Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Vreme je bilo naklonjeno, organizacija odlična, edino konje so ta hitri splašili in jih počasni nismo več videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes sem bila na teku okoli Šmartinskega jezera.....kot fotografka. Ravno v času teka je deževalo, prej in potem pa ne :headbang: . Kljub temu so jo šibali kot snete skire :worship: . Sedaj pa upam, da bo šlo zdravje na bolje in jo v soboto malo pokukamo v Ormož :yes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole so štartali

P4181145.JPG

In se pognali v dir v klanec

P4181148.JPG

In pred ciljem je bilo treba premagati še enega izmed mnogih "klančkov"

P1050421.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Tečeš, ko odplavaš do kolesa, pa odkolesariš in nato zares tečeš.

36398_406354849722_588299722_4179550_434680_n.jpg

36398_406355044722_588299722_4179572_5621093_n.jpg

30492_1222992035561_1851794845_408442_6860223_n.jpg

Se kar natečeš na triatlonu tudi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči. Tole je pa fotomontaža ali pa odigrano, hehe. :naughty:

Ne poznam nobenega, da bi se na triatlonu pri zadnji disciplini še smejal, pa če te fotograf še tako nagovarja :photo::photo: ...hehe

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči. Tole je pa fotomontaža ali pa odigrano, hehe. :naughty:

Ne poznam nobenega, da bi se na triatlonu pri zadnji disciplini še smejal, pa če te fotograf še tako nagovarja :photo::photo: ...hehe

Ja, me še nisi spoznal :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, me še nisi spoznal :whistle: :lol:

to lenči naj vidijo iz kakega testa smo ko je najtežje usta od uha do uha:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: :blink:

Pa vi niste normaln!

Upam, da vsaj u tej vročini daste gmh!

Matr, namest da bi šli na :beer1: pa take neumnosti zganjate. men se v tej vročin še :l_01: ne da ne pa lavfat. Ma ste užgan eni! :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo dali gmah, takole se je včeraj moj smejal ob petih popoldne, ko je bilo za njim 1,5 km plavanja, 40km kolesarjenja in je gural še 10km teka :worship:

P1030549.JPG

No, priznam, bilo je hudo vroče in potem je pasalo spiti a015.gif ali dva ali :blush: Še danes noter spravljam hudo dehidracijo :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči. A ma tvoj to kakšne posebne "štumfe" al je rad še mal v 70-ih.

Drugače pa...včeraj sem porabil 4 litre pijače na 8 urnem hribolazenju. Premalo. Tudi jaz mam še danes posledice dehidracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči. A ma tvoj to kakšne posebne "štumfe" al je rad še mal v 70-ih.

Drugače pa...včeraj sem porabil 4 litre pijače na 8 urnem hribolazenju. Premalo. Tudi jaz mam še danes posledice dehidracije.

Ja, dehidracija je trenutno kar huda zadeva, če človek športa. Drugače pa so to kompresijski štumpfki, ki jih nosiva na daljših zadevah

Sem pa za ta teden odpovedala tek, samo plavanje pride v poštev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj je bil pa prav lep izlet v Logarsko dolino....lepih 75 km iz Celja do Logarske, čeprav me je 10 km proti koncu pralo, saj se je dobesedno utrgal oblak...vendar se nisem dala :worship:

MEMO0044.JPG

MEMO0058.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, bravo, vidim, da motoristi in motoristke letite tudi na OH ne samo na oktane.

Da se še jaz malo poduvam in prilepim svojo slikco.

Ja, tudi jaz imam nogavičke iz začetka prejšnjega stoletja, leta so tu. :D

post-333-064935700 1283764610_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj pa EKOta v mariboru ste pa prespali??? bilo je super, še vreme se je poštimalo. zdaj pa dalje, lj se bliža.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa EKOta v mariboru ste pa prespali??? bilo je super, še vreme se je poštimalo. zdaj pa dalje, lj se bliža.:whistle:

Smo bili odrezani od preostalega sveta :( LM pa baje prihaja na prvi tir drugi peron :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame LM odpade, trenutno se borim s prehladi in pretiranim delom v službi, treninga je zato bolj malo.

Včeraj zjutraj sem sicer šel na Malo Planino, vendar počutje ni pravo. Mogoče 21tko za trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prihodnjo nedeljo pa kaže na lepo vreme, torej bomo uživali. Jaz na 21km skupaj s prijateljicama, lepo na izi, da prideta skozi cilj. Pa obilo užitkov in da dosežete svoje cilje vsem želim MSN-Emoticon-006.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maratonac, tokrat je bila pa prehuda gužva, da bi se našla :unsure: . No pa kdaj drugič :beer1: . bilo je idealno za tek, vzdušje odlično , lopovička pod streho :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol pred vsemi, ki so zmogli 21 in pa 42 km. Še posebej pa tistim mojim znancem, ki smo jim podelili koledarje, da so vsaj približno vedeli, kako so s časom na progi.... :OK: D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!