Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Snecer pravi:

kje? :) 

Čez Kačje ride pelje panoramska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

 

Naslednjič, ko bom nekoga ustavil zaradi storitve prekrška, recimo prehitevanje v škarje, ga bom vprašal, če je bil ta njegov manever posledica političnega in tajkunskega praznjenja državne blagajne.

Majke mi, da te peljem na kosilo, če bo njegov odgovor pritrdilen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Naslednjič, ko bom nekoga ustavil zaradi storitve prekrška, recimo prehitevanje v škarje, ga bom vprašal, če je bil ta njegov manever posledica političnega in tajkunskega praznjenja državne blagajne.

Majke mi, da te peljem na kosilo, če bo njegov odgovor pritrdilen. 

:lol1:zmenjeno .:lol1:...............drugače pa ni bilo tako mišljeno,  kot razumeš ti , temveč  sem mnenja da kršitve pomenijo sankcije za rajo , priviligiranci pa ste na drugi strani zakona ,samo to me grozno moti , tudi opozorila ne dobijo ,ker so vrjetno neobstoječe ovire . Ja pa zanimivo da te neobstoječe ovire pomenijo  5 miljard  , ki bi jih lahko vložili v zastarelo prometno infrastrukturo , izobraževanje voznikov , tečaji bi lahko bili zastonj  in še mnogo tega , toda ti ne premoreš povezati  politike s  stanjem na cesti . Prav tako so vozniki odraz ,refleksija  političnega vrha , ker oni lahko kršijo vse predpise s prometnimi vred , sankcionira pa se jih zelo malo, če že se kakšen ................še enkrat , pa počasi preberi ..........ne krši in ne boš sankcioniran  bi podprl vedno in povsod , če ne bi bilo dveh Zlovenij , tako pa s tem svojim nasvetom izpadeš res smešen ,da ne napišem še kaj drugega .

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Snecer pravi:

kje pa je to? In kje je tam serpentina z naklonom :)

Na naši strani :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bambi61 pravi:

Vsem takim(tudi tistim ki noge dol držijo na ovinkih) bi jaz vzel motor in izpit!!

 

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Eeee...o tem jaz govorim. Vsi ne bi smeli imeti dovoljenja za vožnjo motornih vozil.

 

pred 2 urami, Borutt pravi:

Vem, da ne boš verjel, ampak tečaji odpravljajo takšno vožnjo. 


Ne morem verjet fantje!
Ker je človek pač izenačil ravnotežje (lahko, da je bil pripravljen na ustavljanje glede na situacijo pred njim - ženska) s tem, ko je dal nogo dol iz fussrasterja, ste ga vi določili, da ne zna vozit motorja. Svašta!

Razsvetlenje: aha, zato Rossi skoraj pred vsakim ovinkom steguje nogo?
 

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Ti še vedno ni jasno, da ta neprilagojena hitrost ni merljiva v km/h ? Torej je lahko to vzrok za prometno nesrečo, čeprav si vozil pod omejitvijo. To sem napisal na splošno in ne za tvoj primer. 

Vem, da si mislil na splošno. Jaz pa sem govoril za konkreten, moj primer. Ko se naslednjič srečamo, te pocukam za rokav in če bo 5 minut časa, ti povem kaj več o mojem primeru. mislim, da za na forum to ni primerno objavljati.

Vem pa, da se tudi ti zavedaš, da so tudi med policisti slabi, malomarni ali lenobni primerki ljudi. Tako kot je pač povsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Naslednjič, ko bom nekoga ustavil zaradi storitve prekrška, recimo prehitevanje v škarje, ga bom vprašal, če je bil ta njegov manever posledica političnega in tajkunskega praznjenja državne blagajne.

Majke mi, da te peljem na kosilo, če bo njegov odgovor pritrdilen. 

zna bit, če se jebe njim, zakaj se neb še meni :P

 

evo, 15 minut, da sm vse prebral, kar sem zamudil, v bistvu pa nič novega no. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, NumLock pravi:


Ne morem verjet fantje!
Ker je človek pač izenačil ravnotežje (lahko, da je bil pripravljen na ustavljanje glede na situacijo pred njim - ženska) s tem, ko je dal nogo dol iz fussrasterja, ste ga vi določili, da ne zna vozit motorja. Svašta!

Razsvetlenje: aha, zato Rossi skoraj pred vsakim ovinkom steguje nogo?
 

Če mene vprašaš, ne da ne zna vozit, treba pa je priznati, da gre za neprimerno izbiro motorja, ki mu s svojim znanjem več kot očitno ni kos (ovinek ko da vozi šleper? + nezmožnost ga zadržat pokonci). Jbg, ni vsak motor za vsazga.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se nismo razumeli ....

Vi pišete o ženski, ki je glavni akter v videu, jaz pa sem mislil, da ocenjujete moškega, ki jo je obvozil in je imel za vsak slučaj že stegnjeno nogo. 

Fora je v tem, da je ženska stisnila sprednjo zavoro, ko je imela balanco zasukano in zato ji je motor "ftrgalo" iz rok. Morala bi zravnat balanco in se ustavit. 

Popravljeno . Popravil NumLock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Eeee...o tem jaz govorim. Vsi ne bi smeli imeti dovoljenja za vožnjo motornih vozil.

Verjetno še nista slišala: Vaja dela mojstra...     Vidva sta se rodila z vsemi sposobnostmi.

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Sem ti že napisal, da se ne hvali z nepoznavanje zakonodaje. In se spet.

To neprilagojeno hitrost se ne meri ali izmeri, kot se meri in izmeri hitrost vožnje. Bo šlo? 

DinDin ja no neprilagojena = kupcek denarja ali vlaganje na sigurno (ziher)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

:lol1:zmenjeno .:lol1:...............drugače pa ni bilo tako mišljeno,  kot razumeš ti , temveč  sem mnenja da kršitve pomenijo sankcije za rajo , priviligiranci pa ste na drugi strani zakona ,samo to me grozno moti , tudi opozorila ne dobijo ,ker so vrjetno neobstoječe ovire . Ja pa zanimivo da te neobstoječe ovire pomenijo  5 miljard  , ki bi jih lahko vložili v zastarelo prometno infrastrukturo , izobraževanje voznikov , tečaji bi lahko bili zastonj  in še mnogo tega , toda ti ne premoreš povezati  politike s  stanjem na cesti . Prav tako so vozniki odraz ,refleksija  političnega vrha , ker oni lahko kršijo vse predpise s prometnimi vred , sankcionira pa se jih zelo malo, če že se kakšen ................še enkrat , pa počasi preberi ..........ne krši in ne boš sankcioniran  bi podprl vedno in povsod , če ne bi bilo dveh Zlovenij , tako pa s tem svojim nasvetom izpadeš res smešen ,da ne napišem še kaj drugega .

 

Še dobro, da sem privilegiran in mi ni treba skozi naselje voziti 100 km/h, sekati ovinkov, prehitevati v škarje, ... Ker  bi bil v nasprotnem primeru, torej, da ne bi bil privilegiran, že zdavnaj del besedila črne kronike. Torej mi privilegij daljša življenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, NumLock pravi:

 

 


Ne morem verjet fantje!
Ker je človek pač izenačil ravnotežje (lahko, da je bil pripravljen na ustavljanje glede na situacijo pred njim - ženska) s tem, ko je dal nogo dol iz fussrasterja, ste ga vi določili, da ne zna vozit motorja. Svašta!

Razsvetlenje: aha, zato Rossi skoraj pred vsakim ovinkom steguje nogo?
 

Ne obvladuje ne vozila ne vožnje. Zato se je zgodil postanek na neustreznem mestu in v neustreznem položaju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Še dobro, da sem privilegiran in mi ni treba skozi naselje voziti 100 km/h, sekati ovinkov, prehitevati v škarje, ... Ker  bi bil v nasprotnem primeru, torej, da ne bi bil privilegiran, že zdavnaj del besedila črne kronike. Torej mi privilegij daljša življenje. 

Jaz nisem privilegiran pa tega tudi ne počnem. Mi pa privilegirani skrajšujejo življenje....to pa .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gretzky pravi:

Vem, da si mislil na splošno. Jaz pa sem govoril za konkreten, moj primer. Ko se naslednjič srečamo, te pocukam za rokav in če bo 5 minut časa, ti povem kaj več o mojem primeru. mislim, da za na forum to ni primerno objavljati.

Vem pa, da se tudi ti zavedaš, da so tudi med policisti slabi, malomarni ali lenobni primerki ljudi. Tako kot je pač povsod.

Imaš možnost zasebnega sporočila. Si bom vzel čas. Seveda si bom vzel čas tudi v primeru cukanja za rokav. 

Si pa ne morem priklicati v spomin obrazov ob dvookem angležu na štartu Franje. Sem bil na koncu desne vrste. 

Prav imaš. 

 

 

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

zna bit, če se jebe njim, zakaj se neb še meni :P

 

evo, 15 minut, da sm vse prebral, kar sem zamudil, v bistvu pa nič novega no. :P

 

Pri jebanju je pomembno ali jebeš ali si jeban :lol1:.

15 minut? Staraš se :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

 

 

Pri jebanju je pomembno ali jebeš ali si jeban :lol1:.

15 minut? Staraš se :jezik:.

jah kaj, mal sem šu bolj v detajle :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz nisem privilegiran pa tega tudi ne počnem. Mi pa privilegirani skrajšujejo življenje....to pa .

Menda so ti ukradli biftek iz kovčka :lol1:. To bi še meni odvzelo kakšno uro ali pa vsaj minuto življenja :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Ne obvladuje ne vozila ne vožnje. Zato se je zgodil postanek na neustreznem mestu in v neustreznem položaju. 

Verjetno je imela neprilagojeno hitrost. Slovenska policija bi ji verjetno napisala kazen.

Kar se ji je pripetilo je lahko posledica izogibanja vozilu, ki je pripeljalo navzdol (pomaknila se je desno). Zaradi situacije ovinka ni možno speljati drugače kot ga je. Ko je ugotovila, da se je napačno odločil in da bo težko zvozila ovinek po svoji strani je zmanjšala hitrost. Ko je ugotovila, da se ji nasproti bliža vozilo je želela ustaviti in seveda naklon in visoko vozilo in teža naredita svoje.

Tudi tako se da razmišljati. 

Snecer, ta ovinek se ne da zvoziti ob desni strani vozišča, če ga ne začneš po levi.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Verjetno je imela neprilagojeno hitrost. Slovenska policija bi ji verjetno napisala kazen.

Kar se ji je pripetilo je lahko posledica izogibanja vozilu, ki je pripeljalo navzdol (pomaknila se je desno). Zaradi situacije ovinka ni možno speljati drugače kot ga je. Ko je ugotovila, da se je napačno odločil in da bo težko zvozila ovinek po svoji strani je zmanjšala hitrost. Ko je ugotovila, da se ji nasproti bliža vozilo je želela ustaviti in seveda naklon in visoko vozilo in teža naredita svoje.

Tudi tako se da razmišljati. 

Snecer, ta ovinek se ne da zvoziti ob desni strani vozišča, če ga ne začneš po levi.

Scarabeo

Če poznaš zakonodajo, tudi veš, kdaj gre za prometno nesrečo, kdaj se kaznuje povzročitelja in, kaj se napiše, recimo, na plačilni nalog. 

Umikala se je vozniku, ki je pripeljal navzdol ? Na posnetku ni videti nikogar, da bi se mu mogla kamorkoli umikati. Videti je samo njeno neznanje. 

Tega ovinka se ne da zvoziti po desni strani, ne, da bi zapeljal na levo stran? Ti pa si komedijant. Če voznik nima pojma, je res cesta kriva za njegove neumnosti. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

 

Umikala se je vozniku, ki je pripeljal navzdol ? Na posnetku ni videti nikogar, da bi se mu mogla kamorkoli umikati. Videti je samo njeno neznanje. 

 

čist tko laično, večkrat komentiraš jadranko pa vožnjo čez ovinke, pa velikokrat napišeš, kaj pa če pride avto, avtobus, kamion, izredni prevoz nasproti.....ampak na slikah ni nikol nobenga nasproti, zdej sem pa čisto zmeden :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!