Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 25. 5. 2018 ob 21:40, Borutt pravi:

Zakaj zavajaš in moja dva odgovora združuješ, čeprav veš, da sta bila namenjena različnima članoma? 

Kdo ste vi? Mene plačuje država. In vi oziroma ti me ne plačuješ. 

boldano upam, da se hecaš ali resno misliš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, exclan pravi:

boldano upam, da se hecaš ali resno misliš?

Ne vem, zakaj bi se hecal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kawl pravi:

Učer na magistralki sem mislu da sem hiter pa sem hmal ugotovu da zdej po dolgih letih pa nisem več "najhitrejši" na cesti, kljub temu da se še kar za silo peljem :) Res pa je da so gume bolj proti koncu.Za mano pa je bilo že okoli 500km ovinkov...

Ja kar dosti je bilo ovir na, cesti...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja kar dosti je bilo ovir na, cesti...:P

Nisem videl ne tvoje ladje ne avstrijca (ne vem s kerim si bil) tko da pomoje teb nisem bil ovira :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/26/2018 at 8:46 AM, hajamoto said:

Vse kar jest plačam od plače gre v mavho iz katere ti dobiš plačo. Če tega ne razumeš, vprašaj Mojco, ona to ve. 

To ne drzi. U bistvu gre od bruto place  v proracun dokaj malo, dohodnina, varstveni dodatki. Ostalo je pokojninski prispevek (po vzajemnem kljucu, placujemo pokojnine starsem) in zdravstveno zavarovanje. Policijo placuje(m)o iz proracuna. Tega polnimo z ddvjem, trosarinami, ostalimi  davki  in kaznimi. Pozor, samo s kaznimi ki jih pise policija, drzavni inspektorji in carina. Obciski redarji svoje colnge nakazujejo v obcinske proracune. 

Zanimiv je razrez cene bencina. Poglejte prodajno ceno brez dajatev. 

 

http://www.mgrt.gov.si/delovna_podrocja/notranji_trg/nadzor_cen_naftnih_derivatov/cene_naftnih_derivatov/

 

 

da ne bo nesporazuma. Sem za placevanje davkov in trosarin. Problem je, da se pr nas dnar zakocka z nesposobnostjo, politikanti najnizjega sposobnostnega razreda pa kricijo da me bodo migranti spravli na kant. Hkrati pa spelejo dva referenduma prakticno brez udelezbe in zakockajo cca 8mio €

 

Kaj ma to s cesto? Marskej. Folk je znerviran 24/7. V poprecju se vozi se po slabih cestah, ki jih slabo vzdrzuje drsc, slabo nadzirajo slabi prometni policisti. Za met eno kocijo na cesti, more obicajn fabriski delavc direkt v proracun nakazat dobrih 30% mesecnega prihodka. Ene tolko se zasebnim zavarvalnicam, in se 110€ paradrzavnemu DARS-u. Tud siajni tvrdki, ki svoje delo izvrstno opravlja. 

 

Kako naj ne bodo/bomo nervozni? 

 

Ps:zapis o sijajnem darsu je cinizem. Ostalo pa tragedija.  

 

Pss: izracun temelji na izplacilu  cca 750€, in da je avto dokaj popularen varcen in amortiziran cca 15 let star 2.0 turbodizel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, isarajli1 pravi:

A bi lahk tega opranega Boruta začeli ignorirat, da bi ms postal, kar je bil pred njegovimi izjavami ? Al res rabimo tu enga za srčni utrip ?

 

Lahko ignoriraš člana imaš možnost blokirati njegove izjave, jaz pa imam željo da se folk ne žali med seboj. Seveda je to prošnja, koliko kdo zmore, bo videl pa sam.

pred 52 minutami, Borutt pravi:

Saj lahko kar sebe imenuješ opran. Če sploh razumeš. 

Pred pol ure me je nascalo, zdej pa ne vem a sem oscan ali opran :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kawl pravi:

Nisem videl ne tvoje ladje ne avstrijca (ne vem s kerim si bil) tko da pomoje teb nisem bil ovira :D 

Kramp je bil , bmf je v refuzi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če bi ga kdo prepoznal, kako bi lahko ukrepali proti njemu? Ali je ta fotografija dovolj za dokazno gradivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Policija prosi vse, ki prepoznate objestnega motorista na fotografiji, da to sporočite na interventno številko 113 ali anonimni telefon 080 1200."

Jaz vem kdo je bil. Janez Trdina, iz Potrebnega vrha 69.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

"Policija prosi vse, ki prepoznate objestnega motorista na fotografiji, da to sporočite na interventno številko 113 ali anonimni telefon 080 1200."

Jaz vem kdo je bil. Janez Trdina, iz Potrebnega vrha 69.

zdej bojo pa  sam pogledal če ma Janez res tazadno gumo bl znucano k tapredno, pa evo hop in ga majo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maiden pravi:

hmmm...motor je suzuki....hmmm :hmm:

Tut jest sm na to pomislu ja   :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, VS800 pravi:

Tut jest sm na to pomislu ja   :lol1:

:rolleyes:

sam nč bat...nism jest...čeprou..na hit pugledan mij čist pudobn...

Popravljeno . Popravil maiden
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maiden pravi:

:rolleyes:

sam nč bat...nism jest...čeprou..na hit pugledan mij čist pudobn...

dj ne laz, ti mas beerbauh do balance, če greš pa na ta zadno pa feltna kripne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

dj ne laz, ti mas beerbauh do balance, če greš pa na ta zadno pa feltna kripne :lol1:

davno je davno bilo to....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz poznam sam enga s takim mopijem(pusmo barvo) ziher je on...hehe...pa še član ms je...on je taka faca,da bi to zatem ko bi videl,da slikajo na avtocesti obrnil in šel za sliko tako mimo...

pred 3 urami, Xebec pravi:

https://siol.net/avtomoto/promet/z-motorjem-po-zadnjem-kolesu-divjal-146-kilometrov-na-uro-foto-468726

:lol1:

sj ne da podpiram pajaca na biciklu, sam zdj bojo pa pujski kr neki na pamet iskal al kaj? jebi ga, popušili ste, slikal ste u napačno smer. To je zdj loh biu kdorkoli s takim motorjem :fyou:

Jz poznam sam enga s takim mopijem(pusmo barvo) ziher je on...hehe...pa še član ms je...on je taka faca,da bi to zatem ko bi videl,da slikajo na avtocesti obrnil in šel za sliko tako mimo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj komentarjev na parodijo vožnje po zadnjem mimo radarja in se strinjam :D, ter dodam še svojega:

prav tako so neverni objestneži s 120km/h ki imajo vinjeto za samo levi pas in se nikakor ne umaknejo drugim.

  • MARKO44 / 29.05.2018. OB 11:55 +2  0

    @mfd84jf Iskreno rečeno, težava so ženske voznice, 70+, avtodomi in počitniške prikolice. Motorist tvega samo svoje življenje, od kje ti to, da so tovornjakarji problem, pa nimam pojma. Če en Bolgar kdaj pa kdaj blokira prehitevalni pas, še ni treba imeti slabšalnega mnenja o vseh.

  • ZVONEE / 29.05.2018. OB 11:38 +2  0

    očitno ni bil ujet, ko pa policija poizveduje kdo bi to bil. Jaz sem prepričan da je bil Slavko Pahor

  • ZVONEE / 29.05.2018. OB 11:40 +2  0

    sploh pa je taka vožnja nemoteča za ostale udeležence, moteči so na cesti vozniki z prilepljenimi telefoni na ušesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Darko3g pravi:

Hm, če bi ga kdo prepoznal, kako bi lahko ukrepali proti njemu? Ali je ta fotografija dovolj za dokazno gradivo?

Ne, pa tudi če bi bilo, bi lastnik vozila lahko na podlagi 1. odstavka 8. člena Zakona o pravilih cestnega prometa dokazoval, da ni bil on in pri tem niti ne bi bilo dolžan povedati, kdo je bil.

pred 2 urami, skalar36 pravi:

"Policija prosi vse, ki prepoznate objestnega motorista na fotografiji, da to sporočite na interventno številko 113 ali anonimni telefon 080 1200."

Jaz vem kdo je bil. Janez Trdina, iz Potrebnega vrha 69.

Ne, jaz vem, da je bil Vinko iz Horjula ;)

pred 4 urami, Xebec pravi:

https://siol.net/avtomoto/promet/z-motorjem-po-zadnjem-kolesu-divjal-146-kilometrov-na-uro-foto-468726

:lol1:

sj ne da podpiram pajaca na biciklu, sam zdj bojo pa pujski kr neki na pamet iskal al kaj? jebi ga, popušili ste, slikal ste u napačno smer. To je zdj loh biu kdorkoli s takim motorjem :fyou:

Kolk se bo zdaj Boruttu odpeljalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi bil brez opreme, je tole sigurno Amir iz Fuzin.. :D :D 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Primosio pravi:

 

Ne, jaz vem, da je bil Vinko iz Horjula ;)

 

ma če bi biu Vinko, bi se pu tasprednmu 172 mem pelu....:P

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Xebec pravi:

da ga nis ti z Jozotam iz Vića zamenu? :lol1:

 

jozooooooooooooooooo...to mi deviiiiiiiiiiiiiiiii .....:lol1::lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!