Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Moram se posvetovati...

Za jutri pa imam predlog ,če ste za zbor na Trojanah ura stvar dogovora recimo 10h obvezni krofi potem pa čez Vače,Bogenšperk,Muljava,Dvor,Kočevje,Ribnica potem pa če bo vreme nazaj čez Bloško planoto,če pa ne pa kar proti Ljubljani.

Da, velja. :OK:

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sva se slišala z Branetom. Predlagal je še eno varianto za jutri. Na Grobniku so namreč dirke prikoličarjev. Predlog je, da se štarta okoli 8 urein se zapeljemo do Grobnika, kjer si ogledamo treninge in dirko, ter popoldan krenemo nazaj.

Torej imamo sedaj dva predloga. Torej se moramo odločiti kam bi jutri šli.

Vreme baje bo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sva se slišala z Branetom. Predlagal je še eno varianto za jutri. Na Grobniku so namreč dirke prikoličarjev. Predlog je, da se štarta okoli 8 urein se zapeljemo do Grobnika, kjer si ogledamo treninge in dirko, ter popoldan krenemo nazaj.

Torej imamo sedaj dva predloga. Torej se moramo odločiti kam bi jutri šli.

Vreme baje bo :rolleyes:

A se gremo pelat al gledat???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste me najdl, k sem že na pivu :naughty:

Žal bom danes ostal kar pri pivu. Za jutri se pa jasno prilagodim večini. Mi je pravzaprav vseeno kamo gremo. Samo da se dobimo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste me najdl, k sem že na pivu :naughty:

Žal bom danes ostal kar pri pivu. Za jutri se pa jasno prilagodim večini. Mi je pravzaprav vseeno kamo gremo. Samo da se dobimo :worship:

Tudi jaz :whistle: je dobro za kozo.

Za jutri se moramo zmenit. Meni grobnik ne disi.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz :whistle: je dobro za kozo.

Za jutri se moramo zmenit. Meni grobnik ne disi.

OK. Torej dajmo napisat, kdo je za:

1. varianto - Se dobimo na krofih in potem po Aleševem planu

2. varianto - Gremo na Grobnik

Tud meni bolj diši 1. varianta. Torej sva že 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super smo že trije tudi meni Grobnik ne diši dejmo se zmenit za mojo varianto vendar za po kosilu je še dovolj časa malo računal na garminu okoli 250km in sicer ob 13h na Trojanah se že veselim ,da bomo vsi v novih majčkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super smo že trije tudi meni Grobnik ne diši dejmo se zmenit za mojo varianto vendar za po kosilu je še dovolj časa malo računal na garminu okoli 250km in sicer ob 13h na Trojanah se že veselim ,da bomo vsi v novih majčkah.

Glede na to, da smo edini resni tukaj :blush: smo potem zmenjeni jutri ob 13:00 na Trojanah. Vabljeni pa seveda vsi.

Pa naše majčke so obvezne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobili smo se...

en kos smo se peljali skupaj :worship:

zaradi moje neumnosti in prepričanja, da so gume še uredu sem se moral kmalu obrnit nazaj :headbang:

post-2246-1218992172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo se peljali škoda,da ni bilo popolne postave Sašotove gume omagale na pol poti mi pa smo nadaljevali na Roglo.Tudi brez dežja ni šlo,vendar ni bilo hudega. Bilo je bol kratko vendar je bil lep izlet.Gume so nam jo zagodile še enkrat upam ,da ste se dobro pripeljali do doma.

post-20015-1219002072_thumb.jpg

post-20015-1219002107_thumb.jpg

post-20015-1219002165_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo se peljali škoda,da ni bilo popolne postave Sašotove gume omagale na pol poti mi pa smo nadaljevali na Roglo.Tudi brez dežja ni šlo,vendar ni bilo hudega. Bilo je bol kratko vendar je bil lep izlet.Gume so nam jo zagodile še enkrat upam ,da ste se dobro pripeljali do doma.

Seveda. Smo srečno in brez težav prišli domov. mal bolj počas ampak smo :worship:

Blo je pa lušno. Jaz sem naredil 320 km. Tko, da nekaj je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo skupaj v dobrem moramo tudi v malo slabši situaciji. Sicer pa, LEPO kot vedno in kliče po ponovno...Vsem še veliko zavitih km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo skupaj v dobrem moramo tudi v malo slabši situaciji. Sicer pa, LEPO kot vedno in kliče po ponovno...Vsem še veliko zavitih km :worship:

Se čist strinjam. :worship:

Lep dan vsem. Brane dopustnik, te pa gas pa na motor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre jutri kdo na kak gir?

LP

Jutri ne. V soboto al pa nedeljo sigurno kam.

greš zraven? Zdaj bi te pa že mogli počas spoznati :naughty:

lp. Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!