Skoči na vsebino

1000 kubikov ali 600???


Demon

Priporočene objave

Bandit 1200 gre čist dovol. Pač tvoja fzr-ka je narjena za prtiskat, bandit pa za se pelat. Aja po 500 km na motorju bi tebi roke odpadle un na banditu bi pa še vedno veselo fural naprej :) Pač valda da je razlika fzr ss bandit pa naked bike. Že retard opazi razliko. Sam imam naked bike in ko prehitim ss motor se prašam za koji kurac ma tip ss ?

za pred kafičom stat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se niste še zmenli, kaj je bolš? ni konsenza al kako? :evilgrin:

He, he, he, je, je!! 1000 mora bit! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede same teme pa: sem eden od čudakov in sem brez bolečin presedlal s 1.200 na 650.

Jz tudi pa mi je majka, to vsaj gre tak k češ, pa tud ko se ne peleš te ga ni strah :naughty:

Glede ss motorjev, pa itak ne razumem zakaj bi jih kdo sploh mel za po cesti - SLO so itak perveč zrukane, pa flike pa luknje, pa tovornjakov povsod ohoho (zadnč v nedeljo na Mariji Reki gasilski nasprot prpelu, me je kr mal presenetu :whistle: )...da bi se dalo pelat kok se želiš, tak da pomoje muscle bike ala HONDA CB 1300 (al pa FZ1 no hehe) optimalen stroj za naše ceste.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tudi pa mi je majka, to vsaj gre tak k češ, pa tud ko se ne peleš te ga ni strah :naughty:

No ja, če sem popolnoma odkrit, je tudi 1200 moped šel natanko toliko, kolikor sem jaz hotel. Glede tega ni bistvene razlike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, če sem popolnoma odkrit, je tudi 1200 moped šel natanko toliko, kolikor sem jaz hotel. Glede tega ni bistvene razlike :)

natanko tako :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem,kaj maste tolk dela okol cestakov. Pac enmu je vsec neki,drugemu pa drugo. So ljudje k kupujejo terence (za po mestu),pa so ljudje k kupujejo sportne avtomobile.Pa kaj pol?? Vsak kupi tisto,kar mu pase oz mu je vsec. Jaz imam SS,kupil sem ga pa zato ker mi je motor vsec. Nic nimam proti endruram,chopperjem,touringom... Meni osebno se bolj dopade cestak in zato sem si ga tudi kupil. Pa se dobro zavedam,da najbrz ne bom nikol izkoristu vsega kar mi motor nudi. Prav tako me cisto nic ne moti,ce me ljudje s "pocasnejsimi" motorji prehitevajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem,kaj maste tolk dela okol cestakov. Pac enmu je vsec neki,drugemu pa drugo. So ljudje k kupujejo terence (za po mestu),pa so ljudje k kupujejo sportne avtomobile.Pa kaj pol?? Vsak kupi tisto,kar mu pase oz mu je vsec. Jaz imam SS,kupil sem ga pa zato ker mi je motor vsec. Nic nimam proti endruram,chopperjem,touringom... Meni osebno se bolj dopade cestak in zato sem si ga tudi kupil. Pa se dobro zavedam,da najbrz ne bom nikol izkoristu vsega kar mi motor nudi. Prav tako me cisto nic ne moti,ce me ljudje s "pocasnejsimi" motorji prehitevajo.

se strnjam s tabo..pač usako tele ma svoje veselje:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se je precej umirila, :devil: vas bo treba spet mal podkurut z 1200 ccm ,170 Ps + navor 130 Nm! :whistle: :whistle:

ma veš kaj, jaz sem tak BMW vozil, in ni slab. daleč od tega. tud vsa tist elektronišeubertehnologia je okej. ni pa spet nevem kak super duper stroj, de ga svet še ni videl. mene osebno, je trikrat bol začudla CBR 600rr 2007, čeprav sem čišt druge sorte. pravzaprav, so moje želje precej bližje bmwju K1200 kot CBRju, pa me je le-ta popolnoma prevzel. IMHO je BMW bol izjava kot motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se je precej umirila, :devil: vas bo treba spet mal podkurut z 1200 ccm ,170 Ps + navor 130 Nm! :whistle: :whistle:

Zakaj nikol se teze ne poves.... kamion pa ferrari mata oba 500 konj, kamion se nor navor, pa kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nikol se teze ne poves.... kamion pa ferrari mata oba 500 konj, kamion se nor navor, pa kaj?

s kamionom je težje skoz ovinke furat pa je bol zanimiw kot ferrari :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kamionom je težje skoz ovinke furat pa je bol zanimiw kot ferrari :P

;) bi blo fajn videt ferrarija z kamionsko prikolico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se je precej umirila, :devil: vas bo treba spet mal podkurut z 1200 ccm ,170 Ps + navor 130 Nm! :whistle: :whistle:

Brumer, 2005 K1200R ima 118 kW, kar ni 170 Ps :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, 2005 K1200R ima 118 kW, kar ni 170 Ps :evilgrin:

Samo mal te bom popravil;letnik 2006 ima 120 KW ali 163 PS + Akrapovič naj bi dal ca 13-15 Ps.Že zaradi odsranjenega katalizatorja brez Akrapoviča bi imel sigurno + 10PS.Verjetno pa to vseskupaj nedrži,ker je pač BMW in nekaj kar ti voziš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema se je precej umirila, :devil: vas bo treba spet mal podkurut z 1200 ccm ,170 Ps + navor 130 Nm! :whistle: :whistle:

čuj kaj ni čas da pri tvojih letih malo k pameti prides :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo mal te bom popravil;letnik 2006 ima 120 KW ali 163 PS + Akrapovič naj bi dal ca 13-15 Ps.Že zaradi odsranjenega katalizatorja brez Akrapoviča bi imel sigurno + 10PS.Verjetno pa to vseskupaj nedrži,ker je pač BMW in nekaj kar ti voziš. :hmm:

brumer saj ves bmw si kupijo stari dedi ki ne morejo več :whistle:

aja pa da akrapovič da ca 13-15 ps je tudi iz trte zvita.....

glede da si neki mojster avtomehanik nebi rabil taksnih bedarij trabunjat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nikol se teze ne poves.... kamion pa ferrari mata oba 500 konj, kamion se nor navor, pa kaj?

Če neznaš sam najti tehnične podatke,ti jih lahko kot želiš tudi jaz dam. Teža suhega motorja in brez dodatne opreme je 212 kg z dodatno opremo(ABS-delno itegriran,WGS,ESA,varnostna naprava),hladilna tekočina,olje in poln tank pa ima 236 Kg.

Ps: pa nepozabi ,da je to tudi motor za potovanje z kardanskim prenosom,kar precej pripomore k težini motorja !!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta tema zasla :topic: ?? tle je vprasanje al 600 al 1000 ne pa al svabsko al japonsko. Valda da japonsko :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj kaj ni čas da pri tvojih letih malo k pameti prides :hmm:

"Čuj" pamet rabiš ti,jaz bi ti je edino lahko malo dal !!!!! :hmm:

Ps:poglej malo statistiko,nebo ti škodovalo! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta tema zasla :topic: ?? tle je vprasanje al 600 al 1000 ne pa al svabsko al japonsko. Valda da japonsko :>

"Sebe" vprašaj saj ti omenjaš nekakšne prasice -aje to tema o prašičih????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Čuj" pamet rabiš ti,jaz bi ti je edino lahko malo dal !!!!! :hmm:

Ps:poglej malo statistiko,nebo ti škodovalo! :eek:

no moj zadnji off topic tu. brumer lahko gres ju3 zraven v tovarno, ker pač grem slučajno na neko testiranje pa bova tam o tem razpravljala. aja pa nebi hotel imeti dementnih mozganov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!