Skoči na vsebino

skoraj nesreča


stuhec

Priporočene objave

Danes se s kolegom odpravima (končno) po moj moped na servis. Pred Mariborom, gledano iz smeri Dravograda, nama ena mamika z rdečim ZX-om vzame prednost, morem dodat, da najina hitrost ni bila prevelika gede na stanje na cesti(beri ravnina 400m) in to tako da sva jo prehitela po desni strani na svojmu pasu ene dva cm od bankine in z mojo koleno 5cm od avta. Še to dodam, da naju je gledala vsaj 300m, ampak si je naknadno premislila in vseeno speljala.

Draga gospa izpit si v p...o vtakni ker če ne ti ga bom jaz!!!!!!!

Hvala TEBI, ki si me vozil!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako.. se mi je pa že tudi nardilo da bi enemu v rit priletel k sm se samo za sekundo obrnu. Pač sekunde štejejo..

na tomosu al pa aprilii? kak ti je te to uspelo? :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem danes na the cesti imel 3x v 5 minutah v nepreglednem ovinku avto na moji polovici ceste. Prvič je bil to celo šleper potem pa še dva osebna. Tistega tretjega sem že kar pričakoval, kot bi videl naprej kaj se dogaja. Ja eni res mislijo, da je njihova cela cesta, če pa pripelje nasproti motor, se pa itak lahko umakne kar na bankino najbrž . :headbang:

Na koncu, se mi je od Vinske gore proti domu, v vetrobranu raztreščil še golob (ne glinast, taprav) :headbang:

(Sve je dobro, kad se dobro svrši) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem danes na the cesti imel 3x v 5 minutah v nepreglednem ovinku avto na moji polovici ceste. Prvič je bil to celo šleper potem pa še dva osebna. Tistega tretjega sem že kar pričakoval, kot bi videl naprej kaj se dogaja. Ja eni res mislijo, da je njihova cela cesta, če pa pripelje nasproti motor, se pa itak lahko umakne kar na bankino najbrž . :headbang:

Na koncu, se mi je od Vinske gore proti domu, v vetrobranu raztreščil še golob (ne glinast, taprav) :headbang:

(Sve je dobro, kad se dobro svrši) :whistle:

pol pa te je prehitevala sova uharica ^_^ ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz Grobelnega proti Šmarju. Odspredi šlepar, za njim kombi, za kobijem jst. Pelemo se nekje 60 km/h. Začnem prehitevat kombi, in ko sm nekje na sredini kombija , voznik kombija začne prehitevat tovornjaka, in zapele na levi pas kjer sm jst, omffg !! Tolk adrenalina še ne, pomoje so odločali cm. pred nesrečo. Potero sm samo do blokade pa mimo kretena, kateri je brez žmigovca zapeljal skoraj vame. Na prvi bus postaji sm mogu počakat, premislat ka se je nardil, ka se je skor nardil... to ti zmeša glavo do amena. Morš se pomirit.

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa opazil da so italjani v tuaregih nevarni..2x v enem tednu. Najprej medKoprom in Izolo. Tuareg se mi priključi z uvoza Koper ter vozi za mano lepo v koloni. Nakar sem si pustil nekaj placa med menoj in naslednjim avtomobilom(15m) in se tip spomni prehitevat ko gre nasproti avto... 10cm od mene :headbang: .

Naslednje je blo pa na obvoznici ko se je priključil in direkt pred mano na prehitevalni pas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes iz Grobelnega proti Šmarju. Odspredi šlepar, za njim kombi, za kobijem jst. Pelemo se nekje 60 km/h. Začnem prehitevat kombi, in ko sm nekje na sredini kombija , voznik kombija začne prehitevat tovornjaka, in zapele na levi pas kjer sm jst, omffg !! Tolk adrenalina še ne, pomoje so odločali cm. pred nesrečo. Potero sm samo do blokade pa mimo kretena, kateri je brez žmigovca zapeljal skoraj vame. Na prvi bus postaji sm mogu počakat, premislat ka se je nardil, ka se je skor nardil... to ti zmeša glavo do amena. Morš se pomirit.

Nese čudit takim podvigom kombija :devil: saj bi moral to tudi ti predvidet,sicer pa pravi pravilo pri prehirevanju,da naj bi na tvoje početje opozoril voznika pred teboj - verjetno si na to pozabil!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri tem pomagajo tudi dolge luči in pa glasnost izpuha, seveda poleg smerokaza. Sem imel podobno situacijo ko me je nekdo na križišču pogledal in speljal direktno pred mene. Zapeljal sem na prvo možno parkirišče in nekaj časa tam obsedel. Zakaj obsedel, ker so bila kolena preveč mehka, utrip skoraj 200 adrenalina pa tolk da je kr teklo z mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kurc se zgodi, dans sm mel sam neki takega ... prehitevam avto pred eno rido po ravnini, pa hočm mimo pa da oni po gaso, js pa še bol po gaso uni trep pa tut, no pol sm ga prehito sam mi je zmankalo placa za bremzanje (še klanc navzdol je bil), pa sm šov kr lpo naravnost ... mam pa srečo da ni blo obcestne ograje in da je bil lepo travnik tam, pa sm zvozo brez padca, uni je pa itak takratko potegno

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je meni dostkrat naredilo. Preprosto spustiš gas in pustiš človeka naj gre da bo vesel. Pa ni treba nič po travnikih skakat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pubeci bo treba kaj močnejšega kupit, pa nebo več teh problemov hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pubeci bo treba kaj močnejšega kupit, pa nebo več teh problemov hehe

na 125 2T nikol nism meu problemov s prehitevanjem..je pa res da 600 pa res konec...razen kakšne scuderie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj dobu rdečega Daewoo-ja v rit v Dravogradu, ker je pri zavijanju desno gledal levo, čeprav sem bil pred njim še jaz in se še nisem vključil na gl. cesto. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 125 2T nikol nism meu problemov s prehitevanjem..je pa res da 600 pa res konec...razen kakšne scuderie :D

Doma imam dve Hondi 50 ccm,pa z nobeno nimam problema s prehirevanjem,če pa se vsedem na BMW-eja z 170 Ks pa nastane problem.Namreč,če pred mano pelje šleper dolg ca 15m s hitrostjo 80 km/h in ga grem pred ovinkon v ravnini prehitevat in ko ga prehitiš(v ca 2-3 sek) imaš vsaj 2x-no začetno prehitevalno hitrost.Tu pa nastane problem pri zavijanju pred njega in zaviranju zaradi prihajajočega ovinka. :whistle:

Ps:pospešek pa ima od 0-100 Km/h 2,8 sek in od 0-200 Km/h 8,6 sek. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam dve Hondi 50 ccm,pa z nobeno nimam problema s prehirevanjem,če pa se vsedem na BMW-eja z 170 Ks pa nastane problem.Namreč,če pred mano pelje šleper dolg ca 15m s hitrostjo 80 km/h in ga grem pred ovinkon v ravnini prehitevat in ko ga prehitiš(v ca 2-3 sek) imaš vsaj 2x-no začetno prehitevalno hitrost.Tu pa nastane problem pri zavijanju pred njega in zaviranju zaradi prihajajočega ovinka. :whistle:

Ps:pospešek pa ima od 0-100 Km/h 2,8 sek in od 0-200 Km/h 8,6 sek. :eek:

skor tak dobro ko moja ninja .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam dve Hondi 50 ccm,pa z nobeno nimam problema s prehirevanjem,če pa se vsedem na BMW-eja z 170 Ks pa nastane problem.Namreč,če pred mano pelje šleper dolg ca 15m s hitrostjo 80 km/h in ga grem pred ovinkon v ravnini prehitevat in ko ga prehitiš(v ca 2-3 sek) imaš vsaj 2x-no začetno prehitevalno hitrost.Tu pa nastane problem pri zavijanju pred njega in zaviranju zaradi prihajajočega ovinka. :whistle:

Prehitevaj z BMWjem samo tam in takrat, kjer prehitevas z 50ko, pa ne bo problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na cesti je res ogromno (beri veliko preveč) takšnih voznikov (motorjev in avtov), ki bi jih blo treba odstranit s prometa. Vseeno pa sem dobil, ko sem prebiral te 3 strani postov, občutek, da nekateri veliko premalo predvidevate. Recimo primer kombija: če vozimo za kombijem , ki je po možnosti tovoren, po sredini cestišča, nas on skorajda ne more videti, saj nima notranjega vzvratnega ogledala, pa tudi če ga ima, vanj nič ne vidi. Kar pomeni, da mu ostaneta samo zunanji stranski ogledali. Zlato pravilo vožnje je namreč, da je potrebno voziti na takšni razdalji za vozilom, da vidimo njegova ogledala, saj nam le to zagotavlja, da bo tudi voznik spredaj videl nas. Prav tako je dobro pri prehitevanju zamenjati položaj s sredine proti črti, tako da nas voznik vidi, mu morda celo spustiti kratek zvočni signal, se prepričati, da nas je videl in šele nato prehiteti... Morem rečt, da sem imel v zadnjih 10.000 prevoženih kilometrih samo dve ali tri malo bol stresne situacije...

Nauk te zgodbe: ZA SVOJO VARNOST MORAMO V PRVI VRSTI SKRBETI SAMI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor tak dobro ko moja ninja .) :D

NEJKO najdi podatke od tvoje ninje,pa nepozabi jih objavit,potem šele dajaj nestrokovne komentarje! Čakam odgovor !!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kombijev... Dokler ne bodo imeli obveznih tahografov kot tovornjaki, bo tako. Zakaj? Brez pavze ''lahko'' vozi 24 ur/dan. Še pride ne na razklad, mu šef že nalaga drugo 1000 in več kilometrsko furo.. In kako lahko od neprespanega šoferja pričakujemo, da bo 100% zbran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauk te zgodbe: ZA SVOJO VARNOST MORAMO V PRVI VRSTI SKRBETI SAMI...

ja sm že videl ko je(so)motorist vedno ko je začel prehitevati potrobil!!!

samo čez nekaj časa postane to že moteče(za voznika motorja in za druge) še posebej če se najde kakšen aroganten(kaj bo on zdej men trobu...)

drugače je pa eno najbolj varnih metod ampak na prvem mestu je nalepka POZICIJA :worship:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam dve Hondi 50 ccm,pa z nobeno nimam problema s prehirevanjem,če pa se vsedem na BMW-eja z 170 Ks pa nastane problem.Namreč,če pred mano pelje šleper dolg ca 15m s hitrostjo 80 km/h in ga grem pred ovinkon v ravnini prehitevat in ko ga prehitiš(v ca 2-3 sek) imaš vsaj 2x-no začetno prehitevalno hitrost.Tu pa nastane problem pri zavijanju pred njega in zaviranju zaradi prihajajočega ovinka. :whistle:

Ps:pospešek pa ima od 0-100 Km/h 2,8 sek in od 0-200 Km/h 8,6 sek. :eek:

Brumer, po tvojem postu sklepam, da nisi dorasel tvojemu motorju. Prodaj :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, po tvojem postu sklepam, da nisi dorasel tvojemu motorju. Prodaj :alien1:

"Prodam" sam pridi z denarjem in takoj kupim novega K 1200 R-sport plavega metalik. :whistle: Kar pa se rasti tiče(dorasel :eek: ) merim v višino 1,86 cm in sem težak 93 Kg,kar je za moj motor za moj motor idealno. :hmm:

Ps ; javi se mi takrat,ko boš imel A kategorijo 1/2 stoletja!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ps ; javi se mi takrat,ko boš imel A kategorijo 1/2 stoletja!!! :lol1: :lol1: :lol1:

A ti pridem zmolit en očenaš na grob? :rolleyes:

Se opravičujem za :topic:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi!

S takimi besedami se ne igrajte! Je preveč boleče, da kdo izmed nas izgubi življenje, kamoli da še mi komu želimo in izrekamo take želje....Srečno vsem!

A ti pridem zmolit en očenaš na grob? :rolleyes:

Se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!