Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

 

je velik cenej povezava čelada čelada, pa gre en naprej in javlja.. :P

 

Če ma človk take prjatle sovražnikov  ne rabi.. 

Hotel si opcijo in si jo dobil. Če si jo pa sposoben izkoristiti je pa tvoja stvar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

Če ma človk take prjatle sovražnikov  ne rabi.. 

Hotel si opcijo in si jo dobil. Če si jo pa sposoben izkoristiti je pa tvoja stvar..

jaz nisem nič hotel, a ti ni še jasno, da se mi čisto jebe za vse? :P

Greš in pičiš, pride šlepar se umakneš, pride nasproti šlepar katerega prehiteva še avto, izbuliš oke in se umakneš. Gate opereš v pakli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/5/2020 at 9:28 AM, DAMI34 said:

torej če jo zvoziš z zaprtimi očmi bi jasno lahko vedel, da ni bilo nikogar, da četudi ne snemaš ne obstaja prav veliko šanse se umakniti, če se kamper odpravi preko polne črte na razgledno točko. Če spelje z razgledne točke, ga pa dobro vidiš in ni neke panike ustaviti.

Nadalje, če nekdo snema , taisti vidi vsaj 500m še kontra. Takih posnetkov imam vsaj še 6 komadov. So vsi javni. En in isti ovinek, večinoma posneto jeseni in pozimi.

A se človek preganja do prta, al samo do Paklenice ne igra bistvene vloge. Jadranka je jadranka, izven sezone odlična za se "preganjat".

Tako da, če moralizirava, vedno te loči v neviden ovinek (ko ne vidiš kaj je zadaj) trenutek do katastrofe, če nekdo lazi preko polne, če je za ovinkom nesreča, če so na cesti koze ali skala. 

Če poznaš neko drugačno tehniko vedeti, kaj je za ovinkom, kar z besedo na dan, do takrat bom pa smatral, da prav si tvegamo, kaj je za ovinkom. Jaz in tisoče drugih, ki se podijo po jadranki.

In odkar vozim jadranko, nisem opazil, da bi vsaj večina motoristov, kaj drugače vozila taisti ovinek, Predvsem pa se nihče ne ustavi in gre pogledat, a je fraj :P

Kot voznik avtomobila ali kombija ali nečesa na 4 kolesih, ti lahko povem, da vsak vsaj malo zdrav v glavo ne bo šel zavit takoj na parkirišče. Je mnogo bolj varno odpeljati mimo in v ovinku zaviti nanj, ker se vse lepo vidi.

lp iz the WAWINKA

V naši mali občini smo imeli MGP strokovnjake ki so si domišljali da so v rangu ,lawsona, Robertsa, Katazame… Vprašaj me kje so sedaj.

Kako že gre formula zaviranja brzina .reakcijski čas ……Mimogrede ne pozabit da nimaš istih refleksov kot pri 18tih lahko priznaš ali pa ne vsi malo starejši vemo sekunda šteje med biti ali ne biti.

Kar moje očke ne vidijo ni varno snemalec je osredotočen na snemanje ali pa ravno stiska gumb. Sploh pa pozimi nebi  tako rezkiral.

Sem pa hvaležen ko me nekdo opozori na nevarnost da postanem še bolj pozoren.Tako smo mi dogovorjeni tisti ki vozi prvi nakaže z roko na nevarnost .pesek,kamen,veje,listje…..

Nikakor pa si ne dovolim cel  ovink speljat s celim telesom in motorjem prek polne črte  brez varnostne razdalje motorist zadaj,to je recept za katastrofo.

Zdravih z glavo jih je bolj malo bolanih z glavo jih je par hočeš. Pelji se malo in bodi pozoren boš presenečen tako da na te zdrave voznike ne računaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spasku pravi:

V naši mali občini smo imeli MGP strokovnjake ki so si domišljali da so v rangu ,lawsona, Robertsa, Katazame… Vprašaj me kje so sedaj.

Kako že gre formula zaviranja brzina .reakcijski čas ……Mimogrede ne pozabit da nimaš istih refleksov kot pri 18tih lahko priznaš ali pa ne vsi malo starejši vemo sekunda šteje med biti ali ne biti.

Kar moje očke ne vidijo ni varno snemalec je osredotočen na snemanje ali pa ravno stiska gumb. Sploh pa pozimi nebi  tako rezkiral.

Sem pa hvaležen ko me nekdo opozori na nevarnost da postanem še bolj pozoren.Tako smo mi dogovorjeni tisti ki vozi prvi nakaže z roko na nevarnost .pesek,kamen,veje,listje…..

Nikakor pa si ne dovolim cel  ovink speljat s celim telesom in motorjem prek polne črte  brez varnostne razdalje motorist zadaj,to je recept za katastrofo.

Zdravih z glavo jih je bolj malo bolanih z glavo jih je par hočeš. Pelji se malo in bodi pozoren boš presenečen tako da na te zdrave voznike ne računaj.

zlo sem vesel, ker me poskušaš primerjati z MGP strokovnjaki. Sem pa realist in vem da spadam v spodnjo polovico rejserjev. Sploh na jadranki, kjer sem doma, drugje celo še nižje.

Sem preveč na motorju (20-25kkm letno, žal letos samo nekaj na 15) in še vsaj 70kkm v prometu. Tako, da se ne pustim zlahka prepričati v razna obsojanja, izračune in podobno. Tvoje očke tudi bolj slabo vidijo, sploh celem telesu čez, ker štartal si z dramo, ko sem cel moped peljal na drugo stran, nadaljuješ s posnetkom prazne ceste, ki jo voznik vidi in dramatiziraš okrog šleperjev, avtobusov in podobno.

Vsi upoštevajo zakone fizike in če je fraj, se ne more prežarčiti v ovinek.

Sicer sem ti hvaležen za nasvet naj se malo peljem, samo ti povem, da se ne vozim malo, ampak veliko.

 Lepo, da si končno ugotovil, da so to zimske vožnje, kjer je še dodatno bolj prosta cesta. Koneckoncev mam slike, ko smo ležal sredi ceste. Seveda bi kak zgrožen spet zajokal, kaj pa če pride šlepar.

Tudi nikomur ni bilo rečeno, tako vozi, tam pritisni itd,,,kako bo kdo vozil, je več al manj njegova zadeva.

ps. motorist ni bil zadaj, poknil sem ga v desni ovinek po levi, kar poglej še 1x :P, potem je pa bil zadaj

 

pss. sicer mi je mal smešno, v tejle temi se je tudi bivši član hudo sekiral okrog videoposnetka, no pravzaprav okrog česarkoli objavljenega tu..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

zlo sem vesel, ker me poskušaš primerjati z MGP strokovnjaki.

Na splošno sem mislu.

5 hours ago, DAMI34 said:

Tvoje očke tudi bolj slabo vidijo, sploh celem telesu čez, ker štartal si z dramo, ko sem cel moped peljal na drugo stran, nadaljuješ s posnetkom prazne ceste, ki jo voznik vidi in dramatiziraš okrog šleperjev, avtobusov in podobno.

Komentiral sem ta ovink pri razgledni točki tisti desni se niti ne vidi. 

2020-12-06_204332.thumb.jpg.cc469709c029e10539738672603258c8.jpg

 

Avtobus zavzeme to in ta je mali

2020-12-06_201957.jpg.c2a70779f684d57833fc9214ad814e9b.jpg

Sicer pa vsak vozi kot hoče.:beer2:sam ne ko vožiš.

Popravljeno . Popravil Spasku
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Spasku pravi:

Na splošno sem mislu.

Komentiral sem ta ovink pri razgledni točki tisti desni se niti ne vidi. 

2020-12-06_204332.thumb.jpg.cc469709c029e10539738672603258c8.jpg

 

Avtobus zavzeme to in ta je mali

2020-12-06_201957.jpg.c2a70779f684d57833fc9214ad814e9b.jpg

Sicer pa vsak vozi kot hoče.:beer2:sam ne ko vožiš.

ja in, a koga oviram? :P

Ne se tok sekirat. (različne kamere, različni koti, različno izrojena perspektiva.)

Veš fizika nas uči, da 2 predmeta (dodajam besedo HKRAT, ker sem jo pozabil) ne moreta biti na istem mestu. Tako da, še mal slik za glodat, en in isti ovinek. 1 predmet ne dva..teoretično bi lahko bil tut na drugi strani :P (vse pozimi)

15284986_1234058536663696_48138949726246333_n.jpg.76d7a19e3562fac7767e44b69601291b.jpg

1502388_764397886963099_7706260253557310339_o.thumb.jpg.a96c7ef8b4339416dab7c188f7e58ea9.jpg

15319273_1234058569997026_8627616895885228680_n.jpg.328d99e8a336705bc2148e0a53732724.jpg

 

no v bistvu, odkar sem šel na tečaj, pa pojedel 2 porcije pasulja mi gre mnogo bolje. Vsaj svojo stran zadanem :P

 

18699468_1408021975934017_7565138467078780976_o.thumb.jpg.e888bc68672ba692d07efde2b6fa3e32.jpg

 

tako, zdej sm pa izčrpan, in materiala tudi nimam več, za se nabijat.

Jadranka ni samo tišanje čez wawinke, čeprav paše, jadranka je uživancija čez vsak ovinek, raziskovanje zalivčkov, Velebita itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

 

Veš fizika nas uči, da 2 predmeta ne moreta biti na istem mestu. Tako da, še mal slik za glodat, en in isti ovinek. 1 predmet ne dva..teoretično bi lahko bil tut na drugi strani :P (vse pozimi)

 

 

@DAMI34, tu si verjetno mislil da 2 predmeta HKRATI ne moreta biti na istem mestu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

@DAMI34, tu si verjetno mislil da 2 predmeta HKRATI ne moreta biti na istem mestu? 

delam več stvari hkrati, nabijam, vpisujem naročila, težim strankam..bla bla

Itak je brezvezno vse skupaj, naj končno že sprostijo občine, no ja upam da bodo tja do maja :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

delam več stvari hkrati, nabijam, vpisujem naročila, težim strankam..bla bla

Itak je brezvezno vse skupaj, naj končno že sprostijo občine, no ja upam da bodo tja do maja :(

 

ne sej sem samo vprašal... mi je blo mal čudno napisano... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, motozajebant pravi:

 si verjetno mislil da 2 predmeta HKRATI ne moreta biti na istem mestu? 

ja sta lahko .. tamau in tamala :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

ja sta lahko .. tamau in tamala :ras: 

Še vedno ne na istem mestu... če gledamo skozi oči fizike :P hkrati seveda  ;)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Še vedno ne na istem mestu... če gledamo skozi oči fizike :P 

en deu sta skupaj ... pa je oči lahko doktor fizike ali mami iz biologije :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

en deu sta skupaj ... pa je oči lahko doktor fizike ali mami iz biologije :P 

le kaj bo otrok :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snečer pravi:

eno samo divjanje

na, še en objestnež :P ma ne en..še več

Jest ne vem, sam če bi tu šlepar, al pa avtobus, al pa trolebus, al pa vlak z najmanj 60imi vagoni zavil na parkirišče, bi se sigurno vsi skantali. Jaz se take vožnje nea grem več, vsekakor bom naslednjič poslal nekoga v izvidnico, ki bo zaprl naslednjih 5km jadranke, da slučajno ne bo kdo kontra rinil na kaka parkirišča in hotel občudovat naravo :P

 

pred 10 minutami, Snečer pravi:

Ampak na koncu vas vse pošola 1.4i :) 

j1.thumb.png.a5fdaf08bc722d7cefd0ea388bbce92d.png

j2.thumb.png.a8888f80da67516af44e0b5537623ea4.png

tule, si predstavljaš da tule pride avtobus? Ma nemogoče je da spelje.

Aja...ni blo avtobusa, hudiča, a je slučajno videl da je fraj in se afnal?

:P

nemogoče

 

pred 6 minutami, Snečer pravi:

tak se pa lepo pelje 

edini, vsi drugi so kr neki :P, ampak tut tale Versač z drugim šoferjem je mal nevaren...vsaj kar se spomnim posnetkov na tistem razbrazdanem asfaltu pred paklo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snečer pravi:

Ampak na koncu vas vse pošola 1.4i :) 

Za to šolanje sem mu rekel, da ni čisto pri sebi in s takimi se mi je težko in se nočem skupinsko peljat ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ampak on to reši

zaenkrat ;) ... poznam primere, ko placa zmanjka za dva v ovinku ;) 

in ja .. ne maram se s takimi vozit ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

zaenkrat ;) ... poznam primere, ko placa zmanjka za dva v ovinku ;) 

in ja .. ne maram se s takimi vozit ;) 

sva te nonstop čakala :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Za to šolanje sem mu rekel, da ni čisto pri sebi in s takimi se mi je težko in se nočem skupinsko peljat ;) 

takratni izlet je bil nor.

1. skupinsko peljanje

2. vsakih 30 minut skupinsko scanje

še dobro da je ta odred penzičev, lahko do karirastih prtov do večera prišel. To ni kar tko. :P

 

pred 5 minutami, Snečer pravi:

ampak on to reši

 

na, spet če bi tule šla nasproti kompozicija vlaka, ma ni šanse da ustavi :P

 

pred 2 minutami, maus pravi:

zaenkrat ;) ... poznam primere, ko placa zmanjka za dva v ovinku ;) 

in ja .. ne maram se s takimi vozit ;) 

z mano se rt pelaš a ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

sva te nonstop čakala :) 

če prideš do cilja, nisi nikdar prepozen :P

poznam hitre, ki niso prišli do cilje ;) 

lahko pa probamo na Grobniku :huh: 

p.s.

boš videl ko te bo zaćela prostata :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, maus pravi:

če prideš do cilja, nisi nikdar prepozen :P

poznam hitre, ki niso prišli do cilje ;) 

lahko pa probamo na Grobniku :huh: 

p.s.

boš videl ko te bo zaćela prostata :P 

Lahko probamo na Grobniku, če boš vozil Mitas

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Lahko probamo na Grobniku, če boš vozil Mitas

sj lahko zgledam malo čuden, neumen pa nism :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!