Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

To je pol k se spara. Zdej se troši na debelo :D 

 

jez racunam bit jutri cca 17.00 okrog knina. Prosm ce se ne srecamo. 

bentiš, po moji kalkulaciji bomo tam nekje ob 13 uri, uro gor al dol. Tko al tko te bomo igonirirali. Vsaj po vremenski zna bit do Gračca znosno in bomo potegnili naprej, mogoče že v Bosno  (Čapljina- Trebinje)

ps. potem pa pade črno sivo nabijanje z Dunjo zihr..brez pardona :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, DAMI34 said:

bentiš, po moji kalkulaciji bomo tam nekje ob 13 uri, uro gor al dol. Tko al tko te bomo igonirirali. Vsaj po vremenski zna bit do Gračca znosno in bomo potegnili naprej, mogoče že v Bosno  (Čapljina- Trebinje)

ps. potem pa pade črno sivo nabijanje z Dunjo zihr..brez pardona :P

 

Lišo sm pasal! Trajekt spele sele ob 14.00. 

 

Tle bi se urejenim in drzavo spostujocim ludem zmesalo. Staroselski vozni park je v poprecju narjen pred 1990, in registriranje je odsvetovano, morda celo prepovedno. Śe se bova vrnila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Lišo sm pasal! Trajekt spele sele ob 14.00. 

 

Tle bi se urejenim in drzavo spostujocim ludem zmesalo. Staroselski vozni park je v poprecju narjen pred 1990, in registriranje je odsvetovano, morda celo prepovedno. Śe se bova vrnila. 

znana zgodba. Sem jo tudi sam večkrat videl, očitno organi (kar jih je) živijo v sožitju z lokalci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

To je pol k se spara. Zdej se troši na debelo :D 

.

... sej jest šparam ... :sleep2:

... "kdor varčuje, si srečo kuje" :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, pik1 pravi:

.

... no comments :D

 

 

 

ps.

... stuntman iz Bosne :kva2:

20180811_155151.jpg

Kaj tale motocikel nima stopalk za sopotnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

Kaj tale motocikel nima stopalk za sopotnika?

.

... ne, ta je registriran sam za enga :kva2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... prvi policijski "postopek" v Montenegru je bil po besedah prjatla opravljen čist korektno :kva2:

 

20180812_122427.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

A nisi govoril in pisaril o tem istem mediju, kako je rumeni trač?

Zakaj potem obešaš te lažnjive novice.?

 

Kar se pa tiče kupljenih izpitov, zakaj kažeš samo s prstom, ukrepaj , imaš moč.

Ceste so od Titeja, prometa 20x več, krivi so pa vozniki.

Če bi vsi vozili po reglcih, si upaš trditi, da ne bi bilo gneče in zastojev?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

A nisi govoril in pisaril o tem istem mediju, kako je rumeni trač?

Zakaj potem obešaš te lažnjive novice.?

 

Kar se pa tiče kupljenih izpitov, zakaj kažeš samo s prstom, ukrepaj , imaš moč.

Ceste so od Titeja, prometa 20x več, krivi so pa vozniki.

Če bi vsi vozili po reglcih, si upaš trditi, da ne bi bilo gneče in zastojev?

 

Seveda boš poiskal, da sem pisal o tem mediju. 

In boš tudi dokazal, da je novica lažniva. Mogoče sploh ni bilo nikogar na Vršiču. 

Za kupljene izpite so drugi pristojni. Razen, če ne misliš, da bom začel še helikopter pilotirati. 

Zdaj je cesta kriva, ker vozniki parkirajo tako, da onemogočajo promet? Zakaj ne parkiraš na avtocesti? Široko in pregledno je dovolj. 

Vožnja po reglcih pomeni nič neumnosti in ne manj gneče ter zastojev. Ker zastoj je že čakanje na rdeči luči, kar je hkrati vožnja po reglcih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Borutt pravi:

Seveda boš poiskal, da sem pisal o tem mediju. 

In boš tudi dokazal, da je novica lažniva. Mogoče sploh ni bilo nikogar na Vršiču. 

Za kupljene izpite so drugi pristojni. Razen, če ne misliš, da bom začel še helikopter pilotirati. 

Zdaj je cesta kriva, ker vozniki parkirajo tako, da onemogočajo promet? Zakaj ne parkiraš na avtocesti? Široko in pregledno je dovolj. 

Vožnja po reglcih pomeni nič neumnosti in ne manj gneče ter zastojev. Ker zastoj je že čakanje na rdeči luči, kar je hkrati vožnja po reglcih. 

Seveda, ko sem jaz prilimal neko novico , si napisal o tem mediju kaj si misliš, išči si sam, pa nisi enkrat komentiral ta vir novic ampak večkrat, vsakič, ko je bilo kaj proti policistom, policiji.....

Spet zavajaš namerno , preberi kaj sem napisal, boš zmogel? Noben ni govoril o članku, ampak viru. In to počneš vedno, zavajaš!

Ja ja vem, to kamor se ti vse vtakneš so tudi vsi drugi bolj pristojni kot ti, zakaj se ob direktnem vprašanju, potem zgovarjaš na pristojne.

Kje sem napisal, da je cesta kriva, citiraj , prosim ne laźi.

Skratka zastojev ne moreš pripisovat samo voznikom, to nam je jasno anede?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kmet2 pravi:

Seveda, ko sem jaz prilimal neko novico , si napisal o tem mediju kaj si misliš, išči si sam, pa nisi enkrat komentiral ta vir novic ampak večkrat, vsakič, ko je bilo kaj proti policistom, policiji.....

Spet zavajaš namerno , preberi kaj sem napisal, boš zmogel? Noben ni govoril o članku, ampak viru. In to počneš vedno, zavajaš!

Ja ja vem, to kamor se ti vse vtakneš so tudi vsi drugi bolj pristojni kot ti, zakaj se ob direktnem vprašanju, potem zgovarjaš na pristojne.

Kje sem napisal, da je cesta kriva, citiraj , prosim ne laźi.

Skratka zastojev ne moreš pripisovat samo voznikom, to nam je jasno anede?

 

Ko moraš ti nekaj dokazovati, moramo mi iskati, kajne. Nič novega. 

Si vprašal za točno določeno zadevo? Sem odgovoril? Ali mogoče misliš, da sem jaz pisal zapisnik? Kako naj vem, zakaj so tako naredili? Sem pa o tej zadevi že pisal. Boš poiskal ali ti je to izpod časti? 

Glede krivde sem jaz tebe vprašal. Kdo je kriv za domnevno nepravilno parkiranje na Vršiču? Verjetno cesta, kajne. 

Brez voznikov, ni zastojev. Tudi to je jasno. Preveč ljudi na cesti pač pomeni gužvo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Borutt pravi:

Ko moraš ti nekaj dokazovati, moramo mi iskati, kajne. Nič novega. 

Si vprašal za točno določeno zadevo? Sem odgovoril? Ali mogoče misliš, da sem jaz pisal zapisnik? Kako naj vem, zakaj so tako naredili? Sem pa o tej zadevi že pisal. Boš poiskal ali ti je to izpod časti? 

Glede krivde sem jaz tebe vprašal. Kdo je kriv za domnevno nepravilno parkiranje na Vršiču? Verjetno cesta, kajne. 

Brez voznikov, ni zastojev. Tudi to je jasno. Preveč ljudi na cesti pač pomeni gužvo. 

 

Prvi odstavek si pripiši seb, tako funkcioniraš ti.

Naprej pa brezplodna razprava, ti kar nažigaj..  .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Zok pravi:

Kdo pa rabi smernike, ogledala in ostalo weight reduction šaro... :jezik:

..... vozniki audijev ziher ne..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2018 ob 8:55, Kmet2 pravi:

Prvi odstavek si pripiši seb, tako funkcioniraš ti.

Naprej pa brezplodna razprava, ti kar nažigaj..  .

Ponavljaš se. Ampak nič hudega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 8. 2018 ob 9:21, ftp pravi:

Bolje rečeno....

 

...ko nekateri ne delajo za kar so plačani.

Mogoče to leti na smrkce, kateri bi morali vsakemu butastemu vozniku pokazati, kje in kako naj parkira? 

Si zaposlen? Samostojno opravljaš, karkoli opravljaš? Ali ti mora šef za vsako malenkost pokazati in povedati, kako moraš delati? Ker iz tvojega pisanja sklepam, da podpiraš debilno parkiranje. Kako naj sedaj vem, da si sposoben samostojno opravljati svoje delo, če bi pač po tvoje morali biti na Vršiču policisti in urejati parkiranje, ker nesposobni vozniki parkirajo vozila vsepovprek.

Se nisi vprašal, kaj je narobe s temi vozniki, da s parkiranimi vozili blokirajo cesto? Je z njimi res vse uredu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Se nisi vprašal, kaj je narobe s temi vozniki, da s parkiranimi vozili blokirajo cesto? Je z njimi res vse uredu? 

Marsikaj je narobe z njimi. In ker se izboljšanje njihovega stanje ne obeta, iz zgodovine smo se naučili, da gre čedalje na slabše, pač upravičeno pričakujemo od organov Slovenske Policije, da nardijo red. Očitno preveč pričakujemo ..

Policisti v skladu s 4. členom Zakona o nalogah in pooblastilih policije opravljajo naslednje naloge policije, ki izhajajo iz njenih temeljnih dolžnosti:

  • varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi,
  • preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj in prekrškov, odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in prekrškov, drugih iskanih ali pogrešanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom in zbiranje dokazov ter raziskovanje okoliščin, ki so pomembne za ugotovitev premoženjske koristi, ki izvira iz kaznivih dejanj in prekrškov,
  • vzdrževanje javnega reda,
  • nadzor in urejanje prometa na javnih cestah in nekategoriziranih cestah, ki so dane v uporabo za javni promet,

 

Seveda mi je jasno, da boš hitro našel kakšno primerno kontro ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!