Skoči na vsebino

MOTO oprema - Usnjena za chopper


pino

Priporočene objave

chaps imam doma. sem jih nekaj let nosil. uporabno za tako malo okoli. za resno potovanje premalo.

vsaka trgovina s konjenisko opremo jih ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem nabavil take hlace v Hervisu, toda ze pred leti (cca. 5 let nazaj ko sem zacel boardat) - torej so boarderske hlace znamke KillerLoop, povsem tanke z ojacano zadnjico in kolenskim predelom + nepremocljive (no naj bi bile)....seveda vse kar boarderju zacetniku prav pride....sedaj pa so idealne za zjutraj ko se odpravljam na fax in jih sam cez kavbojke zapnem.

Mogoce bos sedaj se kak posezonski popust na snezno opremo ujel....srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chapse (izvor <špansko>: chaparajos) imam že šest let in sem z njimi ful zadovoljen. Seveda morajo biti pravi chapsi iz usnja, drugače si smučar :lol: . Praktični so, ker jih lahko hitro in praktično naviješ na kavbojke, kadar npr. zahladi in ne vzamejo veliko prostora v torbi. Je pa fino, ker jih lahko snameš in imaš spodaj navadne hlače - pa si civil :D

Zelo zadovoljen, zelo priporočam.

P.S.:

Pa še ponoči so uporabne za kakšne kinky igrice .) :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.:

Pa še ponoči so uporabne za kakšne kinky igrice .) :lol1: :grim

Zelo uporabne so za jahanje (konj). Od tod tudi izvirajo. Po moje. Jaz jih namreč uporabljam predvsem v te namene - na motorju se pa baje tudi odlično obnesejo; potrjuje moj prijatelj, ki jih obvezno uporablja za pomladanske in jesenske fure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chapse uporabljam že leta in sem zelo zadovoljen, ker so vsestransko uporabni. :yea2:

Moja boljša polovica pa na svoji enduri v hladnih jutrih, ko gre v službo uporablja kar smučarske vetrne hlače, ki so ravno tako uporabne. :OK:

Manjši problem pri vetrnih hlačah je le, da na endurah, kjer se sedi visoko, rade zlezejo navzgor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in vecji problem pri vseh vetrnih/smucarskih/podobnih hlacaj je, da v primeru primera zdrzijo originalno nic. usnje je pa usnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v primeru primera so te prekohlače itak žrtvovane bogovom asfalta.

Ker, pod njimi nosim jaz usnje kpl.

So samo veterno deževno toplotna zaščita.

Imam namreč takšne smučarske, vatirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, tudi moja jih uporablja le kot veterno-dežno zaščito, spodaj pa vedno nosi usnje.

Pomaga pa toliko, da se usnje ne ohladi tako močno, če ne uporabljaš podloge.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Povete če se mi splača it kam v Italijo po hlače, usnjen brezrokavnik in usnjene rokavice (chopperits :devil: )? V mislih sem imel Trbiž, pa ne poznam ne ponudbe, ne cen. Ali bi isto blago dobil v Sloveniji po podobni ceni?ž

Dajte mi kakšen predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šoštanju igor 041 551 430 za torbe pa take stvari

:notworthy: ga moram tud jaz pohvalt meni je naredil torbe ,lične, kakovostne,cenovno ugodno,zelo zadovoljen. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povete če se mi splača it kam v Italijo po hlače, usnjen brezrokavnik in usnjene rokavice (chopperits :devil: )? V mislih sem imel Trbiž, pa ne poznam ne ponudbe, ne cen. Ali bi isto blago dobil v Sloveniji po podobni ceni?ž

Dajte mi kakšen predlog...

Lahko greš v Avstrijo v Luisa,al pa na kakšen večji zbor v tujini,tam tudi najdeš kaj ugodnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povete če se mi splača it kam v Italijo po hlače, usnjen brezrokavnik in usnjene rokavice (chopperits :devil: )? V mislih sem imel Trbiž, pa ne poznam ne ponudbe, ne cen. Ali bi isto blago dobil v Sloveniji po podobni ceni?ž

Dajte mi kakšen predlog...

verjetno boš dobil v italiji kaj ceneje...predvsem usnje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? A ni Italija znana po poceni 'ledru'? Jaz sem mel že čist namen v Trbiž it, pa mi noben ne zna povedat, če se tam kaj pametnega dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? A ni Italija znana po poceni 'ledru'? Jaz sem mel že čist namen v Trbiž it, pa mi noben ne zna povedat, če se tam kaj pametnega dobi.

Bojda se dobi, ampak kvaliteta <_< , sicer je pa en kolega kupil doli hlače pa so kar dobre, preživele so tudi nekaj malega "drajsanja" po asvaltu. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti hecaš?

ne se ne...oba bratranca sta v italiji kupila komplet usnje za čoperja in ga še zdaj po 3 letih nosita...mogoče je usnje drugačne kvalitete kot pri nas o tem ne morem ker ne poznam scene....se pa dobi po zelo ugodni ceni zadeve predvsem v Trbižu pa še kje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? A ni Italija znana po poceni 'ledru'? Jaz sem mel že čist namen v Trbiž it, pa mi noben ne zna povedat, če se tam kaj pametnega dobi.

V Trbižu ponavadi prodajajo tiste usnjene jakne ,k zraven z vžigalnikom demostrirajo da je res pravo usnje :lol1: pravzaprav v Trbižu še nisem zasledil trgovine z motoristično opremo,sam čez navidezno mejo v Beljaku (Villach) imaš tri tgovine (Louis,Hein Gericke,pa še ena k ne vem kako se ji reče),če zeliš kaj več podrobnosti se oglasi na PM. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojem leder v taliji ni več tisto kar je bil, razev v trgovskem smislu. Gori piše made in Romania, Kambodia in podobno - šivanje. Tudi npr. na Dainesejevih proizvodih (ti so vsaj pošteni, da to napišejo). Ni pa v tem nič slabega, če je nadzor nad strojenjem usnja in šivanjem ter kroj od nekoga, ki stvarem zna streči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem jaz zasledil, se pojem poceni usnje v Italiji nanasa vecinoma na casual in ne na motoristicna oblacila. Namig: na naslednjem malce vecjem moto sejmu se usmeri na stante s pakistanskim usnjem - usnjene jakne za 50 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zadeva je takšna. Zaželel sem si usnjenih hlač in sicer "kavbojsko" varianto (chaps), kjer imaš "rit" zunaj.

Prosil bi vse, ki so seznanjeni z zadevo, če mi povejo, kam lahko grem zadevo kupit (najraje bi skoraj videl, da se jih da narediti po naročilu). V celju sem kupil pred dvema letoma pri Stanku Kokolu (na Mariborski) usnjeno jakno in zato se v torek odpravljam tja pogledat, kaj mi lahko ponudijo. Je on pravi naslov?

In še eno vprašanje. Velikost kavbojk/hlač imam 48, nekatere 50. Kako velike hlače bi moral vzeti (oz. katero številko)?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Louisa! :)

206461_190_02.JPG

79.95eur

Je pa res, da bi mogoče celo ceneje dobil če bi dal delat.. Vendar dvomim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še eno vprašanje. Velikost kavbojk/hlač imam 48, nekatere 50. Kako velike hlače bi moral vzeti (oz. katero številko)?

Teoretični odgovor: ne manjše od 48 in raje ne večje od 56.

Praktični: bom raje tiho... Kako naj mi vemo, kaj ti bo prav (ali celo všeč)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Louisa! :)

206461_190_02.JPG

79.95eur

Je pa res, da bi mogoče celo ceneje dobil če bi dal delat.. Vendar dvomim..

Ampak morš met mišice kot oni na šliki :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!