Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Kolikokrat sem uporabil besedo voznik v povezavi z nekaterimi zavestnimi kršitvami ?  Si ugotovil, kje je problem ?

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kolikokrat sem uporabil besedo voznik v povezavi je nekaterimi zavestnimi kršitvami ?  Si ugotovil, kje je problem ?

prevečkrat si napisal besedo voznik, le zakaj ? :P


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Kolikokrat sem uporabil besedo voznik v povezavi z nekaterimi zavestnimi kršitvami ?  Si ugotovil, kje je problem ?

Največkra je  za primere , ki si jih naštel res kriv voznik ,,,,,,le kdo je kriv hepanemu da zapelje v nasprotno semr na AC ,ker to je res čitljivo označeno ! Pa alkohkol itd .....samo spet gledaš in kažeš s prstom kot tisti Štaba , ki mu to očitaš .......ogledalo uporabljaš ;)

in veliko je primerov , ki jih namerno nisi naštel , ki pa ni direktno kriv voznik ,ampak takih ni anede ......te čakam da mi napišeš za primer , pa ti kar naprej napišem ,da se obrnni na Gsfx750 ,boš iz prve roke zvedel .......pa take pa to ....

ampak ni mi pa jasno kako lahko tako vehementno trdiš ,da je kriv samo voznik .......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Največkra je  za primere , ki si jih naštel res kriv voznik ,,,Pa alkohkol itd .....

Alkohol ni nč kriv ... Vedno je kriv voznik :blush:

Še nikol mi nisi v grlo zlival :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Alkohol ni nč kriv ... Vedno je kriv voznik :blush:

Še nikol mi nisi v grlo zlival :P

te pa še nikoli ni teral, da potem voziš! 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

Največkra je  za primere , ki si jih naštel res kriv voznik ,,,,,,le kdo je kriv hepanemu da zapelje v nasprotno semr na AC ,ker to je res čitljivo označeno ! Pa alkohkol itd .....samo spet gledaš in kažeš s prstom kot tisti Štaba , ki mu to očitaš .......ogledalo uporabljaš ;)

in veliko je primerov , ki jih namerno nisi naštel , ki pa ni direktno kriv voznik ,ampak takih ni anede ......te čakam da mi napišeš za primer , pa ti kar naprej napišem ,da se obrnni na Gsfx750 ,boš iz prve roke zvedel .......pa take pa to ....

ampak ni mi pa jasno kako lahko tako vehementno trdiš ,da je kriv samo voznik .......

Kar na dan z besedo. Lahko kar iz svojih izkušenj. 

Prosim, napiši primere, katere sem jaz izpustil. Primere in nič drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Kar na dan z besedo. Lahko kar iz svojih izkušenj. 

Prosim, napiši primere, katere sem jaz izpustil. Primere in nič drugega.

Primer ceste Dvor-Kočevje  ...v nepreglednem ovinku udarna luknja , ovinek dokaj oster z omejitvijo 90kmh ......sreča vozniku z izkušnjami,  da je rešil situacijo ,počena oz. zvito platišče in presekana pnevmatika .......po tvoje izključno krivda samo na voznikovi strani ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Primer ceste Dvor-Kočevje  ...v nepreglednem ovinku udarna luknja , ovinek dokaj oster z omejitvijo 90kmh ......sreča vozniku z izkušnjami,  da je rešil situacijo ,počena oz. zvito platišče in presekana pnevmatika .......po tvoje izključno krivda samo na voznikovi strani ?

Ne spomnim se, da sem kjerkoli zapisal, da je bil v tem primeru kriv voznik. Lahko pa napišeš še kakšen podoben primer. Da ne bom jaz siten z napakami voznikov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Ne spomnim se, da sem kjerkoli zapisal, da je bil v tem primeru kriv voznik. Lahko pa napišeš še kakšen podoben primer. Da ne bom jaz siten z napakami voznikov. 

in spet obračanje besed ......ne ti samo trdiš da je vedno kriv voznik , spet sprenevedanje in obešanje na besedne zanke itd .....men se ne da , kar sam s sabo se pogovarjej :yawn:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

in spet obračanje besed ......ne ti samo trdiš da je vedno kriv voznik , spet sprenevedanje in obešanje na besedne zanke itd .....men se ne da , kar sam s sabo se pogovarjej :yawn:

Jaz trdim, da je vedno voznik kriv ? Bravo. Poišči moje stare zapise kakšnih primerov, ko vozniki niso bili krivi, ampak padlo drevje, živali na cesti, izgubljen tovor, uničena pnevmatika, ... Torej ti nekaj obračaš. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt - a kmetu na besedo verjameš? brez premikajočih slikic? ja ja saj grem v kamere za snemanje pogledat .. slej ko prej se bodo premikale ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, en popizditis moram spravit iz sebe.

Včeraj zvečer, torej v soboto 14.1.2017, en cel dan po "nenadnem obilnem sneženju sredi zime... woooow, spet je bila snežna služba total presenečena" smo se iz Kamnika odpravili proti Vranskem, torej prek Tuhinjske doline. Od Šmartnega naprej cesta POPOLNOMA NESPLUŽENA!! Madafaking NULA!! In to je kao glavna cesta, ki naj bi povezovala dve regiji? Oz. ajde, obstaja tudi cesta prek Trojan, ampak tista se vije precej dalj stran.

Skratka, da nadaljujem: v Motniku nas opozorijo, da moramo skozi Motnik, ker je pod mostom ŽE SPET nesreča.. nekdo zletel s ceste. Kar je bilo v danih razmerah povsem normalno. Me celo čudi, da jih ni bilo več videt v jarku.

Kaj me tu moti? EN CEL FAKING DAN PO SNEŽENJU ENA GLAVNIH CEST V DRŽAVI NI BILA NITI MALO ŠČIŠČENA!! Ja, pa u P.M. kje pa živimo?? Faking banana republjik od Pišmevritstana?!

Gasilci iz Kamnika in Vranskega so bili na delu in očitno bodo še kar nekaj časa v pripravljenosti. Kje je tu finančna logika? Ja, pluženje je treba plačat, posipavanje tud... a gasilske, policijske, bognedaj zdravniške intervencije so pa zastonj?? Kje je tu računica?

No, da nadaljujem. Celje, faking 3. največje mesto v državi še danes ni bilo ornk očiščeno. Torej spet šparanje na račun davkoplačevalcev. Zakaj pa sploh imamo občine, direkcijo za ceste, ministrstvo za promet in ostale pičkarije?? To je isto, kot če bi naenkrat zaprli urgence. Sej jih ob normalnem delu ne rabimo, ane. Pa še prišparali bomo. Ja, takrat ko jih nucamo, jih pa ni.

MATER JIM BLESAVO SLOVENAĆKO GOLJUFIVO KOMUNAJZERSKO KRADLJIVO U P.M. !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Jaz trdim, da je vedno voznik kriv ? Bravo. Poišči moje stare zapise kakšnih primerov, ko vozniki niso bili krivi, ampak padlo drevje, živali na cesti, izgubljen tovor, uničena pnevmatika, ... Torej ti nekaj obračaš. 

Ja ti trdiš in tudi napišeš post ,da se potem lahko vlečeš ven in obešaš na besede ......nima smisla , ostani tako pameten ......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

Ja ti trdiš in tudi napišeš post ,da se potem lahko vlečeš ven in obešaš na besede ......nima smisla , ostani tako pameten ......

Kje sem trdil, da je za vsako prometno nesrečo kriv voznik ? Dal sem nekaj primerov zavestnih kršitev, katerim se da izogniti oziroma jih ne početi. Ampak ti to razumeš, kot trditev, da so za vse prometne nesreče krivi samo vozniki. Si prebral zapis, kjer so opisane situacije, v katerih je voznik nemočen oziroma ni kriv ? Seveda nisi, ker se vžgeš samo na tisto, kar ti paše.

Pa še enkrat; vse tiste nekatere kršitve, katere sem napisal v enem prejšnjem zapisu, so zavestne kršitve. In te zavestne kršitve so problem. Ni problem neka nerodnost na parkirišču, temveč tiste zavestne kršitve narejene iz egoizma, sebičnosti, hudobije, dokazovanja, boli me k... odnosa, ...

Seveda jaz trdim nekaj in tako napišem, da se lahko vlečem ven. Jaz že v štartu napišem tako, kot je in nič drugače. Vendar ti v vsakem zapisu vidiš neki napad na tvoje prepričanje. Ti kar imej svoje prepričanje, ampak tiste zavestne kršitve so kršitve voznikov in nikogar drugega. Ali je mogoče kdo drugi kriv, da je voznik pod vplivom alkohola ali drog, da voznik seka ovinek, da voznik prekorači največjo dovoljeno hitrost, da voznik vozi kontra po avtocesti ali po kakšni drugi cesti, da voznik vozi po zadnjem kolesu, da voznik prehiteva v nepregleden ovinek ali v škarje, da voznik parkira čez več označenih parkirnih prostorov, da voznik uporablja mobitel med vožnjo, da voznik nima obvezne opreme, da voznik ne očisti stekel na vozilu, da voznik parkira na pločnik, da voznik ne ustavi na znak pooblaščene uradne osebe, da voznik vozi brez izpita, da voznik vozi vzvratno po avtocesti, da voznik ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nekaj bo potrebno narediti tudi na vzgoji in zavesti, preveč je malomarnega odnosa ljudi do vožnje. V bistvu se ne zavedajo kako hude so lahko posledice. Žal samo visoke kazni ne rešujejo problema. Drugo je pa tudi statistika, ki ne daje podatka, koliko je bilo tujcev vključenih ali celo povzročiteljev prometnih nesreč.

Bi pa rad pohvalil policiste, ki ne samo da kasirajo na koncu AC za prehitro vožnjo, ampak so lepo izločili par kamionov, ki so morali očistiti sneg s streh in tovornega dela.

sneg na vozilu (večkrat zmrznjen) je lahko smrtno nevaren, ko se pride do nas v dolino in se le ta odtali, potem pa letijo celi kosi vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Kje sem trdil, da je za vsako prometno nesrečo kriv voznik ?Kje sem trdil jaz, da so za vse nesreče krivi drugi dejavniki ? Dal sem nekaj primerov zavestnih kršitev, katerim se da izogniti oziroma jih ne početi. Ampak ti to razumeš, kot trditev, da so za vse prometne nesreče krivi samo vozniki. Si prebral zapis, kjer so opisane situacije, v katerih je voznik nemočen oziroma ni kriv ? Seveda nisi, ker se vžgeš samo na tisto, kar ti paše.ka:lol1:Kaj je s tabo narobe , res ne znaš brat ? Celo za prav sem ti dal ,ampak poudaril ,da si navedel samo primere ,ki so ti pasali in so krivi samo vozniki , šlo se pa je za Damijev post , kjer opisujejo ,da za nesreče niso krivi samo vozniki, za kar največkrat trdiš in si slep za vse neumnosti in butasto zakonodajo s katero te pere tvoj delodajalec . 

Pa še enkrat; vse tiste nekatere kršitve, katere sem napisal v enem prejšnjem zapisu, so zavestne kršitve. In te zavestne kršitve so problem. Ni problem neka nerodnost na parkirišču, temveč tiste zavestne kršitve narejene iz egoizma, sebičnosti, hudobije, dokazovanja, boli me k... odnosa, ... in kaj si zdej spet privlekel v dialog :lol1:pogovarjamo se o nesrečah , naštel si samo primere , v katerih so bili krivi samo vozniki , nakar sem ti povedal da je za tvoje našteto res kriv voznik , ni pa vedno kriv voznik in tega nisi naštel , ker si nazaj kazal s prstom na Štabo  in to si tudi očital , nekaj kar počneš sam ...bravo majster :OK:

Seveda jaz trdim nekaj in tako napišem, da se lahko vlečem ven. Jaz že v štartu napišem tako, kot je in nič drugače. Vendar ti v vsakem zapisu vidiš neki napad na tvoje prepričanje. Ti kar imej svoje prepričanje, ampak tiste zavestne kršitve so kršitve voznikov in nikogar drugega. Ali je mogoče kdo drugi kriv, da je voznik pod vplivom alkohola ali drog, da voznik seka ovinek, da voznik prekorači največjo dovoljeno hitrost, da voznik vozi kontra po avtocesti ali po kakšni drugi cesti, da voznik vozi po zadnjem kolesu, da voznik prehiteva v nepregleden ovinek ali v škarje, da voznik parkira čez več označenih parkirnih prostorov, da voznik uporablja mobitel med vožnjo, da voznik nima obvezne opreme, da voznik ne očisti stekel na vozilu, da voznik parkira na pločnik, da voznik ne ustavi na znak pooblaščene uradne osebe, da voznik vozi brez izpita, da voznik vozi vzvratno po avtocesti, da voznik ...  za vse kar si naštel se popolnoma strinjam in to sem tudi napisal , samo ti vsepovsod vidiš napad na tebe in tvojega delodajalca , no ti kar imej svoje prepričanje , smo ti ga že večkrat lepo po domače ovrgli , ker ne drži vode , pa preberi si malo zapise , ko se ti dokaže da trolaš in nabijaš se umiriš in spet zapelješ dialog v povsem drugo smer , ki nima veze z začetnim pogovorom , ti si mutivoda za v parlament !!!

 

 

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ja, nekaj bo potrebno narediti tudi na vzgoji in zavesti, preveč je malomarnega odnosa ljudi do vožnje. V bistvu se ne zavedajo kako hude so lahko posledice. Žal samo visoke kazni ne rešujejo problema. Drugo je pa tudi statistika, ki ne daje podatka, koliko je bilo tujcev vključenih ali celo povzročiteljev prometnih nesreč.

Bi pa rad pohvalil policiste, ki ne samo da kasirajo na koncu AC za prehitro vožnjo, ampak so lepo izločili par kamionov, ki so morali očistiti sneg s streh in tovornega dela. a te kdo pohvali ko preložiš cel kombi živil , a te kdo pohvali etc etc ...to je vendar njihovo delo in ker ga največkrat ne opravijo in so po cesti pizdarije ........ampak , so krivi vozniki , kaj se pa vozijo po zasneženi cesti :lol1:evo čist po policajsko oprano , da o Darrsu sploh ne začnem , nikol nč krivi , kot policaji :lol1:

sneg na vozilu (večkrat zmrznjen) je lahko smrtno nevaren, ko se pride do nas v dolino in se le ta odtali, potem pa letijo celi kosi vsepovsod.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do sedaj nisem pohvalil, ker nisem še videl podobnega dejanja, raje so kasirali.

Aja, pa Kmeta bi pohvalil, k tak lepo bolda pisavo :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

Aja, pa Kmeta bi pohvalil, k tak lepo bolda pisavo :P

To si ga sigurn ti nauču :P

DaRRs :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full fajn tole šparanje z posipavanjem letos. Bomo lahko spomladi tiščali na polno brez bojazni, da je kje v ovinku ostal pesek od zime.

najsizataknejošparanjevritpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak kasirat z radarji je pa najlazi, bognedej sralce cepit za nastete stvari. Hitrost, tuki se pa plus dela! Pa k ni nujno vzrok tragedijam....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

 

 

Ti bom še enkrat napisal, da boš mogoče sedaj razumel; vsakršno debatiranje s teboj je branje tvojega nabijanja brez enega dokaza ali argumentiranja. Nobene stvari nisi še ovrgel, ker jo nimaš s čim, saj samo stresaš jezo in deliš svoje prepričanje. Ampak dokazovanje in argumentiranje je veliko več, kot jezno deljenje svojega prepričanja. 

Ostani cel in zdrav, saj te napisana in veljavna beseda ne more ozdraviti in obvarovati. 

pred 44 minutami, DinDiin pravi:

Ampak kasirat z radarji je pa najlazi, bognedej sralce cepit za nastete stvari. Hitrost, tuki se pa plus dela! Pa k ni nujno vzrok tragedijam....

Se mi zdi, da zelo poznaš omenjeno delo, ker tako strokovno razlagaš zadevo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj šele bo s plužnjem če bo po novem, oziroma že je sprejeto da je sprejemljivo da imajo ceste prvega reda 10cm snega ostale pa 15 (morda sem se zmotil, nekaj sem poslušal med vožnjo radjo ne da se mi paiskat novega pravilnika ali zakona) 

Kako lahko navaden avto pelje po 15cm snega če nima mogoče niti toliko oddaljenosti od tal, ne gre se za gume in tudi verige ne, sem poskušal enkrat parkirat na neskidanem parking mestu z avtom, seveda blond logika, bom zdej na silo parkiral, se bo že do konca tedna stalilo . 

No, avto je  nasedel in prednje kolesi dober cm od tal, torej kako  bi se lahko po voil po cesti ki ima 15cm snega, kar je po novem standadu prevozno vozišče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!