Skoči na vsebino

MOTO oprema - Usnjena za chopper


pino

Priporočene objave

Me zanima,če kdo ve za kakega mojstra usnjenih izdelkov,predvsem za motorje.

Anton Klemenčič,MB tel.:041 219620, sicer osebno ne poznam sam ma pa skoz reklamo u salomoncu, tako da pomoje ni kr neki.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Domžalah je eden, naredil boljši polovici hlače (motoristične seveda). Odlično naredil, po meri, ojačane na kolenih, zadej malce povišane, da ne piha za hrbet, zadrge spodaj, etc etc etc.... super naredil. Leder si pri njemu izbereš sam, ostalo po dogovoru. Račun je bil nekje v rangu najcenejših hlač v štacuni (25-30k).

Sej je blo o tem že govora na forumu, ampak številke nimam spravljene. Se bom probal pozanimat, če te še zanima.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Hja jih je ful dost no naprimer pri nas v Savinjski je SIVA d.o.o. iz Griž. Pob je stručko za lajbniče, torbe in podobno.Ime mu je Aljoša dobiš ga pa na tel št;03/5709-219 Poklič pa prever :wink: :wink: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Domžalah je eden, naredil boljši polovici hlače (motoristične seveda). Odlično naredil, po meri, ojačane na kolenih, zadej malce povišane, da ne piha za hrbet, zadrge spodaj, etc etc etc.... super naredil. Leder si pri njemu izbereš sam, ostalo po dogovoru. Račun je bil nekje v rangu najcenejših hlač v štacuni (25-30k).

Sej je blo o tem že govora na forumu, ampak številke nimam spravljene. Se bom probal pozanimat, če te še zanima.

LP

Krojaštvo Pohlin, Škrjančevo (med Domžalami in Radomljami)

Priporočam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Domžalah je eden, naredil boljši polovici hlače (motoristične seveda). Odlično naredil, po meri, ojačane na kolenih, zadej malce povišane, da ne piha za hrbet, zadrge spodaj, etc etc etc.... super naredil. Leder si pri njemu izbereš sam, ostalo po dogovoru. Račun je bil nekje v rangu najcenejših hlač v štacuni (25-30k).

Sej je blo o tem že govora na forumu, ampak številke nimam spravljene. Se bom probal pozanimat, če te še zanima.

LP

Krojaštvo Pohlin, Škrjančevo (med Domžalami in Radomljami)

Priporočam!!

Nope, nisem imel tega v mislih. Bom jutri povedal/napisal številko, če jo še ima moja boljša polovica kje spravljeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živio Pino,

Meni so vsa oblačila naredili po meri v Racing-u v Miklavžu. Moram reči, da sem zelo zadovoljen, saj je usnje zares kvalitetno in izdelki zares dobro izdelani. Imajo tudi torbe in druge stvari. Sicer pa je to podjetje specializirano za motoristična oblačila, saj delajo zgolj za motoriste.

LP Jaša

PS. oglas imajo v vsakem salomonovem oglasniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
V Domžalah je eden, naredil boljši polovici hlače (motoristične seveda). Odlično naredil, po meri, ojačane na kolenih, zadej malce povišane, da ne piha za hrbet, zadrge spodaj, etc etc etc.... super naredil. Leder si pri njemu izbereš sam, ostalo po dogovoru. Račun je bil nekje v rangu najcenejših hlač v štacuni (25-30k).

Sej je blo o tem že govora na forumu, ampak številke nimam spravljene. Se bom probal pozanimat, če te še zanima.

LP

A mi lahko posredujes podatke, kdo v Domzalah ti je to delal, sem namrec iz domzal, pa zanj ne vem, pa bi rabil nekaj. V naprej hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V upanju da bom ujel Stroma na ta topic moram ze spet neki napisat :D :D .

:D :D

Ker Stroma ne dobiš,poglej k Lui.je zelo dober za opremit motor,ne pa za oblačila.WWW.LUI-SP.SI

Pozdrav :P :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
:lol: Hja jih je ful dost no naprimer pri nas v Savinjski je SIVA d.o.o. iz Griž. Pob je stručko za lajbniče, torbe in podobno.Ime mu je Aljoša dobiš ga pa na tel št;03/5709-219 Poklič pa prever :wink: :wink: :!:

K njemu sem nesel torbe, da mi jih ponovno obleče v usnje, saj sem eno poškodoval pri padcu. Lahko rečem le, da sem s popravilom zelo zadovoljen.

Pa še slika, kakšni so bili kovčki pred popravilom...

post-22-1077037948.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hola!

Večkrat bi mi prav prišle take moto hlače, ki se jih lahko obleče čez navadne (recimo) kavbojke, brez sezuvanja škornjev. Take hlače morajo imeti zadrgo po celi dolžini nog.

V bistvu sem na netu že našel ene take, ki bi mi ustrezale, tukaj pa poizvedujem, če jih je kdo že videl kje v Sloveniji. Ali jih kdo uporablja?

Te, ki sem jih našel dela firma Tucanourbano iz ITA. Ali kdo pozna to firmo? Veste za kakšno trgovino kjer se ta roba prodaja?

Konkretne hlače tudi snemljivo podlogo, lahko pa se uporabljajo tudi kot navadne za dež.

post-22-1079953037.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda jih uporablja...

... npr. moja malenkost - sicer le za smučanje, imajo (vsaj imeli so pred par meseci) jih v Hervisu v LJ. Pač smučarske hlače z elastičnimi naramnicami, s povišanim ledvenim delom... in kar je najlepše - z zadrgami, točno kot si želiš. Firma je Benger, cena pa je bila mislim da okoli 20 jurjev.

LP, Marvin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so jih naredili v TEPS d.o.o. na Brdu. Osnovni model je sicer namenjen smučanju, vendar jih je mojster priredil po mojih željah in sem z njimi zadovoljen.

To je iz TISa:

TEPS D.O.O. PROIZVODNJA ZA ŠPORT IN PROSTI ČAS,

CESTA NA BOKALCE 45

TELEFON: (01) 2562357

TELEFON: (041) 758458

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da so zgoraj opisane hlace(ce so za smucanje) bolj debele in tople.

Zanima me, ce obstajajo tudi bolj tanke hlace za cez(z zadrgo). Npr. za zgodnje jutranje ure bi jih lahko pri voznji na faks/sluzbo/ipd. cez kavbojke oblekel, da me ne bi prepihalo, zavzele bi pa tolk kot od deznega hlace.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omenjen sistem hlač sem že vidu v usnjeni izvedbi...v ostalih pa ne še....

tisto so pa "chaps" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!