Skoči na vsebino

MOTO oprema - Usnjena za chopper


pino

Priporočene objave

Toplo priporočam BORKO,Miklavž pri Mariboru. :OK: Naredi po meri z zelo kvalitetnim materijalom :worship: To vem iz lastnih iskušen :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jože Farič iz Celja član XXXov, tudi naredi po meri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj v okolici Dolenskih Toplic je en g. Zupancic (ima sp Koral poisci po brskalniku), ki dela vse po narocilu. je tud prisoten na vseh vecjih bajkerskih shodih in je aktiven motorist. Ce zelis ti lahko poiscem stevilko.

lp bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...(najraje bi skoraj videl, da se jih da narediti po naročilu). ...

In še eno vprašanje. Velikost kavbojk/hlač imam 48, nekatere 50. Kako velike hlače bi moral vzeti (oz. katero številko)?

Hvala.

Sicer ti je verjetno malo od rok, pa vendar: Vanja 041937576 v bližini Postojne. Meni jih je naredila po meri. zelo zadovoljen. zmišljeval sem si lahko skoraj vse. cena okol 20000 (ne vem točn, ker je bilo v kompletu). Mislim da je cena dost tudi od izbire usnja in ostalega materiala (zadrge, zaponke ipd) odvisna.

Kar se pa velikosti tiče - razen za nočne kinky igrce O:-) boš verjetno nosil spodaj hlače, zato ti priporočam, da raje kako številko večje vzami, da te ne bo zategovalo... :xx: drugače pa pri izdelavi "po meri" ne bo teh problemov.

vseeno pa ne prevelikih, ker se usnje tkntk malo raztegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ne vem, če je to ravno primerna tema ampak: Zanima me, kje so/ste posamezni motoklubi naročil usnjene ali umetno usnjene brezrokavnike in kakšna je bila cena. Iščemo brezrokavnike za klub, pa nismo nikjer našl kakšnih, ki so nam všeč in da bi blo čim cenejši. Če ma kdo kkšno informacijo, bi prosu da napiše tuki :)

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kolk drgač zadeva stane. Frend je dal cca 15.000 zadnjič zanj, ko je šel z mano po čelado. Pravo usnje, podloga, trakovi in kaj se vem kaj ( se ne spoznam na to) pri straneh kot se spomnim. Če te zanima lhk vprašam za podrobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kolk drgač zadeva stane. Frend je dal cca 15.000 zadnjič zanj, ko je šel z mano po čelado. Pravo usnje, podloga, trakovi in kaj se vem kaj ( se ne spoznam na to) pri straneh kot se spomnim. Če te zanima lhk vprašam za podrobnosti.

zanima me predvsem kaj takega, takega ali takega. Iščemo pa čim bolj poceni, ker bi naročili okoli 20 takih brezrokavnikov. Pa teli na linkih so precej dragi, tko da če kdo ve za kaj podobnega tistim na linku, prosm da pove.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živjo!

Zanima me, če se dobi take motoristične hlače (pa ne usnjene), da se jih da navleči čez navadne hlače. Tolko da jih ne prepiha in da imajo noter po možnosti še kak ščitnik.

Sem šel vprašat v TC Motoshop, pa so me samo čudno gledali in mi ponujali "navadne" motoristične hlače večjih številk :nono:

Spomladi bi se namreč rad začel voziti v službo z motorjem, v službi pa ne morem biti v motorističnih hlačah. Za navadne hlače je zjutraj prehladno. Tiste posebne kavbojke z všitimi ščitniki in podlogo tudi ne pridejo v poštev, ker pač ne morem biti celo sezono v istih hlačah v službi, 5 parov pa si jih tudi ne nameravam kupit...

Any ideas??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1200076218_thumb.jpg

Za tak namen, so po moje še vedno najbolj primerni čapsi. Najlaže jih je oblečt, posebej če so po dolžini spojeni z zadrgo. Potem ni problem niti čevelj niti kaj drugega.

Praviš da ne usnjeno, mogoče ti pa kakšen majster zašije tekstilne :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem u šiht lepo v kombinezonu, v ruzaku pa za preoblečt, čist enostavno.

x2

Kaj se bos matru in kupvou se žbiljon drugih stvari.....

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1200076218_thumb.jpg

Za tak namen, so po moje še vedno najbolj primerni čapsi.

Rajši nag hodim, kot pa da te pedrske "hlače" oblečem. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, če se dobi take motoristične hlače (pa ne usnjene), da se jih da navleči čez navadne hlače. Tolko da jih ne prepiha in da imajo noter po možnosti še kak ščitnik.

Sem šel vprašat v TC Motoshop, pa so me samo čudno gledali in mi ponujali "navadne" motoristične hlače večjih številk :nono:

Spomladi bi se namreč rad začel voziti v službo z motorjem, v službi pa ne morem biti v motorističnih hlačah. Za navadne hlače je zjutraj prehladno. Tiste posebne kavbojke z všitimi ščitniki in podlogo tudi ne pridejo v poštev, ker pač ne morem biti celo sezono v istih hlačah v službi, 5 parov pa si jih tudi ne nameravam kupit...

Any ideas??

Hlače za čez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sploh ni problema... od zgodnje pomladi do pozne jeseni se tako vozim v službo... Spodaj navadne hlače, čez pa enostavno dežne hlače Proof waether protection - kupljene v Lojzu za nekaj pod 40 E - ne prepihajo, ne premočijo, navlečeš jih enostavno čez, za lažje slačenje in oblačenje pa imajo po celi dolžini hlačnic še zadrgo... Deluje, preverjeno... Aja, ščitnikov pa res nimajo... pa saj na "šiht" se vsaj meni ponavadi ne mudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me, če se dobi take motoristične hlače (pa ne usnjene), da se jih da navleči čez navadne hlače. Tolko da jih ne prepiha in da imajo noter po možnosti še kak ščitnik.

Sem šel vprašat v TC Motoshop, pa so me samo čudno gledali in mi ponujali "navadne" motoristične hlače večjih številk :nono:

Spomladi bi se namreč rad začel voziti v službo z motorjem, v službi pa ne morem biti v motorističnih hlačah. Za navadne hlače je zjutraj prehladno. Tiste posebne kavbojke z všitimi ščitniki in podlogo tudi ne pridejo v poštev, ker pač ne morem biti celo sezono v istih hlačah v službi, 5 parov pa si jih tudi ne nameravam kupit...

Any ideas??

Hallo!

Tule je še ena varianta od Kominea. Ne vem pa, če so na zalogi.Verjetno pa jih lahko naročijo!?

Ajd!

post-18381-1200131457_thumb.jpg

post-18381-1200131497.jpg

post-18381-1200131533_thumb.jpg

Povrhnje hlače so narejene tako, da jih v trenutku slečeš ali obratno, kar je tudi prav.Lp

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega tudi sam iščem, ker se vozim na fax z motorjem. Vsak dan 75km in je zjutraj kar mrzlo.

Najprej sem imel v mislih, da bi spodaj oblekel windstoper hlače, pa sem ugotovil, da to ne gre, ker se potem skuhaš v šoli.

Kje pa se dobi te hlače v zgornjem sporočilu?

Dobro bi bilo, če so nepremočljive, ker v Ljubljanski kotlini včasih taka megla, da pridem na faks povsem moker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega tudi sam iščem, ker se vozim na fax z motorjem. Vsak dan 75km in je zjutraj kar mrzlo.

Najprej sem imel v mislih, da bi spodaj oblekel windstoper hlače, pa sem ugotovil, da to ne gre, ker se potem skuhaš v šoli.

Kje pa se dobi te hlače v zgornjem sporočilu?

Dobro bi bilo, če so nepremočljive, ker v Ljubljanski kotlini včasih taka megla, da pridem na faks povsem moker.

Ej!

Veliko programa Komine imajo v MotoShop Palma v Kočevju. To vem, ker sem tudi sam od tam in imam kar nekaj njihove opreme.Na netu sem videl da so iz Cordure in imajo celo spredaj ščitnike.Japonska cena je nekje cca. 54-50 eur in v SLO ne odstopa dosti. Preveri! Ti dodam še njihovo stran.

http://freeweb.siol.net/dmaric/

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!