolone v ovinku, če bi prletu mal hitreje bi puntiča lahko na pol presekal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na jezerskem. V ovinku tovarnjakar (če sm iskren nevem kako je prilezel tja gor - vrjetno iz avstrijske streni ker so širše ceste) da če bi prletel v ovinek z 20km/h več bi bil v njegovem hladilniku spredaj ali pa pod njem. Ampak tako je obrnil, da niti KOLESAR!!!! nebi imel prostora mim pridt. Seveda pametnjakovič rine naprej, ne da bi se on gospodina ustavu da se lahko jez nazaj pomaknem al pa kej da gre mim ane... Srečo sem imel, ker je blo mal makedama pr ograji sem se lahko ke ustavu.. Na živce mi grejo tud vozniki, k v nepregleden ovinek čisto seka ovinek, joj.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ena dva tedna nazaj...

Se spravim na furo, pa mi nekje pri Celovcu zruži menjalnik pri ene 100 na uro.

In to na ravni cesti. Zadnja zablokira, nagonsko stisnem sklopko takoj zatem še prednjo bremzo , začne nekaj melt po mašini in pokat, ni blo fajn za slišat.

Sem se uspel ustavit brez problema, samo utrip sem pa mel na enih 250.

Hudič bi bil če bi to blo v kakem ovinku, ko bi me rit začela prehitevat, bi ga verjetno zložo.

Rezultat: mašina hin - se ne splača popravljat (letnik 88, cca 180.000 prevoženih)

Zahvala AMZS enoti v Dravogradu, hiter odziv za pomoč na cesti, sem bil čez 3 ure že doma , motor pa pri mehaniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ena dva tedna nazaj...

Se spravim na furo, pa mi nekje pri Celovcu zruži menjalnik pri ene 100 na uro.

In to na ravni cesti. Zadnja zablokira, nagonsko stisnem sklopko takoj zatem še prednjo bremzo , začne nekaj melt po mašini in pokat, ni blo fajn za slišat.

Sem se uspel ustavit brez problema, samo utrip sem pa mel na enih 250.

Hudič bi bil če bi to blo v kakem ovinku, ko bi me rit začela prehitevat, bi ga verjetno zložo.

Rezultat: mašina hin - se ne splača popravljat (letnik 88, cca 180.000 prevoženih)

Zahvala AMZS enoti v Dravogradu, hiter odziv za pomoč na cesti, sem bil čez 3 ure že doma , motor pa pri mehaniku.

no, častivredna kilometrina, zaj se ne rabiš tak sekirat hehe, je očitno odslužo svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!