Skoči na vsebino

Motorist začetnik (pomoč začetniku pri nabavi vsega od motorja do opreme)


VDaGamma

Priporočene objave

Ne strašit in pisat neumnosti o padanju.

Isto kot če se kot sveži avtomobilist od začetka zaletavaš...

Gostilniške

Tako je, v garaži lahko padeš tut kot star motorsit, preverjeno :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Celada: 300-800"

 

Upam stavit da nekaj kar se miga okrog 150-200 iz moto charlija lih enako ohrani bučo celo kot 800€ primerek

Kolikor se ti zdi tvoja glava vredna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka čelada ne obstaja

oo ja prodajajo v hoferju jogurt v 1kg kanglici pa maš dve muhi na en mah poješ jogurt pa še čelado maš in še pasek za pod prado je integriran. grem jutri nabavit :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste pa imeli precej nenavadne začetke motoriranja.

Misliš? Naj dvignejo roko tisti, ki še niso nikoli imeli prometne nesreče ali položili motorja v svoji karijeri. Seveda štejejo samo tisti, ki jih vozijo. Šlepanje po trajektih ne šteje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Celada: 300-800"

 

Upam stavit da nekaj kar se miga okrog 150-200 iz moto charlija lih enako ohrani bučo celo kot 800€ primerek

Ne bo držalo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem je jasno da npr. Schubert/ Shoei je cca. od 400eur naprej, ce pa gledas npr. Nolan, Shark, Caberg ali pac kaj drugega pa dobis tudi ze za 200, 250eur, ja. Stvar posameznika; budget, grafika, oblika celade, znamka...

Jaz vem, da za moje zahteve glede materiala, oblazinjenja, oblike, hrupa, bom tezko nasel celado pod 300eur.

In tudi gotovo ne bo drzalo, da bo neka brizgana plastika varna kot ojacani kompoziti!

Popravljeno . Popravil gradbenik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa res zanima koliko je takšnih,ki so v začetku kariere imeli prometno in metali motor...

Odpri novo temo okoli tega, tu pa daj kakšen pameten nasvet bodočemu motoristu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa res zanima koliko je takšnih,ki so v začetku kariere imeli prometno in metali motor...

Sej ne mečeš motorja. Položiš ga. Še zadržat ga probaš, če si dost kretena, al pa blond. Pa nogo spod njega ven potegneš na silo, namest da bi ti kdo prej motor z noge dvignil. Enim se dogaja vse živo. Vsaj ni dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist k prav ,da še ni položu motorja al pa naprimer pozabu tačko ven vržt in je šou motor po tleh,je glih tko k tist k prav ,da se nikol ne skrega ,al je totalna copata al pa nima partnerja in je sam.(pr motorju je pa isto al laže al pa hod peš). :grim

KOWALSKY TI PA KR POGUMNO NA IZPIT POL PA KILOMETRI IN KILOMETRI. :OK:

DOBRA AVTOŠOLA TE VELIK NAUČI.

Popravljeno . Popravil bobi1001
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist k prav ,da še ni položu motorja al pa naprimer pozabu tačko ven vržt in je šou motor po tleh,je glih tko k tist k prav ,da se nikol ne skrega ,al je totalna copata al pa nima partnerja in je sam.(pr motorju je pa isto al laže al pa hod peš). :grim

Al pa se bo ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, v garaži lahko padeš tut kot star motorsit, preverjeno :(

Meni osebno se zdi zelo zanimivo, koliko motorjev na slovenskih portalih za rabljeno robo pade prav v garaži... Bi tu lahko govorili o fenomenu? Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se zdi zelo zanimivo, koliko motorjev na slovenskih portalih za rabljeno robo pade prav v garaži... Bi tu lahko govorili o fenomenu? Hehehe

fenomen je bolj to, da so vsi neposkodovani in nekarambolirani

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fenomen je bolj to, da so vsi neposkodovani in nekarambolirani

Jaz imam od petih, tri take. Torej je odstotek kar v redu. Upam, da ostane nespremenjen.

Dva sta namenjena terenskim zafrkancijam, zato sta kdaj tudi na tleh.

 

Nazaj k temi: 

Še vedno si upam trditi, da je CRF250L odličen motor za začetnika. Pa še škode ni nobene, če se kdaj prevrneš.

Če si brez denarja pa kak Tomos APN za 300€. Večina ta starih smo z njimi začeli, za učenje prestavljanja in motorike na motorju je odličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa res zanima koliko je takšnih,ki so v začetku kariere imeli prometno in metali motor...

Jaz dvakrat! Enkrat pred hišo in enkrat na cesti, obakrat na mestu.

Pa se mi to ne zdi kaj takega.....

No, drugič smo menjavali levo nožko, ker sem jo zlomila.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor še ni šel po tleh, bo še šel ... ni druge

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa če sem že šel, večkrat? Včasih tut po svoji krivdi? :grim

to pomeni, da treniraš :P .. za vsak slučaj če padš ...

 

js če kje prevrnem motor ... rečem, da ga tko ponavad parkiram, ko ga mam poun kurac :P

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, treba je pokazat dominanco, da te pol v ovinkih uboga ... kako boljše bi to storil, kakor da ga iz ljubega mira vržeš po tleh?!  :ninja:

 

Vsekakor pa je fino za začetniški motor imeti kakšnega lažjega, bolj okretnega - ni pa nujno! Najbolj važno je, da imamo v glavi razčiščeno kaj počnemo na motorju in da se zavedamo svoje neizkušenosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni, da treniraš :P .. za vsak slučaj če padš ...

 

js če kje prevrnem motor ... rečem, da ga tko ponavad parkiram, ko ga mam poun kurac :P

 

:krneki:

Itak. Zakaj bi bil ovca in parkiral kot vsi ostali.

 

Je pa mogoče prav pred nakupom motorja sprobati ene par modelov in se potem odločit za pravega.

Kot pri babi. Ta prvo izberejo oči, pri izbiri ta dvajsete pa ima malo besede tudi pamet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dvakrat! Enkrat pred hišo in enkrat na cesti, obakrat na mestu.

Pa se mi to ne zdi kaj takega.....

No, drugič smo menjavali levo nožko, ker sem jo zlomila.

jst menjavala desno nožko, zlomila na cesti, na mestu :P jbg.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni lih nujn, da bos kot motorist na zacetku na mestu padel....se pa dogaja nekaterim ja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!