Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

dej dami ne nabiji.... danes so krivi tisti ki ne gledajo v ogledalu, jutri pa ko jih jebe, sem hitrejši... dej preber si

poleg tega si pa nesramen, jaz ti ne očitam, očitam samo tvojo dvoličnost, ti pa se spuščaš na osebni nivo? če ti je tako najlažje odgovarjat oz debarita, potem pa kar, mene taki ne ganejo, samo svoj obraz kažejo.

mal razmisli naslednjič, o kaki hinavšini govoriš pa nimam pojma, tukaj je govora o tem da se uporablja ogledala in da se ne vozi 200 po ac... ?

poleg tega se midva nikoli nisva po ac vozila, zato ne laži.

ne, 200 res ne po AC, ampak po navadni cesti je pa že šlo bliz 200 :P

Obešaš se na poste, s klobasanjem, da ni potrebno gledati ogledal, medtem ko pišem o tem da me voznik, ki vozi hitrej od mene na AC ne moti? Pizda, pa kaj ti iščeš, da se nabijava? Razumi najprej svoje umotvore, potem boš mogoče moje, do takrat pa ššššššc.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, 200 res ne po AC, ampak po navadni cesti je pa že šlo bliz 200 :P

Obešaš se na poste, s klobasanjem, da ni potrebno gledati ogledal, medtem ko pišem o tem da me voznik, ki vozi hitrej od mene na AC ne moti? Pizda, pa kaj ti iščeš, da se nabijava? Razumi najprej svoje umotvore, potem boš mogoče moje, do takrat pa ššššššc.

ne laž! pejt se rajš lajkat da ti zraste nazaj.... take bedarije  je škoda komentirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razumem, kaj hočeš povedat... kampiranje na prehitevalnem in skakanje pred havbo. Ja, tudi to je moteče/nevarno. Moraš pa vedet, da se nekdo pelje tekoče/gladko/hitro, se morajo/moramo drugi potem peljati v strnjeni koloni kot polži.

 

Pri 60K+/letno ugani koliko ur življenja mi vzame gnitje v stoječi koloni, ker enemu mulcu v maminem BMWju pri 200+ ni zlaufal. Razumem vsakemu se lahko zgodi.... ljudje se motimo in včasih narobe presodimo. Ampak za namerno izsiljevanje, mencanje, malomarnost in ja tudi vožnjo pri 200+ pač ni izgovorov.

nism čisto razumel tvojega posta, mislim da je Matej lepo povedal, da je bolj nevaren tisti ki vozi 110, kot tisti, ki gre na AC 20 več kot je dovoljeno. Letno nardim samo še kakih 70kkm, sem jih pa delal tudi 100kkm. tistih 10kkm, ki jih z mopedom prevozim niti ni pomembnih :D

 

200km/h pa AC , vsaj naša že dolgo ne omogoča več, ker se je gostota tako povečala, da je to težko izvedljivo. Me pa zelo moti, da se nekateri userjejo, ko gre kdo mimo njih hitreje kot je predpisano in bi ga najraje zaprli linčali....hkrati pa ne opazijo, da naredijo s svojim mencanjem pri 110km/h in počasno vožnjo mimo kamionov, neumikanjem na vozni pas, ko gre mimo enega kamiona, ker v daljavi vidi že drugega, veliko več škode, kot tisti ki gre malce hitreje od njih samih. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost ubija. Je pa to povezano z maso gibajočega predmeta. Torej, manjša, ko je masa predmeta, večja mora biti hitrost in seveda obratno. Sedaj pa nabijajte dalje. 

evo ti prec nabijem:

hitrost ne ubija, ubija nenadno ustavljanje, negativni pospešek pa to, pravzaprav fizika  :P

 

ups, sm vidu, so me že prehiteli  :glare:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne laž! pejt se rajš lajkat da ti zraste nazaj.... take bedarije  je škoda komentirat

jah prou no, sam 160, a zdj si kaj manj kriva, svetnica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah prou no, sam 160, a zdj si kaj manj kriva, svetnica?

kriva česa? a da ne razumem vsevednih? žal...kriva, priznam in s tem nimam problemov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriva česa? a da ne razumem vsevednih? žal...kriva, priznam in s tem nimam problemov....

da mogoč, si al pa še kak predpis prekršiš...bolj enostavno ti pa ne morem napisat...sm pa tipkal zlo počas, ker vem da bolj težko razumeš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se je tut borutt vključil v to temo, torej nevarni so tisti ki vozijo manj kot 100, priznam da se meni ne da kaj dosti in se fliknem na vozni pas in 120 žulim avtocesto (moj avto nima 6. prestave pa je do tam poraba še sprejemljiva)

Že napisano ampak morda bo borut ali kdo odgovoril, med logom in vrhniko se rado zgodi da se vsi nabijejo na prehitevalni pas in naenkrat je vozni pas prazen in si sam na voznem pasu in komot voziš 110 medtem ko kolona na prehitevalnem pasu vozi 90 do 100.

Torej če te vidi policaj izgleda kot da prehitevaš kolono po voznem pasu, dejansko pa preprosto voziš po vopznem pasu z nespremenjeno hitrostjo samo folk na prehitevalnem pasus e je upočasnil.

Prišel kdo v to zagato?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že napisano ampak morda bo borut ali kdo odgovoril, med logom in vrhniko se rado zgodi da se vsi nabijejo na prehitevalni pas in naenkrat je vozni pas prazen in si sam na voznem pasu in komot voziš 110 medtem ko kolona na prehitevalnem pasu vozi 90 do 100.

Torej če te vidi policaj izgleda kot da prehitevaš kolono po voznem pasu, dejansko pa preprosto voziš po vopznem pasu z nespremenjeno hitrostjo samo folk na prehitevalnem pasus e je upočasnil.

Prišel kdo v to zagato?

Neskončnokrat... :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMi34: Ja točno v tem je point. Prekomerno odstopanje v OBE skrajnosti povzroča težave. Prebijanje zvočnega zida poteka vsakodnevno na Dolenjki med Novim mestom in Brežicam. Gasterbajterji in lokalni norci se vsakodnevno zapletajo v neke čudne dirke. Kom bolj leti... oz. kdo ima daljšega. Počasnele so pa večinoma na Štajerki. najbolj ekstremni so Romuni z kombiji pa zadaj prikolica na njej pa še kakšen odslužen avto. in pol zadeva pluži po avtocesti 80. Štrafajo pa veselo tam kjer lahko... za cestninsko, na gradbiščih, pa čeprav zaradi vročine nobeden ne dela... Uglavnem filanje proračuna. Pa kaj ti sploh razlagam. Pri tvoji kilometrini... sej sam veš kak je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se je tut borutt vključil v to temo, torej nevarni so tisti ki vozijo manj kot 100, priznam da se meni ne da kaj dosti in se fliknem na vozni pas in 120 žulim avtocesto (moj avto nima 6. prestave pa je do tam poraba še sprejemljiva)

Že napisano ampak morda bo borut ali kdo odgovoril, med logom in vrhniko se rado zgodi da se vsi nabijejo na prehitevalni pas in naenkrat je vozni pas prazen in si sam na voznem pasu in komot voziš 110 medtem ko kolona na prehitevalnem pasu vozi 90 do 100.

Torej če te vidi policaj izgleda kot da prehitevaš kolono po voznem pasu, dejansko pa preprosto voziš po vopznem pasu z nespremenjeno hitrostjo samo folk na prehitevalnem pasus e je upočasnil.

Prišel kdo v to zagato?

ne smeš prehitet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smeš prehitet :P

prehitet ne, lahko pa voziš po svojem pasu normalno. Sej tut polcaji niso neumni (popravljam, vsake toliko se tut med njimi dobi idiot), čeravno ne slalomiraš med avti, ti nihče ne bo težil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehitet ne, lahko pa voziš po svojem pasu normalno. Sej tut polcaji niso neumni (popravljam, vsake toliko se tut med njimi dobi idiot), čeravno ne slalomiraš med avti, ti nihče ne bo težil.

 

verjetno ti res ne bo nihče težil... ampak, kot sem razumel odgovor Boruta pred časom ko sem spraševal o tem istem problemu.... ne smeš prehitet... zdej pa.... kot komu paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ti res ne bo nihče težil... ampak, kot sem razumel odgovor Boruta pred časom ko sem spraševal o tem istem problemu.... ne smeš prehitet... zdej pa.... kot komu paše :)

kaj je prehitevanje, kaj je vožnja mimo, kaj je vožnja po svojem pasu.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je prehitevanje, kaj je vožnja mimo, kaj je vožnja po svojem pasu.......

Ne ve niti kje je Piran,ti mu pa neka prometno tehnična vprašanja zastavljaš  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami,tvoj zadnji odgovor na strani 243.... se mi zdi, da si mi mi drugače trdil, kot zdaj?

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/4851-stop-policija/page-243?

nisem, sm samo napisal da so zakoni boga mati in interpretacija le teh prepuščena organu.

lej primer, ki ga večkrat vidim:

relacija LJ-Vrhnika, delo na cesti, omejitev 80, kamioni jo šibajo 85 po desnem, tujec se na prehitevalnem ustraši in zavre, ter nekaj časa cijazimo po prehitevalnem 60-70. Valda gre desni pas hitreje....a morajo zavreti? Ne, ker ne prehitevajo....ampak kak butl bi si lahko zmislil tudi da prehitevajo. In moder odgovor organa bo kot vedno:

zahtevaj sodno varstvo in dokazuj svoj prav 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu bi se mogl vštric vozit... smo že v prejšni temi ugotovili... ampak se strinjam s tabo, totalna neumnost in bedarija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem preventivno bil kar doma. Hladna lubenica in počivanje v miru mi je še kako pasalo. No ja na eno tortico sem le peljal ženo če se ji je že dalo dat gor bojno opremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da se je tut borutt vključil v to temo, torej nevarni so tisti ki vozijo manj kot 100, priznam da se meni ne da kaj dosti in se fliknem na vozni pas in 120 žulim avtocesto (moj avto nima 6. prestave pa je do tam poraba še sprejemljiva)

Že napisano ampak morda bo borut ali kdo odgovoril, med logom in vrhniko se rado zgodi da se vsi nabijejo na prehitevalni pas in naenkrat je vozni pas prazen in si sam na voznem pasu in komot voziš 110 medtem ko kolona na prehitevalnem pasu vozi 90 do 100.

Torej če te vidi policaj izgleda kot da prehitevaš kolono po voznem pasu, dejansko pa preprosto voziš po vopznem pasu z nespremenjeno hitrostjo samo folk na prehitevalnem pasus e je upočasnil.

Prišel kdo v to zagato?

Pa o podobni situaciji sem pisal dve strani nazaj... Z tem da sem jaz vozil po prehitevalnem .... Če bi vozil po desni 120... Bi jih pa prehitel... Niso me pa v avtošoli učili da če jaz vozim po desnem pasu 110... Pa da se prehitevalna kolona nenadoma pelje 100... Da bi jaz moral hitrost zmanjšat da nebi bil v "prekršku" ker tu po mojem mnenju ne gre za prehitevanje ker ne menjaš pasu da bi pridobil prednost .....

Ali je tu v prekršku prvi v prehitevalni koloni ko ovira promet in se ne umakne iz prehitevalnega pasu?

Ali tisti ki vozi po desni pod omejitvijo hitrosti in pelje lepo mimo vozil na levi brez da bi pred tem spreminjal vozni pas?

Borrut hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!