Skoči na vsebino

Cvičkar 1


Priporočene objave

<br />Cviček dej zbud se že,ko te že vsi pogrešamo in čakamo da boš spet med nami<br />
<br /><br /><br />

Strinjam se s tabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko (na današnji dan) pred enim letom v Brnu!

CVIČKAR 1, aka turborizling@........

post-4472-1218988286_thumb.jpg

Pri cvičku in klobasah, je bil vedno poleg!!! :naughty:

Cvičkar 1!

Da te drugo leto, vidim zopet zraven!!! :worship: :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, kaj je zdaj, zbudi se, jaz sem prišel že iz kar dolge fure, zdaj pa čakam, da greva skupaj na naslednjo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant prebudi se ;predolgo čakamo. Tud sam sem preživel 64dni v bolnici in vem da vsak dan pomeni veliko.Sablja drži se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 000 v dobrem letu :worship: :worship: :worship:

Ej Tamlad, marsikaj sem že doživel al pa sam slišal, vendar ta ni za verjet in najamnj :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se nas je nekaj motosvetovcev odpravilo k našemu Cvičkotu na obisk. Žal nismo smeli v njegovo sobo v bolnici, smo pa poba od daleč videli skozi vrata. Zadnje informacije so, da gre malo na bolje- učke že malo odpira, vendar se hitro utrudi.

Zahvalil bi se rad njegovi sestri ter staršema, ki so nas toplo sprejeli. :worship:

Drži se mi kolega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se nas je nekaj motosvetovcev odpravilo k našemu Cvičkotu na obisk. Žal nismo smeli v njegovo sobo v bolnici, smo pa poba od daleč videli skozi vrata. Zadnje informacije so, da gre malo na bolje- učke že malo odpira, vendar se hitro utrudi.

Zahvalil bi se rad njegovi sestri ter staršema, ki so nas toplo sprejeli. :worship:

Drži se mi kolega!

To je pa prou lepo za slisat (prebrat)

DRZI se Cvickar sej ti bo ratal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem plan danes skočit v Brežice, a sem šele pred 10 min. prišel iz službe. Stolklo Ptuj, napisal čuda ponudb. Lahko samo sočustvuješ z reveži, ki so fasali tako točo (750 gramske kugle :headbang: ).

Če bo jutri možnost, pičim mojemu dragemu Cvičkotu razložit, kako je bilo v Črni gori. Upam, da bom prišel do njega. Vsekakor javim.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem plan danes skočit v Brežice, a sem šele pred 10 min. prišel iz službe. Stolklo Ptuj, napisal čuda ponudb. Lahko samo sočustvuješ z reveži, ki so fasali tako točo (750 gramske kugle :headbang: ).

Če bo jutri možnost, pičim mojemu dragemu Cvičkotu razložit, kako je bilo v Črni gori. Upam, da bom prišel do njega. Vsekakor javim.

LP.

Joj, ataIBA, čeprav težko verjetno, saj spustijo blizu le najbližje, bi bilo zanj super, če bi lahko ti prišel blizu ... veliko bi mu pomenilo, ko bi te slišal.

Oj, Cvičko naš, vse te dobre želje zate čakajo, da ti dajo energijo, ki veje iz njih. Ti moraš najti le moč, da jih boš lahko slišal! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar

Nekaj bi ti rad, oz. moram povedat, ker takrat ko sem mel prilko tega še nisem vedel ZATO mal mi pomagaj, da bom lahko čim prej to vrgel iz sebe

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se mi želja izpolni čim prej :huh: in rečeva kakšno, saj si lahko siguren da uletim takoj ko smem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GABRI držim pesti ma tud na nogah, pa pi...upam da bo nucal

Ko boš pr nemu mu reč da ga TONTO pozdravla !!! on že ve kater sm

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bodo možni obiski pri tebi Cvičkar pridem,sm se v soboto pelov mim Brežic pa sem se spomnu nate ,uglaunem se vidmo :yea1: in kašno rečemo,čimprej se poštimej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepo videt ko mankaš nekaj dni in prideš na motosvet deset strani od cvičkarja. :worship:

Sm zmeram vedu da so motoristi ljudje in da so prvi na spisku pomagat sočloveku, tlele pa se je pokazala vsa njihova dobrosrčnost. :worship:

Tudi cvičkar mora bit človek in pol(osebno ga ne poznam) da ima toliko prijateljev in znancev.

Drži se!To "vojno"boš dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepo videt ko mankaš nekaj dni in prideš na motosvet deset strani od cvičkarja. :worship:

Sm zmeram vedu da so motoristi ljudje in da so prvi na spisku pomagat sočloveku, tlele pa se je pokazala vsa njihova dobrosrčnost. :worship:

Tudi cvičkar mora bit človek in pol(osebno ga ne poznam) da ima toliko prijateljev in znancev.

Drži se!To "vojno"boš dobil.

Ej ded! Naj se ti besede pozlatijo! Lepo si napisal in strinjam se s tabo! :worship:

Danes nisem uspel predčasno zbrisati iz službe za Brežice. Upam, da bo jutri možnost.

V pričakovanju dobrih novic mislimo nanj. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari . . . . drži se! še ga bomo žural!!! :naughty: :naughty: :naughty:

17-tega smo bili pr tebi . . . . pa nas niso spustili k teb . . . . a obljubim da bomo še pršli na obisk!

post-15855-1219206014_thumb.jpg

post-15855-1219206042_thumb.jpg

post-15855-1219206062_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan spremljam to temo v upanju na vesele novice in držim pesti ,da jih bomo kmalu prebrali

drži se mali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan spremljam to temo v upanju na vesele novice in držim pesti ,da jih bomo kmalu prebrali

drži se mali

Ni mali samo mladi

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!