Skoči na vsebino

skoraj nesreča


stuhec

Priporočene objave

Ja ja Horjo vem... Mal te jebem ker ne prideš na pir... :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam, kjer ni za peljati, torej tudi na nasprotnem pasu na katerega rob si izrinil "brata motorista" :whistle: , se da peljati tudi z eno roko. Seveda zahvaljujoč temu, da se je drugi umaknil in pustil prosto pot tvoji neumnosti. Bo vedno možna taka rešitev? Verjetno ne. Verjamem pa da bodo nekateri vedno to možnost izsiljevali. Zato bi zaslužili preventivno odstranitev iz prometa, magari z armbrustom.

Ata Ibeeeeeek! Evo iztočnice. :P

"Armbrust", da ti prišepnem, če drugače ne bo šlo:

Havči, havči pa menda ne misliš, da se bom spustil na tvoj glup nivo, ki ga odlično obvladaš? Mislim, da imava drug o drugem kar izdelano mnenje. O bevskanju za ograjo sem ti nekoč že razložil, da bi se pa zaradi tebe penil..., fant ne bodi pretirano domišljav. Če človek stopi v drek, si pač očisti čevlje. In tebe se je včasih potrebno mimogrede očistiti. In nič drugega. Takšni imbecili so bili, so in bodo zame navadni p.. dim, saj se jih v svoji zaverovanosti nič ne prime. Ostanejo blaženi v svoji neumnosti, ki je polna agresivnosti, dokler so vrata zaprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mislim, da imava drug o drugem kar izdelano mnenje. ...

Absolutno! :worship:

In ne boš verjel, oba imava vsak svoj klub navijačev, ki tudi izkazujejo neko podobo. :grim

... fant ne bodi pretirano domišljav. ...

Fant? Oooo, hvala za kompliment.

... Če človek stopi v drek, si pač očisti čevlje. In tebe se je včasih potrebno mimogrede očistiti. ...

Ehhh, daj no daj. Sedaj si pa res pod nivojem. A debate v skladu s temo ali izzivom, ki sem ti ga poslal, pa ne zmoreš?

A si slučajno kakšen strankarski aktivist in imaš izdelan tečaj osebnih diskreditacij?

... Takšni imbecili so bili, so in bodo zame navadni p.. dim, saj se jih v svoji zaverovanosti nič ne prime. Ostanejo blaženi v svoji neumnosti, ki je polna agresivnosti, dokler so vrata zaprta.

Agresivnost? :hmm: Dokler so vrata zaprta? A se mi samo zdi, ali me vabiš, da bi mi izkazal svojo agresivnost?

Čakaj, čakaj, ali nismo tako nekako izzivali smrkavci včasih, ko smo še v kratkih hlačah in z razbitimii koleni okoli skakali?

Ja, Ibek, res je od takih odgovorov se me pa res nič ne prime. Ali me boš do take mere razočaral, da se te mi ne bo več ljubilo izzivati, ker ni več česa pametnega in argumentiranega pričakovati od tebe? Škoda, pa tako lepo sva začela. Sem se skoraj zaljubil vate. :wub:

Ibek, pa ne da ti pritisk narašča?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja Horjo vem... Mal te jebem ker ne prideš na pir... :whistle: :naughty: :evilgrin:

Mah qrc, saj zadnje cajte še žvet nimam časa.

Še največ sem na šihtu frej. Le kaj bo, ko se vlada zamenja? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... blablablabla...

... blablablablabla ...

Ma, dajta že nehati, s temi bedarijami. Dajta se zmenit v eni telovadnici, boksarske rokavice, gor, pa 3 runde po 2 minute. Pol pa na :beer2: pa bo. Bo veliko bolj učinkovito ...

Se opravičujem za :topic:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah qrc, saj zadnje cajte še žvet nimam časa.

Še največ sem na šihtu frej. Le kaj bo, ko se vlada zamenja? :wacko:

Če te bodo dobili da si frej, bodo rdeči kapitalisti uvedli obvezno brezplačno delo v korist lastnika firme. :naughty:

Jasno vse v korist socialne države! :whistle:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, dajta že nehati, s temi bedarijami. ...

In koji si ti qrac, da boš komandiral? :doze: A tudi vse požreš, kar vidiš v izložbah? Pejd mim, če ti ne paše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koji si ti qrac, da boš komandiral? :doze: A tudi vse požreš, kar vidiš v izložbah? Pejd mim, če ti ne paše!

:lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se peljem v smeri Dravograd - Ravne na Kor., 100m pred mano neka opel astra karavan, 50m pred njo pa se en avto . Med tem, ko sem jaz dohitel astro, je ona dohitela avto pred sabo, nakar pocakam par sekund, da vidim ce bo sel model prehitevat, vendar nic.

Zato sm se odlocil prehitevat oba in se mi glih to zgodi, cemer sem se probal izognit z tistim parim sekundam cakanja, model mi gre prehitevat med tem ko sma bila vzporedno.

Js idiot kot zacetnik se pa tudi nisem spomnil, da bi zacel zavirat, ampak sm tolk dolgo cakal,

da me je model izrinil na bankino (mislim da cestaki niso za na pesek :headbang: ).

Nakar me je le opazil, ampak to sele takrat ko sem bil na pesku.

Model je zapeljal nazaj na svoj pas, ter me gledal in nekak odkimal, tolk prestraseno (verjetno je bil on bol prestrasen kot jaz), da sm mislil da mu je uslo.

Zdaj pa me zanima, ker pac z motorjem nisem dolgo na cesti, a se to velik krat dogaja, da voznik ne pogleda stranskega ogledala preden gre prehitevat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa me zanima, ker pac z motorjem nisem dolgo na cesti, a se to velik krat dogaja, da voznik ne pogleda stranskega ogledala preden gre prehitevat?

Še kar :whistle:

Sam poleg žmigavca pogosto še poblendam - pogosto ni zaman.

Pazi nase, prjatu.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa me zanima, ker pac z motorjem nisem dolgo na cesti, a se to velik krat dogaja, da voznik ne pogleda stranskega ogledala preden gre prehitevat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa me zanima, ker pac z motorjem nisem dolgo na cesti, a se to velik krat dogaja, da voznik ne pogleda stranskega ogledala preden gre prehitevat?

Jap.. sem pa imel še hujše paciente, ko gre prehitevat ko se mu ti pelješ nasproti in tud ko te ziher vidi mu še vedno ni do umikanja in gre do konca prehitevat.. potem pa se loviš po kurčevi bankini :headbang: Tak primer sem imel letos mnde ene 3x.. beda totalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je že dostkrat zgodilo da je kak zanalašč ven zapelal da bi me kao vstrašo, folk je bolan res....zato pa morš s čimvečjim gasom mimo da te sploh ne vidi pa predn on kaj nardi si ti že zdavnaj mimo, bolj ko jajcaš s prehitevanjem pa neke trobiš, blendaš in podobne oslarije bolj so vozniki živčni pa prej naredijo kako neumnost, če pa ga ti opališ mimo da te komaj vidi pa nima kaj bit.. :yes: jih pa moj akrapo že kak kilometer prej opozori da prihaja raketa tak da boljše če se umaknejo na stran, ker če prletim 200 kmh+ v njih tud oni pošteno najebejo v avtu

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za blendat se vedno najde cas, se mi pa vcas zgodi da pozabim vklopit smernik, konc koncev se ti taj pa taj more zgodit tudi to, glede na to da vsak avto pred sabo prehitevam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............

Zdaj pa me zanima, ker pac z motorjem nisem dolgo na cesti, a se to velik krat dogaja, da voznik ne pogleda stranskega ogledala preden gre prehitevat?

Ti priporočam en preprost štos. Vedno, ko začneš prehitevati vozilo preds sabo, glej voznika. Vsak pred zavijanjem v levo nagne v levo tudi glavo, levo roko pa dvigne na volan. Ta sekunda ti dosti pomeni, ker lahko zategneš levo ali pa zabremzaš. Pričakuj vedno, da voznik ne samo, da ne pogleda v ogledalo, ampak tudi žmigavca ne vklopi :headbang: . LP in po pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

Ps ; javi se mi takrat,ko boš imel A kategorijo 1/2 stoletja!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Pol pa itak nisi več za na motor.Sedi doma in uživaj v penziji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporočam en preprost štos. Vedno, ko začneš prehitevati vozilo preds sabo, glej voznika. Vsak pred zavijanjem v levo nagne v levo tudi glavo, levo roko pa dvigne na volan. Ta sekunda ti dosti pomeni, ker lahko zategneš levo ali pa zabremzaš. Pričakuj vedno, da voznik ne samo, da ne pogleda v ogledalo, ampak tudi žmigavca ne vklopi :headbang: . LP in po pameti.

OK, samo nekaj mi povej....skozi zadnjo šipo ti vidiš voznika kam obrne glavo :unsure: , sem že malo gledal na to, pa se zaradi malenkost zatemnjenih šip (pri večini avtomobilov) tega ne vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporočam en preprost štos. Vedno, ko začneš prehitevati vozilo preds sabo, glej voznika. Vsak pred zavijanjem v levo nagne v levo tudi glavo, levo roko pa dvigne na volan. Ta sekunda ti dosti pomeni, ker lahko zategneš levo ali pa zabremzaš. Pričakuj vedno, da voznik ne samo, da ne pogleda v ogledalo, ampak tudi žmigavca ne vklopi :headbang: . LP in po pameti.

Zelo koristn trik. Hvala

:ninja: Sploh v sloveniji, kjer je uporaba žmigavcev odsvetovana, al pa skor prepovedana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moja skoraj nesreča:

Se furam po LJ, hočem levo v križišču v katerem je gorela leva luč ampak tudi luč da lahko levo zavijm (una oranžna na 2. strani).

Pa se odločm da bom šou levo, je pa not že stala ena baba in ni nič poskušala spelat zato se odločm prehitevat. Takrat seveda ona spele prav tako pa tud da iz ulce v katero sm zavijou ker je že meu zeleno. Mankal je ene 10cm od enga pa 5cm od druzga avta :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, samo nekaj mi povej....skozi zadnjo šipo ti vidiš voznika kam obrne glavo :unsure: , sem že malo gledal na to, pa se zaradi malenkost zatemnjenih šip (pri večini avtomobilov) tega ne vidi.

Nisi dobro razumel. Ne gledaš ga od zadaj ampak s strani, ko si z motorjem na njegovi levi strani in ga že prehitevaš. Takrat glej na desno njegovo bučo in roke. Sicer pa ima moto rider pod predvidevanja mnogo dobrega napisano :worship: .

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, če si mu ob strani, pa če se odloči, da bo šel na levo :krneki: moreš biti napol rossi, da rešiš situacijo. Ampak vseeno bomo malo pomerkali, TNX :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!