Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 10 urami, skalar36 pravi:

Ko sem jaz delal vozniško dovoljenje “A“ kategorije (2x). Je bilo rečeno, da je obvezna oprema jakna, hlače, čelada , rokavice, škornji čez gleženj. Še v cpp je je bilo vprašanje na to temo. Mi je inštruktor izrecno naročil, da ne bom opravil glavne vožnje, če ne bom imel naštetega. Vem, da obutev nesme biti “šlapi“ ali kaj podobnega.

Ksj piše v zakonu težko poiščem preko telefona. Borutt?

V pravilniku v zvezi šole vožnje piše o opremi kandidata motorista. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, dr.looney pravi:

...torej ko boš star 50...boš prodal motor in vrnu izpit, ter skočil v prepad.....:lol1:

On gre tko pocas da nou nikol pršu do 50, tko k njegova guma ne do indikatorja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

zakaj bi ga prodal? saj lahko ostane pri hiši pa ga še kdo vozi. vsekakor pa je treba videt, sicer pa meni ni poanta vožnja z motorjem, ampak destinacija

Blagor teb. Maš ršitev.

Za destinacije maš še avto, avion, trocikel, štiricikel, posteljo na kolesih,... :P

Nikad kraja samo konc :cool:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, namesto desetiški sitem štetja let ,bom vzel 15tiški, pa prec profitiram 50%...kje je še 50 let :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

mah, namesto desetiški sitem štetja let ,bom vzel 15tiški, pa prec profitiram 50%...kje je še 50 let :P

V bistvu profitiraš tretjino, -33%, (največ)...

Največ profitiraš ko si na okroglo, 30,45,60..., takrat profitiraš tretjino, ko si 59 desetiško je malo bolj zakomplicirano računat z 59 in 3E petnajstiško, recimo pri 54d kar je 39p pa profitiraš samo še 28%... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, alko1 pravi:

Blagor teb. Maš ršitev.

Za destinacije maš še avto, avion, trocikel, štiricikel, posteljo na kolesih,... :P

Nikad kraja samo konc :cool:

Sam po 50 bo rabu šoferja.....:lol1:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Od cesa je lahko odvisno? 

Saj piše v nadaljevanju. AO+ marsikaj ozdravi. Ker v skoraj vsakem primeru dobiš kazen, jo tisti dve veliki začetnici s plusom kar precej omilita. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pa ne grejo 200km/h...gre se za napake, zamišljenost..brezveznost...tip kresne zadaj stoječ avto, pa ga odbije na levo, pa ga čeh povozi (Kobarid)

al pa neznanje, ovinek od Cola proti Črnemu vrhu se še dodatno zalomi, šofer zmrzne, stisne prednjo zavoro, zdrsi par metrov do ograje in se udari, sopotnica obleži z zlomljenim tilnikom :(

 

 

Danes ponovno smrtna. Prehiteval kolono vozil z nadzvočno hitrostjo in v desnem nepreglednem ovinku ustrelil naravnost v večna lovišča. Vem, ker sem bil tam. In še poznam ga. 

pred eno uro, Snecer pravi:

zakaj bi ga prodal? saj lahko ostane pri hiši pa ga še kdo vozi. vsekakor pa je treba videt, sicer pa meni ni poanta vožnja z motorjem, ampak destinacija

Meni je pa destinacija izgovor za vožnjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Danes ponovno smrtna. Prehiteval kolono vozil z nadzvočno hitrostjo in v desnem nepreglednem ovinku ustrelil naravnost v večna lovišča. Vem, ker sem bil tam. In še poznam ga. 

Meni je pa destinacija izgovor za vožnjo. 

Žal je potem treba napisat, da si ga poznal ...

Letos je teh kamikaznih smrti občutno preveč.

pred 45 minutami, dr.looney pravi:

Sam po 50 bo rabu šoferja.....:lol1:

takrat bo že vse na youtube...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, twom pravi:

V bistvu profitiraš tretjino, -33%, (največ)...

Največ profitiraš ko si na okroglo, 30,45,60..., takrat profitiraš tretjino, ko si 59 desetiško je malo bolj zakomplicirano računat z 59 in 3E petnajstiško, recimo pri 54d kar je 39p pa profitiraš samo še 28%... :) 

če tole probam razumet, bom preci zgubil 10% :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Danes ponovno smrtna. Prehiteval kolono vozil z nadzvočno hitrostjo in v desnem nepreglednem ovinku ustrelil naravnost v večna lovišča. Vem, ker sem bil tam. In še poznam ga. 

Meni je pa destinacija izgovor za vožnjo. 

Boljše imeti motor,ki je sposoben iti in se ustaviti tudi 300...kot mopedek in z 50kmh čelno prehitevati...sigurno manj ogrožaš ostale četudi se kdaj po pravni ravnini pelješ 200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, sesir pravi:

Boljše imeti motor,ki je sposoben iti in se ustaviti tudi 300...kot mopedek in z 50kmh čelno prehitevati...sigurno manj ogrožaš ostale četudi se kdaj po pravni ravnini pelješ 200

Verjetno si ne moreš predstavljati, kaj bi motor takšnega sebičnega motorista naredil plehnatemu štirikolesniku in življenju v njemu. 

Ti opišem, kako je videti razsekano in raztrgano meso ter polomljene kosti v tisti razbiti škatli ? Ko gre skrhan nož z veliko hitrostjo skozi. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:

Sam po 50 bo rabu šoferja.....:lol1:

Ko bo današnji mladenič star 50, bodo aktualna samovozeča, električna vozila.

Motorji, avti, kot jih sedaj poznamo, imajo le še par let življenjske dobe...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Verjetno si ne moreš predstavljati, kaj bi motor takšnega sebičnega motorista naredil plehnatemu štirikokesniku in življenju v njemu. 

Ti opišem, kako je videti razsekano in raztrgano meso ter polomljene kosti v tisti razbiti škatli ? Ko gre skrhan nož z veliko hitrostjo skozi. 

Verjetno si ne predstavljaš,da motorji,ki omogočajo velike hitrosti tu bremze drugačne!?

Kriv je voznik in seveda je razlika a se en objesten kreten z 50 zapelje na tvoj pas ali en z 200 a vseeno...no vi sanjate kako moped z 60konji potegne?Potegne proti yugo koral 55 ?

Videl,naletel kar nekaj...

    Usoda je tako hotela naj jim bom še naprej lepo za mavrico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Verjetno si ne predstavljaš,da motorji,ki omogočajo velike hitrosti tu bremze drugačne!?

Kriv je voznik in seveda je razlika a se en objesten kreten z 50 zapelje na tvoj pas ali en z 200 a vseeno...no vi sanjate kako moped z 60konji potegne?Potegne proti yugo koral 55 ?

Videl,naletel kar nekaj...

    Usoda je tako hotela naj jim bom še naprej lepo za mavrico...

Ti še vedno ni jasno, da je motorist v desnem ovinku zapeljal naravnost? Sekal je smer vožnje nasproti vozečim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sesir pravi:

Verjetno si ne predstavljaš,da motorji,ki omogočajo velike hitrosti tu bremze drugačne!?

Kriv je voznik in seveda je razlika a se en objesten kreten z 50 zapelje na tvoj pas ali en z 200 a vseeno...no vi sanjate kako moped z 60konji potegne?Potegne proti yugo koral 55 ?

Videl,naletel kar nekaj...

    Usoda je tako hotela naj jim bom še naprej lepo za mavrico...

Citiraj

Policija piše, da je 56-letni motorist na ravnem delu ceste prehiteval kolono vozil in pri tem hitrosti vožnje ni prilagodil lastnostim ceste: »V desnem nepreglednem ovinku je zapeljal naravnost na nasprotno smerno vozišče in nato na travnik pod nivojem ceste, kjer je med vožnjo po travnati površini trčil v manjše drevo. Zaradi poškodb je umrl na kraju nesreče.«

Kaj je pokojni vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Kaj je pokojni vozil?

Ti trdiš,da tvoj versys sune....daj pol verjemi,da je vsak dvokolesnik dovolj hiter za iti v smrt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Ti trdiš,da tvoj versys sune....daj pol verjemi,da je vsak dvokolesnik dovolj hiter za iti v smrt!

to v drugi temi obravnavamo, tu sem vprašal, kaj za en motor je pokojnik upravljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎10‎.‎07‎.‎2017 ob 11:36, Snecer pravi:

v bistvu se poleti z njim nisi mogel daleč peljati, ker se je pregreval (znana napaka).

 

pred 23 urami, Snecer pravi:

Zakaj ne ti, kaj bi naj bilo logično?

No, pol je bil moj defekten, ko je bilo hladno se je dalo normalno vozit, poleti po pol ure pa se je pregrel. 

znana napaka lastnika / voznika .. nepravilen procent mešanice z nepravim oljem in nepravilno nastavljen predvžig..

pred 14 urami, Borutt pravi:

Danes ponovno smrtna. Prehiteval kolono vozil z nadzvočno hitrostjo in v desnem nepreglednem ovinku ustrelil naravnost v večna lovišča. Vem, ker sem bil tam. In še poznam ga. 

nabijaš.. ni motorja , ki bi dosegel hitrost višjo od 343,4 m/s pri +20stC ..           bivši tečajnik ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti na morju ne more človek užiwat ko usak dan preberi kakšno tragicno novico.. 

Popravljeno . Popravil Andro Asgaard
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Andro Asgaard pravi:

če misliš na fanta Tineta pri Mlinskem, je vozil, fazerco..:/

ne, tale gospod 56 letni, ki je v ovinku zapeljal naravnost in v drevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Andro Asgaard pravi:

niti na morju ne more človek užiwat ko usak dan preberi kakšno tragicno novico.. 

te dni je vsako uro ena :(

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

to v drugi temi obravnavamo, tu sem vprašal, kaj za en motor je pokojnik upravljal

Idealno za tvoje naslajanje bi bila potrditev, da je vozil SS motor, a ne :dry:... Pa še čez 50 je (bil) star, pa @Borutt ga pozna, torej so velike šanse, da se je udeležil enih dirkaških delavnic na malem poligončku v Postojni. Še kaj, kar nisem napisal, pa ti nariše nasmešek na ustih ob takih prometnih nesrečah.

Sem malo grob?!? Ne, samo nisem še pozabil tvojega privoščljivo-kretenskega pisanja ob nesrečni smrti nič krivega motorista na cesti proti Dravogradu (v kombinaciji z občasnimi debilnimi pisanji veleuma z 12.-17. stopnjo izobrazbe).

Ajd!

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, uživam, ko moram namesto pozitivnih novic brati črno kroniko in r.i.p.e pod "všečki".

Nabava SS motorja je korak v takšne novice, to je dejstvo.

No torej, kaj je vozil? očitno težka vprašanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Ja, uživam, ko moram namesto pozitivnih novic brati črno kroniko in r.i.p.e pod "všečki".

Nabava SS motorja je korak v takšne novice, to je dejstvo.

No torej, kaj je vozil? očitno težka vprašanja.

 

jst mam teoretično 2 nekeda, pa tut 50 še nisem, me pa Borutt pozna...sam povem :P

@mauszna pa biti bližje statistiki. Ne vem pa kateri del voznikov je bolj podvžen situacijam, plešasti al tisti ki imajo še lase? :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!