Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

danes popoldne tek v Povirju, dežja ne bo gremo- akcija:yes:yes.gif:yes:

Kako se vse poklopi worship.gif

Danes polovička v Wildonu, je sonček pripekal, da bi bila raje na motorju trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemtiš, vnete vezi.......mel 14 dni pavzice, pa še kar ni ok....po 4km me zaseka.....bo treba sam kolo gont, tek zgleda še nekaj časa ne bo šlo headbang.gif

Verjetno te vseka na zunanji strani kolena, kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap....jeba......očitno ne bo letos lj.maratona headbang.gif ......bom pa več na izi v hribe hodublush.gif

Ne vem, če si bil že pri dohtarju al pa si kej po netu pobrskal, ampka to je vneta iliotibialna vez. Se najdejo neke vaje na netu, čeprav najboljše je počivat, vsaj jaz sem moral lani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če si bil že pri dohtarju al pa si kej po netu pobrskal, ampka to je vneta iliotibialna vez. Se najdejo neke vaje na netu, čeprav najboljše je počivat, vsaj jaz sem moral lani....

In, koliko časa je trajalo to počivanje? Na kolesu me ne matra nič.....glih v nedeljo odpeljal 26km klubski kronometer na polno.....pr laufanju pa....uč........bomo pa še bicikliral, pol bo pa itak že smučarija......to tud ni tek whistle.gif

Grem brskat za vaje,hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, koliko časa je trajalo to počivanje? Na kolesu me ne matra nič.....glih v nedeljo odpeljal 26km klubski kronometer na polno.....pr laufanju pa....uč........bomo pa še bicikliral, pol bo pa itak že smučarija......to tud ni tek whistle.gif

Grem brskat za vaje,hvala

Jaz sem imel težave lansko leto takle čas in sem kar opustil tek čez zimo do spomladi, ker vezi rabijo zelo dolgo časa da se obnovijo. Vaje je potrebno izvajat kar nekaj časa, da pride do efekta, mene je skoz vsekalo okrog 4. km.

Ta vez poteka od kolka po zunanji strani stegna do pod kolena. Bolečina nastopi ker se vez drgne ob zunanjo kost kolenčnega sklepa, najhuje je ob teku navzdol. Vez se vname zaradi pretiravanja oz. prešibke vezi, vzrok so lahko tudi obrabljeni ali neustrezni športni copati.

Pri kolesarjenju ta vez ne trpi (sicer mi ni logično), tako da kar se kolesa tiče mirno nabijaj km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, koliko časa je trajalo to počivanje? Na kolesu me ne matra nič.....glih v nedeljo odpeljal 26km klubski kronometer na polno.....pr laufanju pa....uč........bomo pa še bicikliral, pol bo pa itak že smučarija......to tud ni tek whistle.gif

Grem brskat za vaje,hvala

Vzrok za poškodbe kolen, kolkov, ... je lahko tudi nepravilen tek. Priporočam obisk tekaškega tečaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzrok za poškodbe kolen, kolkov, ... je lahko tudi nepravilen tek. Priporočam obisk tekaškega tečaja.

Pri meni ni bil vzrok nepravilen tek......dvodnevno zahtevno hribarjenje v visokogorju, težek ruzak (klinc, k sm skoz lačn pa morem velik sabo met whistle.gif )........ah ja, 21ka letos zgleda odpade trance_13_cry.gif ......ta teden bom še mal počival(beri kolesaril), drug teden pa spet mal probam tečt na izi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest tud letos za začetek raje na 10ko...

Kako bo naprej bomo pa se vidl :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddala prijavo za LM, v nedeljo še en dolgi trening po PST, potem pa še malo pomigati in zadnji teden počivati. Upam, da ne bom preveč osamljena v drugem krogu blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddala prijavo za LM, v nedeljo še en dolgi trening po PST, potem pa še malo pomigati in zadnji teden počivati. Upam, da ne bom preveč osamljena v drugem krogu blush.gif

prilagodi hitrost?..:whistle:

Popravljeno . Popravil gregorius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prilagodi hitrost?..whistle.gif

Hm, saj bi rolleyes.gif , če bi imela drugačno pogonsko moč trance_25_naughty.gif . Samo pri teku sem pa polžka blush.gif , čeprav se tudi počasi daleč pride yes.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, saj bi rolleyes.gif , če bi imela drugačno pogonsko moč trance_25_naughty.gif . Samo pri teku sem pa polžka :blush: , čeprav se tudi počasi daleč pride yes.gif .

Bravo :OK:,vztrajnost pot do uspeha :OK:,pridem samo en krog :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem spoznala PST - Pot spominov in tovarištva v Ljubljani. Zelo lep dolgi trening, teh 33 km je hitro minilo v odlični družbi worship.gif . Golovec pa trga trance_41_w00t2.gif .

Bravo trance_40_thumbup.gif,vztrajnost pot do uspeha trance_40_thumbup.gif,pridem samo en krog blush.gif

Bo pa tisti krog hiter worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

V soboto je bilo prav luštno na Sladkem vrhu :naughty:. Čeprav sem tekala, sem pozdravila tri motoriste in eden je prijazno odzdravil nazaj :worship:. No, dva sta se samo mimo peljala, tretjega (ki pa ni odzravljal) pa sem v šestih urah teka srečala tudi večkrat, ko je krožil po Sladkem vrhu. Vreme je bilo pa idealno:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj Palmanova 21 km vreme idealno za tek :OK::OK:

vzdušje in udeležba kot tudi rezultat super

Lenči videl sem te samo ni bilo prilike za pozdravček, pa drudgič:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!