Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Ma dej, vsak tedn  srecam  tele rdece plave lucke na  avtocesti,  ko lopove  furajo preko vseh predpisov, oni   pa lahko. Res  so  varni.  Ko pa jaz  peljem normalno 180 domov, je pa  cela racija.:fyou:  Ne krsi, pa ne bos  placeval......bla bla  bla.  Ker ste sami tolk po predpisih  skos ane.....bullshit.

Saj ti ni treba vedno znova dokazovati nepoznavanje zakonodaje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, exclan pravi:

To ni  vse policaj prometnik lahko vozi avtu za ritjo ( 100km/h - cca 2m varnostne ) ker so oni usposobljeni za take podvige.(hm bi rad videl, ko bi dvignu ročno kaj bi se zgodilo')

In to si posnel, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, exclan pravi:

To ni  vse policaj prometnik lahko vozi avtu za ritjo ( 100km/h - cca 2m varnostne ) ker so oni usposobljeni za take podvige.(hm bi rad videl, ko bi dvignu ročno kaj bi se zgodilo')

Napisal bi ti kazen za neprilagojeno zaviranje :lol1: ........jz za tebe navijam , pametnjakovičev in moralistov ne maram. 

pred 39 minutami, exclan pravi:

Ahah referenca je forum po kateri sklepaš o moji sreči in pameti ni kaj zelooooo odraslo  - povprečnež, ki se ozira na nabijanje na forumu dobro vedet kolik tvoje komentarje lahko vzame kdo za referenco oziroma za verodostojno.

Dogodki na poligonu so eno in cesta drugo. In poligon ti ne obelodani kje je tvoja meja obvladovanja po lastnih reakcijah, ker na poligonu ne voziš med prometom ,ovinkih(zaprti,luknjasti,hribčkasti itd..) in hitrosti 90 ,130  in ni isto kot vožnja 50 ( tudi kaj več med stožci) no razen če imaš prilagojeno vožnjo na 50 potem pa bi to štimalo.

Poligon  te zbudi in spravi v formo za vožnjo z motorjem ( za že iskušene motoriste) če si začetnik pa še spoznavanje svojega motorja in tehnike vožnje.

Kaj bi to v specifikaciji pomenilo? " kje je meja našega trenutnega znanja " a ti to resno? in če ,kje je ta fucking poligon kjer se dogaja?

 

V Postojni  , učijo pa takšni , ki  se strogo držijo omejitev do km natančno . Res ne vem,  kaj me ima takšen za naučit ,saj kolikor spremljam so tej inštruktorji bolj vidoviti kot Dany  in zaradi tega niso nikoli bili v situaciji , ki bi zahtevala odreagiranje v nekontroliranih pogojih , če lahko rečem ,da je poligon kontrolirano območje .............kaj naj bi te takšen naučil , edino floskule iz googla ! 

Bil sem na poligonu tako na Vranskem kot še kje .............videl, probal , zmagal in šel , nimajo me naučiti nič več , kar ne bi že znal prej !  

Aja ne krši pa ne boš sankcioniran , kot da bi gledal oz. poslušal politika  ki ima prste v marmeladi , nam pa moralizira ,da se to ne sme .............vse je šlo v qrac ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

In to si posnel, kajne. 

Nisem ,ker nisem bil pripravljen da varuh reda ,mira in kasiranja lahko tako izpljune.

Ampak od tistega dne imam dva mikrofona in kamero v kombiju za take in drugacne primere.

Ja zate nabijam zame in mojega sovoznika pa je bila to realnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Napisal bi ti kazen za neprilagojeno zaviranje :lol1: ........jz za tebe navijam , pametnjakovičev in moralistov ne maram. 

V Postojni  , učijo pa takšni , ki  se strogo držijo omejitev do km natančno . Res ne vem,  kaj me ima takšen za naučit ,saj kolikor spremljam so tej inštruktorji bolj vidoviti kot Dany  in zaradi tega niso nikoli bili v situaciji , ki bi zahtevala odreagiranje v nekontroliranih pogojih , če lahko rečem ,da je poligon kontrolirano območje .............kaj naj bi te takšen naučil , edino floskule iz googla ! 

Bil sem na poligonu tako na Vranskem kot še kje .............videl, probal , zmagal in šel , nimajo me naučiti nič več , kar ne bi že znal prej !  

Aja ne krši pa ne boš sankcioniran , kot da bi gledal oz. poslušal politika  ki ima prste v marmeladi , nam pa moralizira ,da se to ne sme .............vse je šlo v qrac ......

Marsikdo ve, da so prehitra vožnja, prehitevanje v škarje in v nepregleden ovinek, sekanje ovinka, prehitevanje v naselju preko prometnih pasov za zavijanje v levo, vožnja v rdečo luč, ... nevarna ravnanja. Ampak za to ugotoviti in ne tako ravnati je potrebno imeti pamet in jo uporabiti. In tisti brez pameti so nevarni sebi in ostalim. 

pred 37 minutami, exclan pravi:

Nisem ,ker nisem bil pripravljen da varuh reda ,mira in kasiranja lahko tako izpljune.

Ampak od tistega dne imam dva mikrofona in kamero v kombiju za take in drugacne primere.

Ja zate nabijam zame in mojega sovoznika pa je bila to realnost.

Prijavi domnevnega kršitelja. Ali je lažje jokcati na forumu ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Marsikdo ve, da so prehitra vožnja, prehitevanje v škarje in v nepregleden ovinek, sekanje ovinka, prehitevanje v naselju preko prometnih pasov za zavijanje v levo, vožnja v rdečo luč, ... nevarna ravnanja. Ampak za to ugotoviti in ne tako ravnati je potrebno imeti pamet in jo uporabiti. In tisti brez pameti so nevarni sebi in ostalim.  Je pa res ,da so takšni ,tudi med nami policisti  in za svoja dejanja niso sankcionirani ! 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Kmet2 pravi:

 

Najlažje je pljuvati čez druge in hkrati pokrivati ogledalo. To ti gre dobro od rok.

Me pa zanima, če te ni bilo nič sram se izmuzniti kazni, ko si naredil prekršek, za katerega bi ostale kaznoval. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Najlažje je pljuvati čez druge in hkrati pokrivati ogledalo. To ti gre dobro od rok.

Me pa zanima, če te ni bilo nič sram se izmuzniti kazni, ko si naredil prekršek, za katerega bi ostale kaznoval. 

Jaz svoje napake priznavam in celo napišem jih na javnem forumu , nisem jaz policist , zato me ne mešaj s plevelom .

Mene naj bi bilo sram ?? Tebe bi moralo biti sram  !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Jaz svoje napake priznavam in celo napišem jih na javnem forumu , nisem jaz policist , zato me ne mešaj s plevelom .

Mene naj bi bilo sram ?? Tebe bi moralo biti sram  !

Lepo se obnašaš.

Si bil pa res prijazen, ko si potreboval mojo pomoč. Takrat sva se vse dogovorila in uredila, kajne. Upam, da ni bilo nezakonito. Kaj ti misliš ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Borutt pravi:

Prijavi domnevnega kršitelja. Ali je lažje jokcati na forumu ? 

Borutt jaz ne jokcam opisujem moje srečanje z varuhi reda in pika.

Kot sem že napisal pa ti ponovim ker vidim da moraš nabijat naprej čeprav je stvar kristalna;

Nisem bil oborožen z video pripomočki!.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Lepo se obnašaš. Vem ,so mi že v šoli povedali .....

Si bil pa res prijazen, ko si potreboval mojo pomoč. Takrat sva se vse dogovorila in uredila, kajne. Upam, da ni bilo nezakonito. Kaj ti misliš ?  Nimam pojma , lepo pa bi bilo , če že vlečeš ven zadeve iz pred 5 let ,da forumašem poveš zakaj se je šlo in zakaj si mi pogledal čez prste , vse ostalo samo nabijaš in zavajaš .Tudi jaz sem tebi pomagal , pa se ne hvalim s tem .

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

 

Gre se za to, da tebe moti vse in bi vse kaznoval, hkrati pa brez sramu sprejmeš opozorilo. Jaz pa najraje opozorim človeka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Jaz pa najraje opozorim človeka. 

Ti bi kr verjel...manjši prekrški,manj živčnosti voznika,lepše voden pogovor,nasmešek na obrazu,na koncu pa si po možnosti še deležen zahvale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, sesir pravi:

Ti bi kr verjel...manjši prekrški,manj živčnosti voznika,lepše voden pogovor,nasmešek na obrazu,na koncu pa si po možnosti še deležen zahvale...

Saj imaš kar prav. Ampak, če pozorno prebereš moj zapis, ugotoviš nekaj drugega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Gre se za to, da tebe moti vse in bi vse kaznoval, hkrati pa brez sramu sprejmeš opozorilo. Jaz pa najraje opozorim človeka. 

Samo nabijaš in zavajaš ,to ti gre res dobro od rok . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

Sam že od pobertete mislim,da pač v Sloveniji kaznujejo le "nas" ki mogoče ukrademo šravf,une ko pa milijone ali tovarne pa država celo financira...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si preveč prepričan sam vase:

Že včeraj smo poročali, da je bil v kraju Ličko Cerje na Hrvaškem v prometni nesreči, v kateri sta umrla 65-letna potnica in 5-letni otrok, medtem ko sta 67-letni voznik in 9-letni otrok nesrečo preživela s hudimi poškodbami, udeležen tudi kombi s slovenskimi registrskimi oznakami.

Hrvaški mediji danes poročajo, da naj bi nesrečo zakrivil 26-letni slovenski državljan, vzrok pa naj bi bila neprilagojena hitrost. Kot so sporočili iz hrvaške policije, bodo zoper slovenskega voznika podali kazensko ovadbo. "Voznik se je tresel, bil je v šoku, ko je ugotovil, kaj je storil," je hrvaškim medijem povedala ena izmed prič tragične nesreče. 

Po poročanju hrvaških medijev se je 26-letnik s kombijem zaletel v zadnji del avtomobila zadrskih registracij, ki je nameraval z utripajočim smernikom zapustiti glavno cesto.  Zaradi močnega trka je osebni avtomobil, ki ga je vozil 67-letnik iz Zadra, odbilo na nasprotni vozni pas, kjer se je vanj zaletel še nizozemski avtodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprilagojena,  to je zmeraj,  pa naj bo 15 na  uro, al  pa 150. Bistvo  je pa verjetno da je sanjal, al  pa okol gledu, pa nagazil, ampak za take policija se  nima radarja. Tult je pa treba,  da je  bil prehiter, hitrost, bla bla bla....sam da  se lahko s pistolco maha, pa moralizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, dr.looney pravi:

image.png.5eb3ae400e948b2a84e5f900f489531b.png

Si predstavljaš kakšno super reklamo bi lahko tržili proizvajalci ego jogurta, samo če bi brali tale forum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DinDiin pravi:

Neprilagojena,  to je zmeraj,  pa naj bo 15 na  uro, al  pa 150. 

Ja. Tudi jaz sem dobil kazen in kazenske točke zaradi neprilagojene hitrosti. Dva dni po tistem, ko sem se zbudil iz tritedenske kome (verjetno je jasno, kako sem bil takrat razsoden v pogovoru s policistom, ki je "moral" zaključiti poročilo prometne nezgode, ki se je končala s težkimi poškodbami). Po policijskem zapisniku je bilo drsne poti po padcu 10-15 metrov (po asfaltu, brez da bi zadel kakšno oviro (ja, imel sem veliko sreče v nesreči), bilo pa je to izven naselja, torej omejitev 90 km/h.

Ampak, opravili so svojo delovno dolžnost, pa še v proračun je kapnilo 300€. In še nepremišljeni prekrškar jih je dobil s šibo po prstih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DinDiin pravi:

Neprilagojena,  to je zmeraj,  pa naj bo 15 na  uro, al  pa 150. Bistvo  je pa verjetno da je sanjal, al  pa okol gledu, pa nagazil, ampak za take policija se  nima radarja. Tult je pa treba,  da je  bil prehiter, hitrost, bla bla bla....sam da  se lahko s pistolco maha, pa moralizira.

Neprilagojena ne pomeni, da je bil prehiter ampak da ni prilagodil hitrosti razmeram na cesti. Bolj je vprašanje (kot si že sam povedal), a je sanjal al gledal okoli, vprašanje tudi, če je vozilo pred njim dalo smernik ob pravem času, ampak tudi to ni pomembno za modre, pomembno je,  da hitrost ni bila prilagojena in tu voznik ni imel dobrega predvidevanja. Mi ga je pa žal, ker ni hujše kazni kot živeti s tem, kaj si naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!