Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Ti dve sliki pa kr men prosim poslji na PM O:-)

Pa prosim, da Grdi raček obesi kakšno sliko izleta. Jaz imam namreč samo ene dve, pa ne vem, če sta za objavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao,

nedeljski izlet je za nami prečudovito vreme lepe ceste dobra družba lahko vam je le žal ,ker niste šli zraven Grossglockner se je pokazal v svoji lepoti kot ga le težko uloviš.Nekaj slik za skomine.

post-20015-1218405756_thumb.jpg

post-20015-1218405842_thumb.jpg

post-20015-1218405922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro!!!!!!!!!!!! Res mi je žal. :unsure:

V soboto na mangartu tut blo lepo, spodaj nekaj slik.

Aleš se gre v torek v Salzburg ali ne? Kdaj je odhod?

LP,

Sanja

post-17842-1218447102_thumb.jpg

post-17842-1218447271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo lepe slikce in izleti so bli ta vikend. Škoda, ker smo bli vsak posebej :( Najvažneje pa je, da nam je blo vse lepo in super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

prišlo malo do spremembe gremo v sredo štart ob 6.00 in ne v Salzburg ampak v Kehlstein-orlovo gnezdo Hitlerjevo rezidenco.ki so mu jo zgradili za 50 rosjtni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

jutri obvezen zbor na Rakitni. Gremo na kavo. Ob pol sestih. Ce kdo pride kasneje, bomo pocakal :)

namig: majice

Sam, da boste res počakal. Ob 5 imam servis na Sori. Pa bom šele okol 6 konec. Potem pa gasa na Rakitno. :naughty: Če boste še tam :whistle:

Sicer me morate pa tko počakat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da boste res počakal. Ob 5 imam servis na Sori. Pa bom šele okol 6 konec. Potem pa gasa na Rakitno. :naughty: Če boste še tam :whistle:

Sicer me morate pa tko počakat :blush:

Bomo pocakali, do trde teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se mogoče dalo ob 17 uri,ker jaz namreč morem it delat za ob sedmih zvečer :wacko:

Ma Rakitna to je ko pri Cerknici zaviješ levo :hmm: nisem maj bil tam in kolko Km je od Cerknega do Rakitne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz prisla ob 17:00. Jaz pridem z drugega konca, tako da nimam obcutka koliko km je od Cerknega do Rakitne :(

Bi se mogoče dalo ob 17 uri,ker jaz namreč morem it delat za ob sedmih zvečer :wacko:

Ma Rakitna to je ko pri Cerknici zaviješ levo :hmm: nisem maj bil tam in kolko Km je od Cerknega do Rakitne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se mogoče dalo ob 17 uri,ker jaz namreč morem it delat za ob sedmih zvečer :wacko:

Ma Rakitna to je ko pri Cerknici zaviješ levo :hmm: nisem maj bil tam in kolko Km je od Cerknega do Rakitne?

iz cerknega greš? potem bolše da greš na vrhniko, in v glavnem semaforju desno... čez borovnico, pol maš pa itak table... če greš čez cerknico maš dle, pa še okol 4 km makedama je umes... sicer je kr vredi zvožen ampak vsejej... pa še dle maš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz cerknega greš? potem bolše da greš na vrhniko, in v glavnem semaforju desno... čez borovnico, pol maš pa itak table... če greš čez cerknico maš dle, pa še okol 4 km makedama je umes... sicer je kr vredi zvožen ampak vsejej... pa še dle maš...

Cerkno - Rakitna je okol 80 km. po moje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte,čakte mal.O kateri Rakitni se zdej pogovarjamo :blink: po Michelinu je Cerknica-Rakitna 17 Km :unsure:

Da ne bom končal nakoncu kje pri Mariboru :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte,čakte mal.O kateri Rakitni se zdej pogovarjamo :blink: po Michelinu je Cerknica-Rakitna 17 Km :unsure:

Da ne bom končal nakoncu kje pri Mariboru :lol1:

Je Cerknica - Rakitna je pa res ene 17 km. Pa ful huda cesta in ovinki. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pole imam prav ali ne :hmm: inu kako je z makadamom,ker una čez Borovnico je tudi zanimiva,problem je samo čas :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pole imam prav ali ne :hmm: inu kako je z makadamom,ker una čez Borovnico je tudi zanimiva,problem je samo čas :cry:

Nekaj malega je res makedama. Ampak ni nobenega problema. Je kar dobro zbit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja makedam je zbit... ga je pa cerka 4 kilometrou, drgač je asfalt... samo če greš iz cerknega... čez kalce še do cerknice, maš vseeno bližje če greš preko vrhnike... tut ta cesta je lepa, vendar previdno... za borovnico, je vedno velik peska po ovinkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja makedam je zbit... ga je pa cerka 4 kilometrou, drgač je asfalt... samo če greš iz cerknega... čez kalce še do cerknice, maš vseeno bližje če greš preko vrhnike... tut ta cesta je lepa, vendar previdno... za borovnico, je vedno velik peska po ovinkih...

Hvala za nasvet in opozorilo :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet in opozorilo :004

ni kej... :worship: men ni zneslo prit... zele šele dobr doma, oz fraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo dobil lepe majčke. Hudo zgledajo :naughty:

Mary, hvala za odlično izpeljano akcijo nabave in tiska majčk :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so lepe majčke sedaj pa moramo organizirati skupno voznjo. Upam da čimprej, mogoče že to soboto. Kam vam posljem slike?

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res so lepe majčke sedaj pa moramo organizirati skupno voznjo. Upam da čimprej, mogoče že to soboto. Kam vam posljem slike?

lp Aleš

men kr na MSN, prosim.

Hvala!

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!