Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, Borutt pravi:

Italijanka in ne Italijana. 

 

Točno in potem sta oba padla. Se opravičujem za napako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Točno in potem sta oba padla. Se opravičujem za napako.

Verjetno ni obvladala motorja in je parkirala osredotočena na oviro. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, luxsa pravi:

pri Karlotovembagu je sel baje spet en motobiciklist u maline.:cry:

Baje je umrl :(

A kdo ve kaj več o zadevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista pecenjara ob soci je res...hinavska past. Tud za tistga k proba odpelat, ni simpl. Sm dvakat mizal. Enkat, ker nism vedu a se bom ustavil al ne, in drugic, ker nism vedu, a se bo avtek za mano ustavil, al ne. 

Kakrkoi, zdej(15let) vem za to jebico. Je pa se vedno nevarno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 7. 2018 ob 16:15, vandrovec pravi:

Samo tista okrepčevalnica tam na Dolgi njivi...če sta bili to šele prvi dve nesreči je prav čudno. Sam sem že parkrat telovadil tam, ko zavijajo na parkirišče in iz parkirišča v tistem ovinku, okrepčani tudi z opojnimi tekočinami :angryrant1:

Ob 31. 7. 2018 ob 18:34, vandrovec pravi:

Ne bi rekel, tam je tak ovinek, da res vidiš na kratki razdalji ta izvoz, če voziš v smeri proti GO. Trenutno še grmovje verjetno pokvari vidnost. Če ne poznaš ceste si sploh ne predstavljaš, da se lahko kar naenkrat pojavi, v bistvu je to še v ovinku.

Tam non stop poka.

Tudi vedno na polno zaparkirana niša prekriva pogled na cestišče.

In kot je napisal @Kugelschreiber je to hinavska past :) Speljejo pred kombi, tovornjak, ni da ni, potem pa še kolona vozil brez varnostne razdalje in je splash bum. Imam dvojno spodnje perilo pobarvano prav od tam :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, izredno smotano, se peljem vsak (delovni) dan tam mimo. Ni pa tam nobenega znaka, omejitve (za tiste ki ne poznajo ceste), ko spelje kak lah s hitrostjo polža je kar zanimivo, tudi če sem z avtom.

In če bi sekali grmovje med Sočo in cesto bi bila cela soška varnejša...

Popravljeno . Popravil BlackDoc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Ja, s tem, da so razni prometni "strokovnjaki" in ekologi v luftu :D

Pri nas bi bila zmaga ce bi npr zupani pospeseno zgradili manjkajoce plocnike in nato dvignili hitrost na 70. O tem, da bi na AC lahko "divjal" 140 sploh ne upam sanjat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Si kje videl podatek za ostale ceste v Avstriji? Čudno, da se že sedaj niso zažigali :jezik:

ma videl sem marsikaj drugega v Au od višjih omejitev, do manjših kazni...predvsem pa sem tebe čakal, da mi repliciraš, ker mi je v nasprotnem dolgčas :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi, fantje, počasi .. korak po korak .. pri nas moramo prvo dosečt, da se vsaj polovica voznikov začne vozit 130 in ne 110 na avtocesti .. potem pa naprej, na 140 ..

no, bi blo primerno še omenit kvaliteto naših cest v primerjavi z njihovimi .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Ekologija? .. :hmm:

... me zanima koliko daleč se ta, ki zagovarja ekologijo na avtocestah, dnevno vozi na šiht... izlete... po otroke v šolo/vrtec/interesne dejavnosti... in s čim se pelje na svoj ekološko zgrajen vikend iz finske breze v kakem gozdičku, kjer ima fotovoltaiko (ne grem zdaj razglabljati koliko je ekonomično to pridobivanje električne energije)...

..upam si staviti, da je vsaj 2/3 prevozov (opravljene poti z osebnimi prevoznimi sredstvi) za brezveze in preveč.

Potrebno bi bilo urediti, da imajo ljudje delo v bližini svojega doma in ne da se vozijo dnevno nekaj deset ali sto kilometrov daleč. Takrat se lahko šele ZAČNEMO pogovarjati o ekologiji. Dokler pa je trend svetovnega gospodarstva, da se proda čim več naftnih derivatov...in s tem zgraditi čimveč cest in na njih kasirati kazni...in te ceste potem obnavljati...prodati čimveč avtomobilov.... ljudjem zagotavljati delo v oddaljenih mestih... ... itd...itd... v neverending story...

... bla bla...blaaaaaaaaaa.......

... v glavnem... ljudje smo parazitski...in je treba čim več vzeti drug drugemu.... 

... samo počasi bo zmanjkalo tistih, ki nekaj ustvarjajo, da jim drugi lahko jemljejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Z našimi obnovljenimi in kvalitetno obnovljenimi AC , je nevarno že 130kmh B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Ja, s tem, da so razni prometni "strokovnjaki" in ekologi v luftu :D

Pri nas bi bila zmaga ce bi npr zupani pospeseno zgradili manjkajoce plocnike in nato dvignili hitrost na 70. O tem, da bi na AC lahko "divjal" 140 sploh ne upam sanjat...

To misliš na omejitev v naselju? Da bi bila 70 km/h? 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ma videl sem marsikaj drugega v Au od višjih omejitev, do manjših kazni...predvsem pa sem tebe čakal, da mi repliciraš, ker mi je v nasprotnem dolgčas :ras:

Višja je samo izven naselja. Za kazni v tujini smo pa tudi že doktorirali. In ugotovili, da so samo za prehitre nižje. Dokler ne pride do odvzema izpita in še česa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

Višja je samo izven naselja. Za kazni v tujini smo pa tudi že doktorirali. In ugotovili, da so samo za prehitre nižje. Dokler ne pride do odvzema izpita in še česa. 

jp, vse maš prav, zmagu si :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Z našimi obnovljenimi in kvalitetno obnovljenimi AC , je nevarno že 130kmh B)

Za kakšnega vraga potem tvegaš svoje življenje na teh nevarnih avtocestah. Upočasni, prosim. 

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jp, vse maš prav, zmagu si :D

 

Vem :lol1::jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

To misliš na omejitev v naselju? Da bi bila 70 km/h? 

Višja je samo izven naselja. Za kazni v tujini smo pa tudi že doktorirali. In ugotovili, da so samo za prehitre nižje. Dokler ne pride do odvzema izpita in še česa. 

Daj, pelji se enkrat od Šentilja do Gradca po stari cesti in potem piši.  Skozi mnogo vasi je omejitev 70, včasih 50, (pa tudi omejitev 30-razen za prednostne ceste). Pa tudi druge vasi imajo pogosto omejitev 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

Daj, pelji se enkrat od Šentilja do Gradca po stari cesti in potem piši.  Skozi mnogo vasi je omejitev 70, včasih 50, (pa tudi omejitev 30-razen za prednostne ceste). Pa tudi druge vasi imajo pogosto omejitev 70.

Po avtocesti od Šentilja do Dunaja je pa skoz 110, pa še zelo slaba cesta je ... kar se tiče pa počivališč so pa zrihtana u nulo ;) .. pa še miljon radarjev je nafukanih ... če na vsakemu plačaš samo 20 €, bankrotiraš :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Borutt pravi:

To misliš na omejitev v naselju? Da bi bila 70 km/h? 

Višja je samo izven naselja. Za kazni v tujini smo pa tudi že doktorirali. In ugotovili, da so samo za prehitre nižje. Dokler ne pride do odvzema izpita in še česa. 

Seveda v naselju. V Avstriji ima vsako selo plocnike in kolesarske steze in takoj ob tabli z oznako kraja tudi dovoljeno hitrost 70. Vsaj na Stajersjem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Darko3g pravi:

Daj, pelji se enkrat od Šentilja do Gradca po stari cesti in potem piši.  Skozi mnogo vasi je omejitev 70, včasih 50, (pa tudi omejitev 30-razen za prednostne ceste). Pa tudi druge vasi imajo pogosto omejitev 70.

Si sploh razumel? Nisi, kajne. Govora je o naših vaseh in omejitvi, katero bi nekdo dvignil na 70 km/h na določenih odsekih ali pa mogoče skozi celo vas. In, kaj bi s tem pridobili? Da se tistih 100 ali 200 m nekdo pelje malo hitreje, recimo, skozi Planino. Lari fari in še večja zmeda. Če pa še ne veš, je v veliko krajih v Sloveniji omejitev višja od 50 km/h. Samo malo je treba pogledati izza domačega plota. 

V Avstriji sem skoraj vsak teden. In so omejitve v naseljih iste, kot pri nas. Še nižje so ponekod. In izven naselja velikokrat nižajo omejitev, česar pri nas ni toliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, maus pravi:

Po avtocesti od Šentilja do Dunaja je pa skoz 110, pa še zelo slaba cesta je ... kar se tiče pa počivališč so pa zrihtana u nulo ;) .. pa še miljon radarjev je nafukanih ... če na vsakemu plačaš samo 20 €, bankrotiraš :P

 

 

Se vedno boljsa od vecine odsekov v Slo. Pelji se enkrat skozi trojanske tunele. Da ne omenim strosek vignete na kilometrino avtocest. O tem razpravljat nima smisla. Zaposleni na Darsu pa niste ravno merodajni za ocenjevanje. @DAMI34 daj napravi eno anketo o zadovoljstvu uporabnikov AC v Slo, pa da vidimo kaj bo izpadlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!