Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Nič delnic...so mi pa uni kavči fajn, ker se lahk mal podahneš po kakem ovinku... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, daleč ti hodiš na kavč :whistle: Sam vseeno boljš to, kot pa da se podahneš v kakem grabnu .)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, daleč ti hodiš na kavč :whistle: Sam vseeno boljš to, kot pa da se podahneš v kakem grabnu .)

jap...grabnov se izogibam.....sicer pa čemu motor...ko da se peleš kam...k sosedu grem lahk tud peš na kofe :rolleyes: :rolleyes: pa še s kolegi se najdem...bi lahk rekli v krčmi nasred puta :worship: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej te zastopim. Sam to glede sosedov, mi pa ne gre v lajšto. A jim nisi neke cigle ponujal? Ne vem, no :P

Ciglov mam še vedno na zalogi...tak da... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciglov mam še vedno na zalogi...tak da... :whistle: :whistle: :whistle:

No, če ne boš oddal ceglov, bom jaz prišel iskat enkrat drug let. Namreč moja sestra se meni, da bo šla hišo delat, pa bi ji vsak dinar prav pršu :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če ne boš oddal ceglov, bom jaz prišel iskat enkrat drug let. Namreč moja sestra se meni, da bo šla hišo delat, pa bi ji vsak dinar prav pršu :bounce:

jap..raf zvani karitas...huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro jutro vinkoviči! :kva2:

Kako smo?

Meni se taaak drema, da to ni za verjet. Ma bomo že nekak do servisa vzdržali... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro jutro vinkoviči! :kva2:

Kako smo?

Meni se taaak drema, da to ni za verjet. Ma bomo že nekak do servisa vzdržali... :grim

Čuj ti...a se tebi kdaj ne drema... :whistle: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti...a se tebi kdaj ne drema... :whistle: :whistle: :naughty:

Pogosto. Načeloma takrat, ko ne spim. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogosto. Načeloma takrat, ko ne spim. :yes:

Ne verjamem...sem opazo...da kr neki kinkaš...v mladih letih si bla boljš....zdej te pa že mal EMŠO daje vidim... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem...sem opazo...da kr neki kinkaš...v mladih letih si bla boljš....zdej te pa že mal EMŠO daje vidim... :whistle: :naughty:

Beauty sleep se temu moderno reče. :closedeyes: In ga pač velik rabim. Pa kaj? Če mam čas pa voljo... :rolleyes:

Vsekakor pa bi mogo novi serviser tudi malo kdaj oddremat, pa saj ne rabi cel dan- vsaj popoldansko smeno. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor pa bi mogo novi serviser tudi malo kdaj oddremat, pa saj ne rabi cel dan- vsaj popoldansko smeno. :lol1:

se strinjam, popolnoma (pa še listka pa svinčnika ne bi rabo) :beer2: :beer2: :beer2: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil RAF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro... :zzz:

Še slabih 10 ur do servisa :D

Meni danes servis ni potreben, tak da me definitivno ne bo.

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa še en dan in 10 ur do.....

PS: Danes tudi mene ne bo... jutri pa bi lahka kerga spili :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hilton: kava ni pomembna jo pa strežejo v najmanjših dozah pa jo zato pijemo da pač ne sedimo ravno 4 ure na servisu pri prazni mizi. :grim

@RAF: A sestra bo danes na servisu? :hmm: Aja in usput, čepravne držiš z mano: mislim, da je domača postrežba za 2 nivoja najmanj naprej od včeranje na servisu. Tak da ali menjamo servis ali pa bomo tedensko začeli menjavat regijo servisiranja. Tvoj plan za danes: zalij rože, nahrani Dino in ji daj sveže vode po možnosti jo še polij, odnesi smeti, ne pozabi jesti,... Časa za servis ni. :grrr

@Decaf: Dragi in še tvoj današnji plan: lahko zaliješ rože, odnesi smeti, nahrani Miko in ji menjaj vodo, znebi se moje solate!, začni si pakirat cote za dopust, ostalo po želji. Časa za servis tudi pri tebi ni. :grrr

@jaz: nekaj pojest in se naspat. Hmmm... :hmm: Časa za servis torej ni. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF: A sestra bo danes na servisu? :hmm: Aja in usput, čepravne držiš z mano: mislim, da je domača postrežba za 2 nivoja najmanj naprej od včeranje na servisu. Tak da ali menjamo servis ali pa bomo tedensko začeli menjavat regijo servisiranja. Tvoj plan za danes: zalij rože, nahrani Dino in ji daj sveže vode po možnosti jo še polij, odnesi smeti, ne pozabi jesti,... Časa za servis ni. :grrr

Posluši ti, jaz vedno držim s tabo sam ti se tega ne zavedaš....

Ja, dnevno zapovjed bo treba ispolnit...itak...

Kar se pa sester tiče...huh, sam gobc pa sapa ne dasta haska....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes praznuje JAGER (44)!!!

:beer2: :grupni: :grupni: :grupni:

Vse najboljše!!! Če boš kaj okoli gamsa hodil maš kafe v dobrem! :yes:

p.s.: nevem kdo je ampak ziher je fejst dec že zarad nicka, paše v našo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Decaf: Dragi in še tvoj današnji plan: lahko zaliješ rože, odnesi smeti, nahrani Miko in ji menjaj vodo, znebi se moje solate!, začni si pakirat cote za dopust, ostalo po želji. Časa za servis tudi pri tebi ni. :grrr

Posluši ti, jaz vedno držim s tabo sam ti se tega ne zavedaš....

Ja, dnevno zapovjed bo treba ispolnit...itak...

Kar se pa sester tiče...huh, sam gobc pa sapa ne dasta haska....

Seveda, zapoved bomo opravili, kaj pa čmo, pač ubogamo....samo to pomeni samo pol ure manj servisa pa eno kavo majn...jih še vedno ostane 6 al 7 :slap: :lol1: Ker pol domače naloge je že narejene....mačka nahranjena in voda menjana že pred odhodom na šiht...rukzak je pa tu že spakiran (še nisem razpakiru) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...rukzak je pa tu že spakiran (še nisem razpakiru) :D

To ti misliš, da je spakiran. :naughty: Upam, da je predviden plac za moje šuhe! Saj več ne morem na servis k Massimotu (en serviser v Istri) it v Oxtarkah.. :rolleyes: :whistle:

Pa tudi ti si moraš bolj mašne cote s sabo vzet, če misliš k Bojani (serviserka v Istri) it na servis. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!