Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, bambi61 pravi:

Vsem takim(tudi tistim ki noge dol držijo na ovinkih) bi jaz vzel motor in izpit!!

Eeee...o tem jaz govorim. Vsi ne bi smeli imeti dovoljenja za vožnjo motornih vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DinDiin pravi:

Js bi pa tem, ki  snemajo  izpite pobral.

ne moreš pobrat izpita, ki ga ni. za snemanje ni potrebno imeti izpita, so le tečaji :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Dobro si me navadil. 

Še zdaj nisi pojasnil , kaj si pomagal ? Kje in na kakšen način sem se izmuznil ? Zakaj bi me bilo sram , saj nisem nobenega nič prosil ? Pojasni prosim , v nasprotnem primeru samo nabijaš in se poveličuješ , hvališ .....prosim z besedo na dan .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Si prebral naslov te teme ? 

Dami, briši oziroma premakni to politiko iz teme o prometu. 

Izgleda da ne znaš brat , pridi ti bom pomagal , pa ne bom se hvalil okrog kot to delaš ti .  Ti bom nakazal ..............Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje , ki pa je zelo povezano z tvojimi blodnjami ne krši in ne boš sankcioniran , posledično pa so politične odločitve krive za stanje na naših cestah in za splošno obnašanje v prometu , toda to je za tebe policista prezapletena povezava ,da bi jo lahko razumel .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Neprilagojena,  to je zmeraj,  pa naj bo 15 na  uro, al  pa 150. Bistvo  je pa verjetno da je sanjal, al  pa okol gledu, pa nagazil, ampak za take policija se  nima radarja. Tult je pa treba,  da je  bil prehiter, hitrost, bla bla bla....sam da  se lahko s pistolco maha, pa moralizira.

Sem ti že napisal, da se ne hvali z nepoznavanje zakonodaje. In se spet.

To neprilagojeno hitrost se ne meri ali izmeri, kot se meri in izmeri hitrost vožnje. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gretzky pravi:

Ja. Tudi jaz sem dobil kazen in kazenske točke zaradi neprilagojene hitrosti. Dva dni po tistem, ko sem se zbudil iz tritedenske kome (verjetno je jasno, kako sem bil takrat razsoden v pogovoru s policistom, ki je "moral" zaključiti poročilo prometne nezgode, ki se je končala s težkimi poškodbami). Po policijskem zapisniku je bilo drsne poti po padcu 10-15 metrov (po asfaltu, brez da bi zadel kakšno oviro (ja, imel sem veliko sreče v nesreči), bilo pa je to izven naselja, torej omejitev 90 km/h.

Ampak, opravili so svojo delovno dolžnost, pa še v proračun je kapnilo 300€. In še nepremišljeni prekrškar jih je dobil s šibo po prstih.

Ti še vedno ni jasno, da ta neprilagojena hitrost ni merljiva v km/h ? Torej je lahko to vzrok za prometno nesrečo, čeprav si vozil pod omejitvijo. To sem napisal na splošno in ne za tvoj primer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da se ne hvali z nepoznavanje zakonodaje. In se spet.

To neprilagojeno hitrost se ne meri ali izmeri, kot se meri in izmeri hitrost vožnje. Bo šlo? 

Res škoda ker se ne da izmerit neko vrednost , ker večkrat zaradi ohlapne zakonodaje , ki določa takšne neumnosti trpijo ljudje , ker policisti to izkoriščajo ,da jim ni potrebno kaj več narediti , tako ostane več časa za alkohol ki ga skladiščite po postajah in pa seveda MS , FB in ostale družbene sheme .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

 

To neprilagojeno hitrost se ne meri ali izmeri, kot se meri in izmeri hitrost vožnje. Bo šlo? 

No saj ne pričakujemo,da boš priznal,da se za vzrok nesreče  ocenjuje po oceni policista in mu pač ta člen po godu...Pač najlažje...kot veva so tudi primeri,ko se sodišče s tem ne strinja...

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Še zdaj nisi pojasnil , kaj si pomagal ? Kje in na kakšen način sem se izmuznil ? Zakaj bi me bilo sram , saj nisem nobenega nič prosil ? Pojasni prosim , v nasprotnem primeru samo nabijaš in se poveličuješ , hvališ .....prosim z besedo na dan .

Ti si začel s tem, da policistov nihče ne kaznuje. Ko pa tebe policist opozori, se pa nič ne pritožuješ.  

Spet nabijaš. Ne moreš iz svoje kože, kajne. Poskusi zadihati in odstraniti jezo. Bodo misli takoj bolj jasne. 

pred 24 minutami, Kmet2 pravi:

Izgleda da ne znaš brat , pridi ti bom pomagal , pa ne bom se hvalil okrog kot to delaš ti .  Ti bom nakazal ..............Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje , ki pa je zelo povezano z tvojimi blodnjami ne krši in ne boš sankcioniran , posledično pa so politične odločitve krive za stanje na naših cestah in za splošno obnašanje v prometu , toda to je za tebe policista prezapletena povezava ,da bi jo lahko razumel .

Verjetno nisi razumel. Za tvoje politične izlive obstaja tema z naslovom Politiziranje. Poskusi jo poiskati. 

Tvojemu zapisu bi se celo smejal, če ne bi bil resničen. Zato te bom sedaj vprašal; so bile politične odločitve krive za tvoje izlete v maline ? 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

 

Ti si začel s tem, da policistov nihče ne kaznuje. Ko pa tebe policist opozori, se pa nič ne pritožuješ.  

Spet nabijaš. Ne moreš iz svoje kože, kajne. Poskusi zadihati in odstraniti jezo. Bodo misli takoj bolj jasne. 

Ok .........vdih , izdih ...........uuuhaaaa .........vdih , izdih ................jp  , še bolj jasno kot prej !

Še zdaj nisi napisal in obrazložil ,ampak še vedno nabijaš , bi nam prosim napisal ?  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Res škoda ker se ne da izmerit neko vrednost , ker večkrat zaradi ohlapne zakonodaje , ki določa takšne neumnosti trpijo ljudje , ker policisti to izkoriščajo ,da jim ni potrebno kaj več narediti , tako ostane več časa za alkohol ki ga skladiščite po postajah in pa seveda MS , FB in ostale družbene sheme .

Zakonodaja ti je zelo tuja. Zato se z vsako omembo nečesa, kar diši po zakonodaji samo smešiš. Drži se tistih preprostih stvari, kot so omejitev hitrosti, stran vožnje, pravilno prehitevanje, ...

Verjetno veš vse in še več o delu policije in skritih hladilnikih. Tako, kot jaz vem vse o pijanih in nesposobnih stricih pod napetostjo. 

pred 12 minutami, sesir pravi:

No saj ne pričakujemo,da boš priznal,da se za vzrok nesreče  ocenjuje po oceni policista...Pač najlažje...kot vema so tudi primeri,ko sodišče s tem ne strinja...

Ne piši neumnosti. Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

 

Ne piši neumnosti. Spet. 

Koliko let je absolutni zastaralni rok za cestne prekrške?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Ok .........vdih , izdih ...........uuuhaaaa .........vdih , izdih ................jp  , še bolj jasno kot prej !

Še zdaj nisi napisal in obrazložil ,ampak še vedno nabijaš , bi nam prosim napisal ?  

 

Ni vsaka stvar za vse oči. Torej ostane to med nama. 

Po drugi strani pa sem te jaz velikokrat prosil za odgovor oziroma za obrazložitev. In nič dobil. Nazadnje takrat, ko si, kot užaljen otrok zapustil igrišče. 

pred 1 minuto, sesir pravi:

Koliko let je absolutni zastaralni rok za cestne prekrške?

Zastaranje pregona

42. člen

(1) Postopek o prekršku ni dopusten, če pretečeta dve leti od dneva, ko je bil prekršek storjen.

(2) Ne glede na prejšnji odstavek postopek za prekršek, za katerega je predpisana globa v skladu s četrtim odstavkom 17. člena tega zakona, ni dopusten, če pretečejo tri leta od dneva, ko je bil prekršek storjen.

(3) Ne glede na prvi odstavek tega člena postopek za prekršek, za katerega je predpisana globa v skladu s petim ali šestim odstavkom 17. člena tega zakona, ni dopusten, če preteče pet let od dneva, ko je bil prekršek storjen.

(4) Ne glede na prvi odstavek tega člena postopka za prekršek zoper varnost cestnega prometa, ki je bil ugotovljen s tehničnimi sredstvi, ni dopustno začeti, če od dneva storitve prekrška preteče več kot 30 dni.

(5) Zastaranje ne teče v času, ko se po zakonu postopek o prekršku ne sme začeti ali nadaljevati.

(6) Zastaranje pretrga vsako dejanje organa, pristojnega za postopek, ki meri na pregon storilca prekrška, vključno z dejanjem, opravljenim za potrebe vložitve obdolžilnega predloga. Po vsakem pretrganju začne teči zastaranje znova, vendar pa postopek o prekršku v nobenem primeru ni več mogoč, ko poteče dvakrat toliko časa, kolikor ga zahteva zakon za zastaranje postopka o prekršku.

(7) Zastaranje se pretrga tudi, če stori storilec v času, ko teče zastaralni rok, enako hud ali hujši istovrstni prekršek.

Daljši rok za zastaranje

43. člen

(črtan)

Zastaranje izvršitve sankcije

44. člen

(1) Izrečene sankcije za prekršek se ne smejo začeti izvrševati, če pretečeta dve leti od dneva, ko je odločba, s katero je bila sankcija izrečena, postala pravnomočna.

(2) Zastaranje ne teče v času, ko se po zakonu sankcije ne morejo izvrševati.

(3) Zastaranje pretrga vsako dejanje organa, pristojnega za postopek o prekršku ali za izvršitev, ki meri na izvršitev sankcije. Po vsakem pretrganju začne teči zastaranje znova, vendar pa se sankcije ne smejo začeti izvrševati po preteku štirih let od dneva, ko je odločba, s katero je bila sankcija izrečena, postala pravnomočna.

(4) Globe, odvzema premoženjske koristi s plačilom denarnega zneska in stroškov postopka, glede katerih se je izvrševanje začelo v rokih iz prvega in tretjega odstavka tega člena, ni dopustno več izvrševati po poteku zastaralnih rokov, ki jih določa zakon, ki ureja davčno izvršbo, drugih sankcij pa ne po poteku štirih let od začetka njihovega izvrševanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

take čudne linije vozijo po serpentinah, namesto po notranjem robu

Vem, da ne boš verjel, ampak tečaji odpravljajo takšno vožnjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Borutt pravi:

 

Ti si začel s tem, da policistov nihče ne kaznuje. Ko pa tebe policist opozori, se pa nič ne pritožuješ.  Sem se pritoževal pa ni nič pomagalo , soudeleženec  je kljub prekršku ostal nekaznovan in celo brez opozorila , tako delate , bravo  in zdej bi ti moral biti zahvalen ali kaj ??? Ti res živiš v enem svojem namišljenem svetu .

Spet nabijaš. Ne moreš iz svoje kože, kajne. Poskusi zadihati in odstraniti jezo. Bodo misli takoj bolj jasne. No napiši nam kaj si pomagal in kaj sem te prosil in kaj si spregledal  kar pri drugih ne bi .........no dej no , ne samo klobasat . Mogoče tega ni v googlu pa ti dela probleme ? 

Verjetno nisi razumel. Za tvoje politične izlive obstaja tema z naslovom Politiziranje. Poskusi jo poiskati. 

Tvojemu zapisu bi se celo smejal, če ne bi bil resničen. Zato te bom sedaj vprašal; so bile politične odločitve krive za tvoje izlete v maline ? Ne Borutt , kriv sem bil popolnoma sam ,kar sem večkrat napisal ,samo, ker znaš brat  kar so ti vbili v glavo ti ostalo dela probleme , google pa ne zna vsega razložit . Vedel sem da ti bo delalo težave povezanost politike s tvojimi blodnjami , ker ste si zelo podobni .........oboji serete ...........

 

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Zakonodaja ti je zelo tuja. Zato se z vsako omembo nečesa, kar diši po zakonodaji samo smešiš. Drži se tistih preprostih stvari, kot so omejitev hitrosti, stran vožnje, pravilno prehitevanje, ... tvoje podcenjevanje je samo odraz tvoje inteligence , pametuješ od medicine naprej pa nisi ne zdravnik ne karkoli drugega ,si policaj , ker drugega ne znaš , saj si probal ,samo tam treba delat ,to ti ne diši ,da se še jaz spustim na tvoj nivo ,da se razumeva .

Verjetno veš vse in še več o delu policije in skritih hladilnikih. Tako, kot jaz vem vse o pijanih in nesposobnih stricih pod napetostjo. Razloži prosim ? Namreč bil je javno objavljen prispevek o vaših hladilnikih , najbolj pa me je zmotilo to ,da bi morali biti zgled ljudem . Vi pa na delovnem mestu alkohoh , prekrški so redna stvar , vsaj tu v lj vidiš skoraj v vsakem patruljnem avtu kako vozi med telefoniranjem itd .............in ta tvoja ne krši pa ne boš sankcioniran je za bruhat , prvo sebe poštimajte potem pa pali po teh floskulah ,biriči.

 

pred 20 minutami, Borutt pravi:

Ni vsaka stvar za vse oči. Torej ostane to med nama.     Se strinjam ,sicer mi ni razumljivo kaj potem to vlečeš ven in me želiš prikazati slabega , zato prosim obrazloži , ker ko boš naslednič to privlekel na dan bom opisal v podrobnosti z datumi in imeni   od Matenje,OMW in naprej .............

Po drugi strani pa sem te jaz velikokrat prosil za odgovor oziroma za obrazložitev. In nič dobil. Nazadnje takrat, ko si, kot užaljen otrok zapustil igrišče. Vedno sem ti odgovoril  ,samo nisi želel sprejeti odgovora , ker kdo se ne strinja s teboj je nabijač , laže, škodoželjnež, neumen itd .......

 

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Vem, da ne boš verjel, ampak tečaji odpravljajo takšno vožnjo. 

Spet zavajanje , ja do neke mere ,samo, kot se vidi iz posnetka je motor mnogo previsok za uporabnika .Sam sem se naučil vozit brez vaših velecenjenih tečajev  in še sem živ ! Sreča znanje? Oboje! 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

še sem živ ! Sreča znanje? Oboje! 

Usoojeno bilo tako!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Vem, da ne boš verjel, ampak tečaji odpravljajo takšno vožnjo. 

to bo ja, ker vadite na serpentinah z naklonom :) 

baba je kot ovca sledila pastirju, namesto, da bi s svojo glavo vozila, poleg tega, da je očitno trda in prevelik motor

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

 

 

 

Spet zavajanje , ja do neke mere ,samo, kot se vidi iz posnetka je motor mnogo previsok za uporabnika .Sam sem se naučil vozit brez vaših velecenjenih tečajev  in še sem živ ! Sreča znanje? Oboje! 

Ko boš prenehal biti jezen na vse in na vsakogar, kateri je kakorkoli povezan z državo, katera naj bi bila tvoj največji sovražnik, boš veliko jasneje videl. Sedaj ti pa to sovraštvo zapira oči, zaradi česar se slepo zaletavaš v neobstoječe ovire. 

Višina motorja nima nobene veze z vožnjo. Ali si mogoče mislil, da bi voznik moral imeti noge na tleh, namesto na stopalkah? Ker iz posnetka je razvidno, da voznik ne zna voziti.

Sam si se naučil voziti? Še operirati se navadi sam. Za svoje potrebe, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

to bo ja, ker vadite na serpentinah z naklonom :) 

baba je kot ovca sledila pastirju, namesto, da bi s svojo glavo vozila, poleg tega, da je očitno trda in prevelik motor

In spet ne boš verjel; tudi vožnjo po serpentinah prakticiramo. 

Tisti voznik ne obvlada ne motorja ne vožnje. In je kar je. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ko boš prenehal biti jezen na vse in na vsakogar, kateri je kakorkoli povezan z državo, katera naj bi bila tvoj največji sovražnik, boš veliko jasneje videl. Sedaj ti pa to sovraštvo zapira oči, zaradi česar se slepo zaletavaš v neobstoječe ovire.  

Ker vidiš tajkune in ostale lopove v naši državi kot neobstoječe ovire  smo tam kjer smo , vrjetno jih tako vidijo tudi tvoji kolegi , ki se ukvarjajo s tem .Se navezuje na  ne krši in ne boš sankcioniran , sej vem prezapleteno .......

Višina motorja nima nobene veze z vožnjo. Ali si mogoče mislil, da bi voznik moral imeti noge na tleh, namesto na stopalkah? Ker iz posnetka je razvidno, da voznik ne zna voziti. Se strinjam , padel je pa zaradi tega , ker ne zna vozit vrjetno anede .

 

Sam si se naučil voziti? Še operirati se navadi sam. Za svoje potrebe, seveda.  Za to plačujem bogato  in to že odkar živim . Do 17 leta mama , od takrat naprej sam , ni potrebe po učenju za kirurga .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

In spet ne boš verjel; tudi vožnjo po serpentinah prakticiramo. 

Tisti voznik ne obvlada ne motorja ne vožnje. In je kar je. 

kje? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!