Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

lepe nagrade za slinaste tipe, a mas to u mislih?

 

 

 

... ne, nisem take nagrade mislu ....  :lol1:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer je bil močan vetr,tko da ni blo volje več kot 25km narest s kolesom

tako da sm se šla duatlon in jih še 5 odlavfala

post-265-0-76959100-1366892267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer je bil močan vetr,tko da ni blo volje več kot 25km narest s kolesom

tako da sm se šla duatlon in jih še 5 odlavfala

Sanda,kaj ti sploh še ostane?

IRON WOMAN triatlon!

 

vodoimašzaritjopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zanimivo je gledati ljudi ki pridejo na rekreacijo, kot močeradi po dežju. Kot strokovnjak na področju kondicijskih priprav, hujšanja itd... vam priporočam trajne rešitve na temo fit. kvalitetne spremembe načina prehranjevanja  (brez diet) in aktivnosti. Odsvetujem tek daljših tur v kolikor niste napravili dobre baze na kondicijskih pripravah, da ne govorim o nogometu... av kolena gležnji...  počasi korak za korakom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se tolk zredu na Balkanu ,da še hiter ne morem hodit,tečt :eek: tečt,to je pa znanstvena fantastika trenutno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, dandanes si človek kot kaže niti riti ne zna več obrisat, brez da bi se prej posvetoval z nutricionistom. Pa kratkega sprehoda do trgovine niti pod razno brez intenzivnega ogrevanja in predhodnega kardia in kaj vem kaj še vse. Da pa bi kdo malo zdrave kmečke pameti vklopil pa je preveč utopično pričakovati. Dobra obutev, redna ampak zmerna aktivnost pa se da tudi občasne izlete na jug sanirat :) Vsaj za silo :)

 

P.s. Pa lepinje ni treba vedno cele pojest, bolje več mesa pa manj kruha. Oz. najbolje nič kruha ostane več placa za meso. Pa zraven čevapov kislo mleko, pivo pa malo kasneje v obilnejših dozah, ne obleži toliko v želodcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nutricionist se posvetuje z mano ne jaz z njim,treniram že 18 let od tega sem licenciran trener že 10 let tako ,da Kec te pridige lohk pridigaš komu drugemu ne men ;) če te pa kej zanima pa kar vpraš ti bom razložu o raznih sanacijah :evilgrin:

 

P.S. moreš pa kdaj izločit satiro od resnega posta,da se ne boš vžigov preveč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf sploh ni blo namenjeno tebi :) govorim na splošno kako se folk sedaj spomladi oz. pred poletjem loteva športa takšnega in drugačnega in ob tem pretirava v vseh pogledih. Tebi je bil namenjen nasvet glede lepinj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf sploh ni blo namenjeno tebi :) govorim na splošno kako se folk sedaj spomladi oz. pred poletjem loteva športa takšnega in drugačnega in ob tem pretirava v vseh pogledih. Tebi je bil namenjen nasvet glede lepinj ;)

Zabeleženo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz opažam, da zadnje čase vse več tečem, predvsem pa na kratke relacije in v moto opremi,saj tečem ponavadi v garažo! :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pred kosilom sem napravil 12m po gozdu. Blaten do kolen, zabu kramparce obut. Vlage je bilo preko vseh mej, no ja, ni ravno sušno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glih kar naredu par kilometrčkov .... 

 

.... v idealnih razmerah ....

 

... po suhem, v tapravi temperaturi, s spremljavo primerne muske ...

 

 

 

 

ps.

.... samo priznam .... 

... to ni blo v naravi ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ma kaj ste krepali, ste moghli it z mano danes ob poudne na urco teka po Panovcu, pa bi vas predramlo! Je pa bilo borbeno, pulz na 175-180, nekajkrat sem vmes hodil, da je padel na 150, preventivno, če bo še napraj tako toplo, nam čez zimo ne bo potrebno kuriti. Pa po pameti. Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zunaj 40 stopinj jaz pa staknil virozo in vročino, zmaga :D

 

No preboleli smo in ta vikend po parih tednih prvih 10km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!