Skoči na vsebino

skoraj nesreča


stuhec

Priporočene objave

Doma imam dve Hondi 50 ccm,pa z nobeno nimam problema s prehirevanjem,če pa se vsedem na BMW-eja z 170 Ks pa nastane problem.Namreč,če pred mano pelje šleper dolg ca 15m s hitrostjo 80 km/h in ga grem pred ovinkon v ravnini prehitevat in ko ga prehitiš(v ca 2-3 sek) imaš vsaj 2x-no začetno prehitevalno hitrost.Tu pa nastane problem pri zavijanju pred njega in zaviranju zaradi prihajajočega ovinka. :whistle:

Ps:pospešek pa ima od 0-100 Km/h 2,8 sek in od 0-200 Km/h 8,6 sek. :eek:

Čist prav napisano!! :worship:

A ti pridem zmolit en očenaš na grob? :rolleyes:

napiše se oče naš, ne pa "očenaš"!!!!!!!!!!!! Sicer pa, ne vem zakaj to pišeš???

Kolegi!

S takimi besedami se ne igrajte! Je preveč boleče, da kdo izmed nas izgubi življenje, kamoli da še mi komu želimo in izrekamo take želje....Srečno vsem!

:worship: eno so res škodoželjni

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno dobro preberte naslov in ne blebetajte nekaj brezveze

odprite si temo bluzenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kurc se zgodi, dans sm mel sam neki takega ... prehitevam avto pred eno rido po ravnini, pa hočm mimo pa da oni po gaso, js pa še bol po gaso uni trep pa tut, no pol sm ga prehito sam mi je zmankalo placa za bremzanje (še klanc navzdol je bil), pa sm šov kr lpo naravnost ... mam pa srečo da ni blo obcestne ograje in da je bil lepo travnik tam, pa sm zvozo brez padca, uni je pa itak takratko potegno

To je tipična mladostniška neumnost! Mal se še spomnim, kak sem razmišljal pri 17ih.

Prehitet je treba, pa ni važno, kak bom potem zvozil ovinek. Važno je, da sem prehitel.

Bremzal sredi prehitevanja pa jaz motorist že ne bom. :krneki:

Nisi povedal, kak ovinek je bil, predpostaviva, da je bil desni. Vprašaj se, kje bi bil, če bi se napačen trenutek avto nasproti pripeljal.

Pa vprašaj se to jutri, pa pojutrišnjem, pa še čez kak mesec tud mal razmisli o tem.

Ko boš imel več izkušenj, boš znal vohat težave.

Pa ne bit zdaj užaljen.

Če/ko se srečava na OMV v Drgavogradu, dobiš za pir.

btw; zadnjič je egy prevozil pol tapočasnega spusta z golice za enim prepotentnim audijem. Pa nima 125prdala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tipična mladostniška neumnost! Mal se še spomnim, kak sem razmišljal pri 17ih.

Prehitet je treba, pa ni važno, kak bom potem zvozil ovinek. Važno je, da sem prehitel.

Bremzal sredi prehitevanja pa jaz motorist že ne bom. :krneki:

Nisi povedal, kak ovinek je bil, predpostaviva, da je bil desni. Vprašaj se, kje bi bil, če bi se napačen trenutek avto nasproti pripeljal.

Pa vprašaj se to jutri, pa pojutrišnjem, pa še čez kak mesec tud mal razmisli o tem.

Ko boš imel več izkušenj, boš znal vohat težave.

Pa ne bit zdaj užaljen.

Če/ko se srečava na OMV v Drgavogradu, dobiš za pir.

btw; zadnjič je egy prevozil pol tapočasnega spusta z golice za enim prepotentnim audijem. Pa nima 125prdala.

Nč pir :nono: takle bo dobil kar kakav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kurc se zgodi, dans sm mel sam neki takega ... prehitevam avto pred eno rido po ravnini, pa hočm mimo pa da oni po gaso, js pa še bol po gaso uni trep pa tut, no pol sm ga prehito sam mi je zmankalo placa za bremzanje (še klanc navzdol je bil), pa sm šov kr lpo naravnost ... mam pa srečo da ni blo obcestne ograje in da je bil lepo travnik tam, pa sm zvozo brez padca, uni je pa itak takratko potegno

:)

No, pa če bi v tem "dvoboju" kdo takratko potegnu bi bil to suvereno ti :headbang:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč pir :nono: takle bo dobil kar kakav :P

:D Lahk dobi takega kot ga bom jaz, alkoholfrajerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi!

S takimi besedami se ne igrajte! Je preveč boleče, da kdo izmed nas izgubi življenje, kamoli da še mi komu želimo in izrekamo take želje....Srečno vsem!

napiše se oče naš, ne pa "očenaš"!!!!!!!!!!!! Sicer pa, ne vem zakaj to pišeš???

Ker je reku, da se mu nej javim, ko bom imel izpit 50 let. Takrat, njega (glede na to, da ima približno 65 let) verjetno ne bo več, nisem mu zaželel nobene nesreče. Napisal sem mu pa tudi zato, ker tako poveličuje ta svoj super-duper bmw, ki mu ga še zdaleč ne zavidam. S takim motorjem in njegovimi vozniškimi sposobnostmi mu ne bi smelo predstavljat problema zvozit ta ovinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prav napisano!! :worship:

sicer pa, glede na to, da si zagovornik umirjene vožnje po cesti, naj sedaj sklepam, da je 160 km/h (dvakratnik 80 km/h, s katerimi vozi tovornjak) za tebe umirjena vožnja? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa, glede na to, da si zagovornik umirjene vožnje po cesti, naj sedaj sklepam, da je 160 km/h (dvakratnik 80 km/h, s katerimi vozi tovornjak) za tebe umirjena vožnja? :whistle:

Ja, sem zagovornik "umirjene" vožnje oz. v mejah neke normale (približno). :P Kaj je pa za koga umirjena vožnja, pa ne bi razpravljal, ker bo spet do neke debate prišlo.

Jaz dam Brumerju prav. Sploh ni važno kolko se kdo pelje.... on je napisal, da je problem pri prehitevanju, ker hitrost naglo povečaš, s takšno hitrostjo pa lahko težko premagaš eventualno oviro pred sabo (ovink). Lahko je že 50km/h na kakšnem 180 stopinjskem zaprtem ovinku preveč

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :worship:

Na Vrhnišekm klancu bremzov na polno iz 150 na 0 slap.gif

na vrh klanca en džip čist ustavu k je zavijal levo, zdj vem da se tut tm prklop cesta trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam na tistem Vrhinškem klancu sem jst 2 leti nazaj skor dušo spustu, sicer sm bil v avtu, pred mano kamion s peskom in še en avto. Se odločim prehitet in sredi prehitevanja, mi zavije en debil v Yugotu iz ne vem katere stranske na glavno. Tip je pogledal samo, če ma svoj pas prost, ni pa pričakoval, da bom jaz ravno v tistem trenutku prehiteval. Na koncu je bla cesta dovolj široka, da smo šli Yugo, R petka in kamion vštric. Ko smo se vračali, sem si ogledal cesto, tam je čist en majhen stranski priključek sredi dreves ali grmov in seveda famozni znak STOP. Verjamem, da tip v Yugiču zdaj vedno ustavi po pravilih in pogleda, če lahko zavije.

Popravljeno . Popravil dozzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam na tistem Vrhinškem klancu sem jst 2 leti nazaj skor dušo spustu, sicer sm bil v avtu, pred mano kamion s peskom in še en avto. Se odločim prehitet in sredi prehitevanja, mi zavije en debil v Yugotu iz ne vem katere stranske na glavno. Tip je pogledal samo, če ma svoj pas prost, ni pa pričakoval, da bom jaz ravno v tistem trenutku prehiteval. Na koncu je bla cesta dovolj široka, da smo šli Yugo, R petka in kamion vštric. Ko smo se vračali, sem si ogledal cesto, tam je čist en majhen stranski priključek sredi dreves ali grmov in seveda famozni znak STOP. Verjamem, da tip v Yugiču zdaj vedno ustavi po pravilih in pogleda, če lahko zavije.

Tisti "debil" je verjetno poznal zakon o varnosti v cestnem prometu, kjer piše, da NE SMEŠ! prehitevat v križišču, na prehodu za pešce itd... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam na tistem Vrhinškem klancu sem jst 2 leti nazaj skor dušo spustu, sicer sm bil v avtu, pred mano kamion s peskom in še en avto. Se odločim prehitet in sredi prehitevanja, mi zavije en debil v Yugotu iz ne vem katere stranske na glavno. Tip je pogledal samo, če ma svoj pas prost, ni pa pričakoval, da bom jaz ravno v tistem trenutku prehiteval. Na koncu je bla cesta dovolj široka, da smo šli Yugo, R petka in kamion vštric. Ko smo se vračali, sem si ogledal cesto, tam je čist en majhen stranski priključek sredi dreves ali grmov in seveda famozni znak STOP. Verjamem, da tip v Yugiču zdaj vedno ustavi po pravilih in pogleda, če lahko zavije.

Tole bi znalo bit kontroverzno. Jaz sem se enkrat z motorjem skor v avto čelno napičil, sem ravno ven speljal ko je avto začel prehitevat. Bankina v takem trenutku zgleda široka kot avtocesta. :wacko:

V mojem primeru bi bil verjetno avtomobilist kriv, ker sem bil že na svojem pasu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEJKO najdi podatke od tvoje ninje,pa nepozabi jih objavit,potem šele dajaj nestrokovne komentarje! Čakam odgovor !!!! :whistle:

hehe brumči, treba se je malo hecat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti "debil" je verjetno poznal zakon o varnosti v cestnem prometu, kjer piše, da NE SMEŠ! prehitevat v križišču, na prehodu za pešce itd... :closedeyes:

To je tisti klanec pred Vrhniko, ko je zelo dolga ravnina. Ko sem začel prehitevat, sem imel črtkane črte in je bilo vse po črki zakona. Tehnično gledano gre lahko za križišce, ampak večina ki se vozi mimo, sploh ne ve, da se na zgornjem delu iznenada vključi še ena mičkena stranska cesta. In vseeno, STOP znak je, da se ustaviš, ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debil z zarjavelo vespo PX200 vozi po štepanjcu, kar po sredi nasprotnega pasu ogroža promet in prehiteva kot da je sam na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe brumči, treba se je malo hecat :D

Ti se kar hecaj :devil: samo ne na moj račun - še vedno čakam podatke o pospešku tvojga motorja!!! Če si pozabu od 0-100 km/h in od 0-200 km/h,sicer bom moral sam kje najti in ti napopam,da se ti drugič nebo potrebno hecat. :hmm: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar hecaj :devil: samo ne na moj račun - še vedno čakam podatke o pospešku tvojga motorja!!! Če si pozabu od 0-100 km/h in od 0-200 km/h,sicer bom moral sam kje najti in ti napopam,da se ti drugič nebo potrebno hecat. :hmm: :nono:

0-100 kmh ( 3,2 s), 0-200 kmh (9,7 s)...ampak ta motor ni namenjen za neke hitrostne ravninske rekorde, za to je namenjena hayabusa, temveč za okretno dirkanje čez ovinke ali pa na dirkališču, na katerem pa tvojga bmw-ja konkretno naščije, ker je manjša, lažja, okretnejša... kljub vsemu pa niti nima tolk slabših pospeškov od tvoje vlke krave, ki ima kar nekaj več konjenice pod nogami, očitno pa tud kilogramčkov, glede na to da ni tolko bolj brutalnih pospeškov...na ovinkih pa itak vemo da tvojga ni niti več v vzvratnem ogledalu hehe

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti "debil" je verjetno poznal zakon o varnosti v cestnem prometu, kjer piše, da NE SMEŠ! prehitevat v križišču, na prehodu za pešce itd... :closedeyes:

če cesti nista enakovredni se lahko prehiteva, tko so nas učil v avtošoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če cesti nista enakovredni se lahko prehiteva, tko so nas učil v avtošoli

Sem sam predaval svoj čas CPP in ti povem, da se v NOBENEM križišču ne prehiteva, razen po desni, kadar vozilo pred nami stoji v križišču in zavija v levo in je za to dovolj prostora. Pa še to je bolj "vožnja mimo", kot prehitevanje... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0-100 kmh ( 3,2 s), 0-200 kmh (9,7 s)...ampak ta motor ni namenjen za neke hitrostne ravninske rekorde, za to je namenjena hayabusa.

No ker se že mešaš v najino polemiko z Nejkotom,bi te prosil,da še ti najdeš podatke od Hayabuse koliko rabi od 0-200Km/.Boš presenečen.Lahko pa si tudi film na yu-tuju pogledaš Hayabusa - BMW-K-1200-R

Ps: naslednjič,ko kaj napišeš se poprej malo načitaj-prepričaj predno take trosiš OK.Pa brez zamere!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer, to je nejko, sam ma sposojen račun ker njegov je banan :grim

tist k ne zastop zjutraj tud popoldan ni nič bolši..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer, to je nejko, sam ma sposojen račun ker njegov je banan :grim

Važno je,da se on prepozna in naj se potrudi odgovorit,ko se bo naspal.

Ps. pa še tole,če slučajno pjero tole bere naj se netrudi na moje poste odgovarjat,lahko bi že zdavnaj opazil,da na njegove poste neodgovarjam-ignore!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je,da se on prepozna in naj se potrudi odgovorit,ko se bo naspal.

Ps. pa še tole,če slučajno pjero tole bere naj se netrudi na moje poste odgovarjat,lahko bi že zdavnaj opazil,da na njegove poste neodgovarjam-ignore!!!!

bolš da ne odgovarjaš,boš manj neumnosti trosu okol,lepo pa je,da prebereš moje poste.

hvala

:evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil pjero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!