Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Leto dni je naokoli zato vas ponovno vabim na 2. Bistrški tek. Članski tek na 10 km se bo začel ob 17.00, več na www.tdbistrc.org

Za hrano (golaž in polenta), pijačo in dobro voljo bo poskrbljeno, švic bo tudi tekel v potokih .... alora ni razlogov za nematranje :P

post-698-1245067978_thumb.jpg

Lani je bilo super :worship: ,letos bo sigurno tudi :yea1: ,dajmo vse motorje na Črne njive nek se vidi ko zalaufamo i srčka i dvokolesniki :010:010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto mi je končno ratalo odlaufat prvi uradni tek - Vojkov tek v Idrijski Beli v skoraj idelanih pogojih ..... deeeeež, 9 C :P ..... luštna trasa s ciljem in štartom na Idrijskem morju :D

@ maratonac bo, bo .... nagrade sponzorjev se kopičijo :010, jest se bom nahajala v prijavnem šotoru se vidimooooooo :OK:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem celo jaz malo tekal... Baje so seizmološke naprave zaznale manjši potres z več popotresnimi sunki. :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem šel danes malo pretegnit noge.. Sicer samo 7km, ampak bolje kot nič :) V zadnjih 7 dneh je bilo že tretjič, bom probal vzdrževat to frekvenco rekreiranja, škodilo ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto dni je naokoli zato vas ponovno vabim na 2. Bistrški tek. Članski tek na 10 km se bo začel ob 17.00, več na www.tdbistrc.org

Za hrano (golaž in polenta), pijačo in dobro voljo bo poskrbljeno, švic bo tudi tekel v potokih .... alora ni razlogov za nematranje :P

post-698-1245067978_thumb.jpg

tekaška prireditev v Ilirski Bistrici po moji oceni zelo uspela :worship: , po startu malo pranja in osvežitve potem pa spet sonce za zaključek, zahvala kat in ostalim organizatorjem za trud :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet en lep dan- maksimalno izkorisčen, furca po Istri vmes pa še tek v Lupoglavu (Korita 10 km gorskih)

:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 km teka, 260 km z motorjem :OK: . Sedaj pa tekanje in plavanje, pa še kolo vmes. Cel teden samo uživanje pri garanju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je bilo vroče, ampak sem ujela nekaj juter :yawn: in se je nabralo kar lepo število tekaških kilometrov. Sedaj pa na motorčka :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj sva šla z mojim kužkom zvečer malo naokoli. Nova naglavna lučka je super, pa tudi čez 160 km teka ta mesec se je nabralo. Samo vroooočeeeee je, to mi ne paše (no za na motor pa je super vreme :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva šla z mojim kužkom zvečer malo naokoli. Nova naglavna lučka je super, pa tudi čez 160 km teka ta mesec se je nabralo. Samo vroooočeeeee je, to mi ne paše (no za na motor pa je super vreme :worship: )

Je treba zjutraj bolj zgodaj pokonci pa akcija :010 po vročini pa hlajenje z motorjem po gorenjski :rolleyes: (mi je parkrat uspelo) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba zjutraj bolj zgodaj pokonci pa akcija :010 po vročini pa hlajenje z motorjem po gorenjski :rolleyes: (mi je parkrat uspelo) :whistle:

Ja, tudi to prakticiramo :naughty: , najprej tek, potem pa z motorčkom v službo :whistle: , samo tudi na vročino se moram navajati, če pa so tekme ob 17.00 popoldan :wacko: . Čeprav je bilo danes kar hudo pri 30 stopinjah na koncu, vendar priprave uspešne, čas pa odličen :blush: (zame)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 100% izkoriščen dan prvo furca do Bohinja, tek okoli jezera (čudovito), malo plavanja v jezeru za osvežitev :010:010:010 , po počitku pa še vožnja čez soriško planino po goriški strani domov. Motoristov polno vreme vroče domovprišel prijetno utrujen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 100% izkoriščen dan prvo furca do Bohinja, tek okoli jezera (čudovito), malo plavanja v jezeru za osvežitev :010:010:010 , po počitku pa še vožnja čez soriško planino po goriški strani domov. Motoristov polno vreme vroče domovprišel prijetno utrujen.

Odlično izkoriščen dan :worship: , jaz sem se pa samo potila na teku po Zagorski dolini :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja 21-ka je bila super :worship: , posebej na začetku, ker še ni kugla v glavo sekala :whistle: . V sredo ponavljamo vajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan otvarjam svojo 'sezono' ... :-)

Čuj, pred osmo nea začni :evilgrin: .....toplo priporočam.... :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan otvarjam svojo 'sezono' ... :-)

Čuj, pred osmo nea začni :evilgrin: .....toplo priporočam.... :whistle:

Eh, ob osmih pa nima več cajta... Ja nič, pa drugič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, pred osmo nea začni :evilgrin: .....toplo priporočam.... :whistle:

Okej ... seizmografe pripravite, bote vidli, kolko vam 'nesejo' :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona, po dobrih treh tednih neteka sem po današnjem totalno zjeban. zgleda da res nema odmora... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, danes pa sparina blink.gif , švic trak je obupno težek postal , no, malo pa smo preguncali tazadnjo in spucali možgančke trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ultramaraton Celje- Logarska trance_25_naughty.gif . No, jaz samo od Celja do Ljubnega, potlej pa je bencina zmanjkalo whistle.gif . Še sreča, da se je ponoči zlilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!