Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Vikend brez mopedka. :(

Sem pa zato malo tekel:

petek 10 km

sobota 20 km

nedelja 15 km na Urbanovem tekaškem dnevu :OK:

Naslednji vikend pa spet na moped. :bounce:

:worship: Tole pa je bilo tekanje.

Jaz pa ta vikend brez tekanja in brez mopedka :( . No bo pa prihodnji zato bolj aktiven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj to je največji problem kaj bi počel.Al bi se ču vozit z motorjrm, al laufat al pa kako turo s kolesom.Pa tud v kake hribe je luštno it.Vikend je prekratek, to je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa jst dans srečov med tekom :), je bla že čist bliz sam dok sem mobitel vn potegnu se je odločila da si mal distance uzame.

post-4351-1243707911_thumb.jpg

post-4351-1243707945_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem pa jst dans srečov med tekom :) , je bla že čist bliz sam dok sem mobitel vn potegnu se je odločila da si mal distance uzame.

Meni se sprehajajo mimo hiše in prav lepo jih je gledati.

No, drugače pa sem se danes preganjala po Tivoju in oddelala tistih 10km klančkov na DM teku. Sonček je prijetno sijal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Petelinji tek v Petelinjah dajmo vsi petelini in kokice, piščeta tudi :010:010:010

Sem kar v Ljubljani med kurami tekala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar v Ljubljani med kurami tekala :naughty:

pa petelinov je blo kaj :naughty: med vsemi temi kokicami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa petelinov je blo kaj :naughty: med vsemi temi kokicami

Prav lepo je bilo gledati petelinčke (veliko njih s piščančki) ob progi, ko so navijali za svoje kokice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj sem dodala še 9km teka, no popoldne pa še nekaj več na motorju. Pa je šlo čez 100 km v maju teka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK:
Včeraj zjutraj sem dodala še 9km teka, no popoldne pa še nekaj več na motorju. Pa je šlo čez 100 km v maju teka :worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem ljubitelj teka, moji rezultati pa so: Cooperjev test (2400m): 8min 42s, šprint (60m) :7,6s, drugač pa raje laufam po razgibanem terenu v naravi, na atletski stezi le tolko da malo vidim kje sem...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo me je napralo danes na jutranjem teku :angry: , ampak bilo je pa super, sta me sotekača potegnila in smo jo lepo zašibali, kot še nikoli po tej trasi :OK: . Še je malo rezerve :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakal na popoldansko sonce in odtekel lagano 10-ko. :zzz:

Pri nas je bilo cel dan vmes samo za kakšne 3km lepega vremena :slap: super, da ste ga imeli kje drugje več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj mi je pošteno teklo, čeprav sem naredila samo 6 km. Tale vročina mi ne diši preveč, je samo 42 km ta mesec teka do včeraj. Saj bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj mi je pošteno teklo, čeprav sem naredila samo 6 km. Tale vročina mi ne diši preveč, je samo 42 km ta mesec teka do včeraj. Saj bo bolje.

Meni pa vročina ne škodi preveč. :D Petek 8, sobota 17 in nedelja 10 + 16 na rolerjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto dni je naokoli zato vas ponovno vabim na 2. Bistrški tek. Članski tek na 10 km se bo začel ob 17.00, več na www.tdbistrc.org

Za hrano (golaž in polenta), pijačo in dobro voljo bo poskrbljeno, švic bo tudi tekel v potokih .... alora ni razlogov za nematranje :P

post-698-1245067978_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako mi je uspelo prepričat samega sebe, da sem začel tečt po 2 krat na teden, 6 ali 12km - odvisno od razpoloženja. Več kot dovolj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako mi je uspelo prepričat samega sebe, da sem začel tečt po 2 krat na teden, 6 ali 12km - odvisno od razpoloženja. Več kot dovolj :yes:

:worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je topla noč in mene mika it na tek iz viča do koseškega bajerja. Lepih 7km. Po temi seveda, da se ne vidi kolkrat vmes počivam :P

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je topla noč in mene mika it na tek iz viča do koseškega bajerja. Lepih 7km. Po temi seveda, da se ne vidi kolkrat vmes počivam :P

lp

T

Danes je super za tekat, le pojdi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto dni je naokoli zato vas ponovno vabim na 2. Bistrški tek. Članski tek na 10 km se bo začel ob 17.00, več na www.tdbistrc.org

Za hrano (golaž in polenta), pijačo in dobro voljo bo poskrbljeno, švic bo tudi tekel v potokih .... alora ni razlogov za nematranje :P

post-698-1245067978_thumb.jpg

Ne pridem, predaleč. :P Pa link bi lahko prav prpopala -> TD Bistrc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!