Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

7:00 :yea1: ni vec problem!

Priporocam vam, da zeljo po pivu pustite doma. Ni lepsega, kot pivo ob razgreti masini na domacem dvoriscu :OK:

A ti to meni mogoče :lol: ve mora bit po planu. Haha

No ja. Jaz sem vsekakor za. Torej 7:00 Škofja Loka na OMV?

Se vidimo

lep pozdrav Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to meni mogoče :lol: ve mora bit po planu. Haha

No ja. Jaz sem vsekakor za. Torej 7:00 Škofja Loka na OMV?

Se vidimo

lep pozdrav Igor

:lol: seveda ne. Bo pa vse po planu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao. Mam eno vprašanje. A kdo ve kje se da najceneje gume dobit? Metzeler

Hvala, pa lepo se mejte

Igor

Za hči (Yamaha Ybr 125) sem jih naročil pri Gumi center Gaberje (Lendava). Plačal po "kliku", čez tri dni so bile gume dostavljene na dom. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info:

Majice bodo zacetek naslednjega tedna.

Super. Kako ti dostavimo denar? Ti nakažemo kam? Ali prinesemo cash?

Za jutri je pa na GG slabo vreme napovedano. Dežne kaplje in 10 stopinj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Kako ti dostavimo denar? Ti nakažemo kam? Ali prinesemo cash?

Za jutri je pa na GG slabo vreme napovedano. Dežne kaplje in 10 stopinj

GG itak nima srece z nami. Brane je sicer dal nek predlog, lahko se kdo kaj predlaga. Kraj in cas zbiranja ostane isti!

Ko dobim majice, bom obvestila kako in kaj. Je pa zelo verjetno da jih bomo morali pozegnati na skupni furi (udelezba obvezna :OK: )

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super. Kako ti dostavimo denar? Ti nakažemo kam? Ali prinesemo cash?

Za jutri je pa na GG slabo vreme napovedano. Dežne kaplje in 10 stopinj

Dezne kaplje? glej sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lh bi pomedl... hehe... ja bedica j tale vreme... no motor ma srečo... sam d je na varnem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

vsem glih zdajle prišel iz morja noro je deževalo vse od Postojne pa pustimo to.Kot sem uspel pregledati majice so ful dobre komaj čakama ,da ji dobimo sem pa za boljšo kvaliteto ,ker jih mislim nosit.Jutri žal ne morem na furo,ker imam še ene nujne opravke lahko pa se zmenimo za nedeljo,če bo vreme kaj boljše kot videti za jutri za kakšno daljšo turo ne bo.Rad bi že enkrat da gremo na Grossglockner ampak kakor kaže nam letos ni namenjen.če pa greste jutri pa lep izlet in lepo vreme lepo se imejte!Kot sem rekel za nedeljo pa z veseljem na svojo ljubico in gasa jo že kar pogrešam!

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

malo sem prebrskal po internetu za soboto kaže za gg slabo mokro za nedeljo pa kot sem zasledil sončno in topleje, če ste za da ga napademo v nedeljo ste vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj tura do idrije in idrijske bele, spanje, danes v novi gorici, me je ustavilo grdo vreme, če ne bi bovec bi nas danes in se kaj :naughty: .

Jaz glede na to da ostajam v novi gorici se jutri mi ni problem iti v nedeljo na Glossglockner?

Kamot, sam vreme more biti, pa 100% more biti plan. Je to enodnevni izlet?

Lp,

Sanja

Popravljeno . Popravil Apache
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj malo vpadem v temo (tale GG :cry: ... kot bi iz baze gledali na vrh Himalaje)...

info:

Prejela sem predracun za majice (narocilo majic + tisk). Cene variirajo glede na barvo in "spol" majice, tako da sem bila primorana pripraviti za vse vas nove lastnike majic svoje racuncke, ki jih boste v kratkem prejeli na PM.

Glede placila je najbolje, da priroma na na racunu navedeno stevilko TR (ne pozabit napisati namena).

Majice bodo predvidoma najkasneje v torek. Za prevzem se dobimo na popoldanski kavi ali na bliznji furi. Ce ima kdo probleme s prevzemom, se lahko zmenimo tudi za postni transport s placilom po povzetju (poslji PM).

Vam v vase zadovoljstvo in sreco,

Mary

Popravljeno . Popravil Mary
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

kot sem predlagal že Mary, kadar tkole ne veste kam bi šli, se lahko namesto čakanja na Godota enostavno usedete na motor in gasa novim dogodivščinam naproti :rolleyes: če pa slučajno glih nimate ideje kam, pobrskajte malo po On-the-road temi, al pa Vtisi z dnevnih voženj, se vedno kaj fajnega najde :)

evo še en moj predlog (iz teme Dolomiti), da ne bom čist :topic:

Vrhnika-Idrija-Tolmin-Bovec-prelaz Predel-Sella Nevea-Chiusaforte-Tolmezzo-Passo di Mauria-Passo Tre Croci-Cortina d'Ampezzo-Passo Falzarego-Arraba-Passo Campolongo-Corvara-Passo Gardena-Passo Sella-Canazei-Alba-Passo Fedaia-Agordo-Passo Duran-Passo Cibiana-Passo di Mauria-Tolmezzo-Tarvisio-prelaz Predel-Bovec-Tolmin-Idrija-LJ-Vrhnika

12 prelazov, 842 neznansko imenitnih in zabavnih kmjev... priporočam! tole je načeloma sicer enodnevni izlet, sem startal ob 7:15, doma ob 22:00, a če je komu premalo lahko naredi še kak ovinek tam naokoli ker je res lepo; če je komu slučajno preveč, lahko naredi vikend izlet... hja, mal znajt, nč jamrat, pa gas je treba dat, pa bo luštno :yes: in srečno - za tale vikend kažejo vremenske napovedi vedno lepše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za turo v soboto, 09.08.2008: Škofja loka-Cerkno-Most na Soči-Učeja-Rezija-Tolmezzo-prelaz A in spust v Kötschach Mauthen-Villach (možen obisk Louis?)-Faaker See (kopanje!!)-Ljubelj-Kranj (pivo po potrebi-nujno!) in razhod po izbiri. Zainteresirani zbor ÖMV Škofja Loka ob 7.00a.m. :worship: Vabljeni!

Torej jutri ob 7:00 na OMV Škofja Loka

Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, pa kaj se tale Vrhničan s Suzo meša med nas elito s Hondami! No ja, če pa je prebral tisto na koncu predvideno pa lahko pride na koncu s "tošelnom". Pa zbor ob 7.00 VELJA!!

Hola!

kot sem predlagal že Mary, kadar tkole ne veste kam bi šli, se lahko namesto čakanja na Godota enostavno usedete na motor in gasa novim dogodivščinam naproti :rolleyes: če pa slučajno glih nimate ideje kam, pobrskajte malo po On-the-road temi, al pa Vtisi z dnevnih voženj, se vedno kaj fajnega najde :)

evo še en moj predlog (iz teme Dolomiti), da ne bom čist :topic:

Vrhnika-Idrija-Tolmin-Bovec-prelaz Predel-Sella Nevea-Chiusaforte-Tolmezzo-Passo di Mauria-Passo Tre Croci-Cortina d'Ampezzo-Passo Falzarego-Arraba-Passo Campolongo-Corvara-Passo Gardena-Passo Sella-Canazei-Alba-Passo Fedaia-Agordo-Passo Duran-Passo Cibiana-Passo di Mauria-Tolmezzo-Tarvisio-prelaz Predel-Bovec-Tolmin-Idrija-LJ-Vrhnika

12 prelazov, 842 neznansko imenitnih in zabavnih kmjev... priporočam! tole je načeloma sicer enodnevni izlet, sem startal ob 7:15, doma ob 22:00, a če je komu premalo lahko naredi še kak ovinek tam naokoli ker je res lepo; če je komu slučajno preveč, lahko naredi vikend izlet... hja, mal znajt, nč jamrat, pa gas je treba dat, pa bo luštno :yes: in srečno - za tale vikend kažejo vremenske napovedi vedno lepše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

še enkrat evo moj predlog za v nedeljo zbor Podkoren na bs Petrol ob 7.00.Korensko sedlo,Hermagor,Oberdrauburg,Heillingenblut,Grossglockner,Mittersill,Felbertauren tunel,Lienz potem pa sta dve varjanti,če boste jutri prevozili Plockenpass,gremo lahko na Nassfeldpass drugače pa gremo po prvi varjanti na Tolmezzo,Tarvisio in nazaj na Kransjko Goro.

lp Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa smo imeli eno lepo in zabavno turo. Mal po Italiji pa mal čez Avstrijo in ša mal po Italiji. Tud čez Nasffeld smo šli. Pa seveda po naši Sloveniji. Predvsem blejsko jezero mi je bilo všč, kjer smo se nekateri ohladili in malo rekreirali. Nekatri so nas pa samo gledali. Pa je bilo vseeno lepo. Tko pravijo :lol:

V glavnem je blo spet zelo luštno in komaj čakam, da se spet kam odpravimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat nepozabno. Kar tako naprej! Edino gledat je bilo tezko :P

pa smo imeli eno lepo in zabavno turo. Mal po Italiji pa mal čez Avstrijo in ša mal po Italiji. Tud čez Nasffeld smo šli. Pa seveda po naši Sloveniji. Predvsem blejsko jezero mi je bilo všč, kjer smo se nekateri ohladili in malo rekreirali. Nekatri so nas pa samo gledali. Pa je bilo vseeno lepo. Tko pravijo :lol:

V glavnem je blo spet zelo luštno in komaj čakam, da se spet kam odpravimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, pa kaj se tale Vrhničan s Suzo meša med nas elito s Hondami! No ja, če pa je prebral tisto na koncu predvideno pa lahko pride na koncu s "tošelnom". Pa zbor ob 7.00 VELJA!!

Suzuki, hvala za predloge. Vedno cenjeni in dobrodosli. Ce bos imel probleme s Kranjcanom s CBFko, lahko posljes predloge meni, bo slo lazje cez :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Pa da poskusim še opisati pot, kjer smo se vozili. Dobili smo se na kavi na OMV sevisu v Škofji Loki. Nato smo se odpravili po poljanski dolini, čez Cerkno proti Mostu na Soči, kjer smo dopolnili bencin in spili kavo. Pot smo nadaljevali proti Tolminu in šli čez mejni prehod Učja v Italijo.Tam smo krenili ob Reziji proti Tolmezzu, kjer smo se usmerili proti Avstriji. V Avstrijo smo šli preko Plockenpass (fanta in sendvič) in se odpeljali proti Villach-u. Naš namen je bil ohladiti se v Faaker see, vendar smo se na poti premislili in krenili nazaj v Italijo preko Nassfeldpass (super cesta iz avstrijske strani, na italijanski strani precej slabša). Na Petrolovi črpalki v Kranjski Gori smo se zmenili za ohladitev v blejskem jezeru (super voda), kjer smo nekateri uživali drugi pa so lahko gledali kako uživava. Po ohladitvi (notranji in zunanji) smo šli po stari cesti proti Kranju, kjer smo pri Gorencu napolnili in odžejali naše želodce. Od Kranja proti Ljubljani smo ostali brez enega člana. Na OMV v Šentvidu še poslovilna pijača in vsak na svoj konec.

Izlet je bil super. Naredili smo okoli 460 km. Eni več eni manj. Skratka super vožnja, lepo vreme in odlična družba. :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo. Pa da poskusim še opisati pot, kjer smo se vozili. Dobili smo se na kavi na OMV sevisu v Škofji Loki. Nato smo se odpravili po poljanski dolini, čez Cerkno proti Mostu na Soči, kjer smo dopolnili bencin in spili kavo. Pot smo nadaljevali proti Tolminu in šli čez mejni prehod Učja v Italijo.Tam smo krenili ob Reziji proti Tolmezzu, kjer smo se usmerili proti Avstriji. V Avstrijo smo šli preko Plockenpass (fanta in sendvič) in se odpeljali proti Villach-u. Naš namen je bil ohladiti se v Faaker see, vendar smo se na poti premislili in krenili nazaj v Italijo preko Nassfeldpass (super cesta iz avstrijske strani, na italijanski strani precej slabša). Na Petrolovi črpalki v Kranjski Gori smo se zmenili za ohladitev v blejskem jezeru (super voda), kjer smo nekateri uživali drugi pa so lahko gledali kako uživava. Po ohladitvi (notranji in zunanji) smo šli po stari cesti proti Kranju, kjer smo pri Gorencu napolnili in odžejali naše želodce. Od Kranja proti Ljubljani smo ostali brez enega člana. Na OMV v Šentvidu še poslovilna pijača in vsak na svoj konec.

Izlet je bil super. Naredili smo okoli 460 km. Eni več eni manj. Skratka super vožnja, lepo vreme in odlična družba. :OK: :worship:

Še to. Če sem kje kaj zgrešil me prosim popravite in dopolnite. Sem mal slab za imena krajev :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to. Če sem kje kaj zgrešil me prosim popravite in dopolnite. Sem mal slab za imena krajev :headbang:

Pa prosim, da Grdi raček obesi kakšno sliko izleta. Jaz imam namreč samo ene dve, pa ne vem, če sta za objavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to. Če sem kje kaj zgrešil me prosim popravite in dopolnite. Sem mal slab za imena krajev :headbang:

Pa prosim, da Grdi raček obesi kakšno sliko izleta. Jaz imam namreč samo ene dve, pa ne vem, če sta za objavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!