Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

včeraj Palmanova 21 km vreme idealno za tek trance_40_thumbup.gif:OK:

vzdušje in udeležba kot tudi rezultat super

Lenči videl sem te samo ni bilo prilike za pozdravček, pa drudgičtrance_25_naughty.gif

Jaz sem pa razmišljala, kje se skrivaš slap.gif . No, drugič pa le pocukaj za kiklco trance_43_wavetowel2.gif

Vreme res idealno in sem zadovoljna s tekom , sedaj pa do novega leta krajše razdalje tam do 10km, da se malo spočijem trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsak dan po eno urco tečem v naši goši....kolko pa to znese v KM...pa ne bi vedel....glavno da je fajn, pa da se švica....mater, ko bom pa jaz letos pripravljen na skijah....evilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tek Sv. Barbare v nedeljo je bil res superca, štafete so odlična ideja, tiste 3.3km pa hitro oddelaš (no, malo te ustavijo klančki). trance_43_wavetowel2.gif Pa še Krško letos in zaključimo s tekmovanji yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako ste pa kaj oblečeni in obuti, da vas ne zebe ob tem vremenu?

Namreč moja kondicija pospešeno peša in mogoče ne bi blo napačno če že zdej začnem kej migat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste pa kaj oblečeni in obuti, da vas ne zebe ob tem vremenu?

Namreč moja kondicija pospešeno peša in mogoče ne bi blo napačno če že zdej začnem kej migat :D

športno perilo da odvaja vlago od telesa, na začetku te mora malo zebst-ne preveč,ko prideš na delovno temperaturo pa vztrajaj, začenjaj po občutku potem podaljšuj, po teku razteg in čimprej preobleč in piti :yea1:

včeraj v Istri ultra promo maraton po snegu super doživetje v glavnem tekači SLO 95%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Vremenske razmere odlične za tek, no, zmrznjen sneg je hudo naporen wacko.gif , vendar je bilo čudovito oddelati polovičko trance_40_thumbup.gif . Pa smo štartali na polno v letošnjem letu wink.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo smo imeli v Italiji-MEDEA pravi pomladni dan mali maraton idealno za prekinitev zimske zaspanosti:OK::OK:

tek po snegu je pa za popestritev:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes je bilo na PST čudovita zimska idila, premagali smo celotno razdaljo 33 km. Težka proga zaradi ozke gazi, vendar se je splačalo :worship:

post-19524-126496386806_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jutri pa otvoritvena tekma letošnjega leta v Gorici. Vreme bo sončno, le ogreti se bo čimprej treba :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otvoritev uspela::010 mali maraton v Gorici v okviru pričakovanj, sedaj pa vztrajno naprej v nove podvige::OK::

Popravljeno . Popravil maratonac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekel po nevem koliko letih in zmagou :trance_27_notworthy: ,6 km je za mano :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme sončno, veter je malo nagajal, ali pa pomagal :whistle: Otvoritvena tekma odlično uspela, šlo je nad vsemi pričakovanji. Maratonac, vesela sem, da sva se srečala, za :beer1: pa po tekmi spet nisva našla en drugega :slap: .

Čez štirinajst dni pa v Sežano, upam, da bo vreme lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!