Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

158-NESRECA-MOTOR-IB.jpg.b8ae024d73c327fd1b3c00a27fcf5af8.jpg

pred 27 minutami, GoBobi pravi:

Idealno za tvoje naslajanje bi bila potrditev, da je vozil SS motor, a ne :dry:... Pa še čez 50 je (bil) star, pa @Borutt ga pozna, torej so velike šanse, da se je udeležil enih dirkaških delavnic na malem poligončku v Postojni. Še kaj, kar nisem napisal, pa ti nariše nasmešek na ustih ob takih prometnih nesrečah.

Sem malo grob?!? Ne, samo nisem še pozabil tvojega privoščljivo-kretenskega pisanja ob nesrečni smrti nič krivega motorista na cesti proti Dravogradu (v kombinaciji z občasnimi debilnimi pisanji veleuma z 12.-17. stopnjo izobrazbe).

Ajd!

http://policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/88733-poslabanje-varnosti-motoristov-na-slovenskih-cestah-opozorilo

Značilnost letošnjih prometnih nesreč je tudi ta, da so jih v večini povzročil starejši vozniki motornih koles. Kar osem voznikov enoslednih vozil, ki so umrli v prometni nesreči, je namreč starejših od 50 let, eden pa je bil star 49 let. Nekaj med njimi je bilo tudi voznikov zelo kratkim stažem voznika enoslednega vozila. To pomeni, da so šele pred kratkim opravili vozniški izpit kategorije A ali pa da so izpit za kategorijo A opravili v mladosti, potem pa dolgo niso vozili enoslednega vozila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

je gori na fotki, skratka dirkalnik, ki na cesti nima kaj iskati, ker za normalno vožnjo ni.

ja je, za normalno vožnjo je, za v gozd in med drevesa pa ni :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

jaz še nisem videl, da bi kdo normalno peljal SS projektil

To se mi zdi popolnoma logično...Žačni se že enkrat zav:ras:edat,da si ovira na cesti!Moral biti imeti rumeno utripajočo luč na motorju!

Verjetno zate edino mi s skuterji 50 ne divjamo,ker smo pač "počasnejši" od tebe!:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Andro Asgaard pravi:

niti na morju ne more človek užiwat ko usak dan preberi kakšno tragicno novico.. 

Zakaj se obremenjuješ z drugimi. Jaz kljub temu uživam na svoji vožnji, ne glede koliko se jih tisti dan ubije z motorjem, avtom ...
Če bi vsi tako razmišljali, se nihče ne bi vozil. Fpraš Borruta ... ne glede, kako si udeležen v prometu si potencialni kandidat za onostranstvo. Tak je ....

Ko nekateri nabijate, da je človek bil prestar ... itd ... no no .... Leta tukaj ne igrajo nikakršno vlogo v kolikor ni imel kakšne bolezni.
Plus tega se pa v teh vročinah na 38°c itak ni za vozit, razen če moraš nujno od točke A do točke B, ker si pač v tranzitu.

Drugače pa je tukaj lahko več dejavnikov: premočan motor, ki mu lastnik ni kos, kakšno pivo ali dva + vročina, srčni zastoj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

158-NESRECA-MOTOR-IB.jpg.b8ae024d73c327fd1b3c00a27fcf5af8.jpg

http://policija.si/index.php/component/content/article/35-sporocila-za-javnost/88733-poslabanje-varnosti-motoristov-na-slovenskih-cestah-opozorilo

Značilnost letošnjih prometnih nesreč je tudi ta, da so jih v večini povzročil starejši vozniki motornih koles. Kar osem voznikov enoslednih vozil, ki so umrli v prometni nesreči, je namreč starejših od 50 let, eden pa je bil star 49 let. Nekaj med njimi je bilo tudi voznikov zelo kratkim stažem voznika enoslednega vozila. To pomeni, da so šele pred kratkim opravili vozniški izpit kategorije A ali pa da so izpit za kategorijo A opravili v mladosti, potem pa dolgo niso vozili enoslednega vozila. 

Statistika to kaže že leta, ne le letos.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, sesir pravi:

To se mi zdi popolnoma logično...Žačni se že enkrat zav:ras:edat,da si ovira na cesti!Moral biti imeti rumeno utripajočo luč na motorju!

Verjetno zate edino mi s skuterji 50 ne divjamo,ker smo pač "počasnejši" od tebe!:ras:

Če je kdo hitrejši, mu seveda omogočim in nakažem, da lažje obvozi in ne obratno kot videvam pri nekaterih, ko se trudijo in onemogočajo prehitevanje.

Če te pa že zanima, zelo malo je takšnih prizorov, da bi jaz koga "oviral", k temu pripomore tudi izbira cest, saj se izogibam dirkališčem, na AC pa je itak prehitevalni pas.

Najbrž si pa ti sam oviral, da so te sklatli s ceste.

Vidim, da imaš hude travme zaradi tega, treba se bo sprijaznit, če pa frustracije zdraviš na mojih prispevkih pa sem tudi vesel, da ti lahko pomagam vsaj na tak način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Snecer pravi:

Če je kdo hitrejši, mu seveda omogočim in nakažem, da lažje obvozi in ne obratno kot videvam pri nekaterih, ko se trudijo in onemogočajo prehitevanje.

Če te pa že zanima, zelo malo je takšnih prizorov, da bi jaz koga "oviral", k temu pripomore tudi izbira cest, saj se izogibam dirkališčem, na AC pa je itak prehitevalni pas.

Najbrž si pa ti sam oviral, da so te sklatli s ceste.

Vidim, da imaš hude travme zaradi tega, treba se bo sprijaznit, če pa frustracije zdraviš na mojih prispevkih pa sem tudi vesel, da ti lahko pomagam vsaj na tak način.

Ko se ti premikaš 58...si za vsakega ki se pelje po omejitvah ovira....

Prehitevalni pas?Pa veš kolk se moraš najmanj peljat?

Vozilo prehitevalo tovornjak zato bilo na mojem pasu!

Od prispevkov sem si ogledal dva posnetka....takrat ko si komentiral kako varen voznik si,hrati pa se je pojavil posnetek tvojega debilnega in objestnega prehitevanja v škarje!No pogledal šem se posnetek na Areh....lepi spomini na peugeot 206 RC....pol pa vidim tebe z 58kmh:ras::twak:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

jaz še nisem videl, da bi kdo normalno peljal SS projektil

maus??? Ga zelo normalno in lepo pele, on je moj vzor :P

 

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Statistika to kaže že leta, ne le letos.......

pred akcijo hitrost ubija je statistika kazala da se jih 90% ubije zarad prevelke brzine, sedaj so jo mal popravili...borutt ne mi odgovarjat, pliiiis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

maus??? Ga zelo normalno in lepo pele, on je moj vzor :P

 

pred akcijo hitrost ubija je statistika kazala da se jih 90% ubije zarad prevelke brzine, sedaj so jo mal popravili...borutt ne mi odgovarjat, pliiiis

ker ga ne more več "prav" peljat :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

ker ga ne more več "prav" peljat :)

torej kot versys butne, tako je fama, da se litrskega sportaka ne da voziti v okviru omejitev ali vsaj po pameti. Se ga da verjemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Snecer pravi:

Vozilo je prehitevalo tovornjak in ni videlo projektila na drugem pasu. 

Če bi bil hitrejši kot je omejitev me ne bi še zdaj bolelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snecer pravi:

jaz še nisem videl, da bi kdo normalno peljal SS projektil

zakaj pa noćš km z mano it na izlet :cry: 

pa boš vidu :P 

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Kaj je nabijači .....

nć .. garamo :dry: 

pred 14 urami, Snecer pravi:

ker ga ne more več "prav" peljat :)

waj no ... waaaaaaaaaaj :dry: 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

ja, lahko se za par dni peljeva v Alpe :) 

pričakujem popoln potopis, s slikcami grafi in predvsem grafi sunkov, pa temperature, pa višine. Maus bo pa za kavo skrbel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

pričakujem popoln potopis, s slikcami grafi in predvsem grafi sunkov, pa temperature, pa višine. Maus bo pa za kavo skrbel.

pulz

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snecer pravi:

ja, lahko se za par dni peljeva v Alpe :) 

ne vem, če si želim bit s tabo par dni :lol1:

kakšn dan bi že zdržu ...pol se pa odpeljeva na kakšno mau bolj hitro ravninsko cesto ... da vidim kok ti sune :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Snecer pravi:

ja, lahko se za par dni peljeva v Alpe :) 

 

pred 11 minutami, maus pravi:

ne vem, če si želim bit s tabo par dni :lol1:

kakšn dan bi že zdržu ...pol se pa odpeljeva na kakšno mau bolj hitro ravninsko cesto ... da vidim kok ti sune :P

 

a vama odprem prav posebno temo v POTOVANJIH?

Edin problem je še izbira naslova...zbiram predloge :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

zakaj pa noćš km z mano it na izlet :cry: 

 

Miš, prestar si ti, da bi se Snecer varno pocutil ob tebi.....:jezik:

Bos mogu v svoji starostni kategoriji izbirat....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

torej kot versys butne, tako je fama, da se litrskega sportaka ne da voziti v okviru omejitev ali vsaj po pameti. Se ga da verjemi.

Ne da se. Dokaz so izpiti na sodišču. In to vsak teden. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!