Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Po daljšem premoru in marljivem nabiranju ... eemmm ... mišične mase sem se danes pognal skozi naše rovte. S tako naglico, da je v treh sosednjih vaseh nastal vakuum. Kar utegne biti hudičevo nerodno za tamkajšnje srčne bolnike in petrolejke, če jih še kdo uporablja. Hočem rečt: če še kdo uporablja petrolejke. Srčnih bolnikov se najbrž itaq ne sme uporabljat, odkar imamo vse te evropske direktive.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je tema bolj tekačem namenjena, kot motivacija, tukaj pa samo neko jokanje tistih, ki pač te discipline ne zmorete. :slap:

Mogoče pa boste se našli v dispciplini, kdo ima največ praznega prostora v glavi, saj tam ne morete sfaliti zabave na noben način. :hooray:

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast mam čuda praznga prostora u glav...

 

pred kakšnim mesecem sem bil na MR

na slik se lepo vid drat, ko mi ušesa skup drži... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je tema bolj tekačem namenjena, kot motivacija, tukaj pa samo neko jokanje tistih, ki pač te discipline ne zmorete. :slap:

Mogoče pa boste se našli v dispciplini, kdo ima največ praznega prostora v glavi, saj tam ne morete sfaliti zabave na noben način. :hooray:

 

 

Točno to, kar sem napisal v prejšnji objavi. Ampak kot kaže disciplina ne pomaga pri bralnih sposobnostih.

 

Za tek ne potrebujem prav nobene discipline, ker mi je v užitek. Takole res grobo čez palec ocenjeno naredim tedensko med 15 in 30km, tečem kolikor mi paše in kakor hitro mi paše, ne sekiram se za čase, ne tekmujem z nikomer in ne čutim nobene potrebe komur koli kaj dokazovati. Tek mi je v užitek in veselje, isto velja za kolo, ostale športe in isto velja za motor.

 

Če pa kdo rabi hudo disciplino in pdf-e za tek pa je to pač njegova odločitev.  

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, kar sem napisal v prejšnji objavi. Ampak kot kaže disciplina ne pomaga pri bralnih sposobnostih.

 

Za tek ne potrebujem prav nobene discipline, ker mi je v užitek. Takole res grobo čez palec ocenjeno naredim tedensko med 15 in 30km, tečem kolikor mi paše in kakor hitro mi paše, ne sekiram se za čase, ne tekmujem z nikomer in ne čutim nobene potrebe komur koli kaj dokazovati. Tek mi je v užitek in veselje, isto velja za kolo, ostale športe in isto velja za motor.

 

Če pa kdo rabi hudo disciplino in pdf-e za tek pa je to pač njegova odločitev.  

@KeC, ti si itak najbolj bralno sposoben komentator. :slap:

Sploh ne razumem, kaj se kar naenkrat obremenjuješ v tej temi z drugimi tekači, če sam praviš da si neobremenjen tekač. A ti je zmanjkalo drugih tem za smetiti ali pa le nisi tako neobremenjen, kot praviš? :whistle:

Pusti raje druge tekače pri miru naj tečejo kakor želijo, saj si ima vsak pravico zastavljati lastne cilje, ti pa pač teči za tvojimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav se nisem z nikomer obremenjeval, pokomentiral sem samo, da se mi zdi pretirano ukvarjanje s statistikami dober način kako iz teka odstraniti vso zabavo.

 

Moje osebno mnenje in čisto nič drugega, ki pa mogoče lahko služi komu za motivacijo in gre tečt, tudi če ne bo nikoli pretekel maratona in podiral nekih vaških rekordov. 

 

Če si se ti ob tem počutil tako ogroženega, da si moral začeti se spuščati na osebni nivo in govoriti o praznih glavah in pomanjkanju discipline me niti ne moti, ampak mislim pa, da si potem lahko privoščim vsaj pravico do odgovora, če že začneš v debato vleči nekakšne osebne izpeljave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spuščanje na osebni nivo je pokvarilo že veliko tem na tem forumu, prosim vsaj v tej temi bodimo tolerantni eden do drugega...

js tut laufam za lastno zadovoljstvo, čeprav potrebujem neko "osebno" motivacijo, da npr. pri minus pet stopinj zunaj grem švicat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s planiranim tekom, pa več ne moreš teči za lastno zadovoljstvo?  :slap: A potem tečem za soseda ali koga že? Osebno imam rad planirano vadbo in zastavljen cilj, ker sem na tak način lahko bolj dosleden in sam pri sebi bolj zadovoljen. Zdaj če je komu to težko razumeti, še ne pomeni, da treba to izpodbijati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne se sekirat pa razburjat...ti si podal svoje mnenje, drugi majo drugačnega...js te povsem štekam...eni te pač ne...zato je pa pestro na tem svetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pravi tekači gremo laufat tut v dežju...

... in v snegu, v norem vetru, gosti megli, poledici, pri -10 ter pri 30˙C če je treba. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Če to zahtevajo vremenske razmere. :whistle:

Kako bi se drugače od 1.1.2014 pa do zdaj nabralo že skoraj 1000 pretečenih kilometrov.  :naughty:  :lol: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to zahtevajo vremenske razmere. :whistle:

Kako bi se drugače od 1.1.2014 pa do zdaj nabralo že skoraj 1000 pretečenih kilometrov.  :naughty:  :lol:

Dobr si!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kar :) tok hudo pa spet ni da bi mogla u dežju laufat.... je tistih dnevov brez čist dost :P

ja, sam tiste lepe za motor rajš porabimo, v slabih pa laufamo :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če preštejem koliko kilometrov na dan, mesec, leto prehodim peš ....in tečem za avtobusi da mi ne uidejo...

ugotovim da vržem v koš vse original športnike, pa še tankat mi ni treba nč.... 

 

edin v 8 štuk se peljem z dvigalom

Popravljeno . Popravil umetnica51
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato ker si spet zabredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!