Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

ja ma tiste ne sečejo ovinkov, kar celo cesto, še pokrižat se nisem mogu, je blo direkt AMEN :P

 

Vem, je zajeban ce prehitro pripeljes .. tik tak je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

Vem, je zajeban ce prehitro pripeljes .. tik tak je to

ja seveda, če bi bil doma neb bil prehiter :P

je pa ena, če bi vse xsare reagirale pravilno ko zajebajo, posnetek spodaj..bi bilo manj zlamanih in mrtvih.

 

 

Maus bo znal povedat, kako je bilo.

 

 

sicer pa, prjatu, pravkar smo v redakcijo prejel fotko tebe, ko si molil :P

160047835_3850840101667366_64174789328073410_n.jpg.7e49369dc8f15c89bc897cab1a183a91.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

ja seveda, če bi bil doma neb bil prehiter :P

je pa ena, če bi vse xsare reagirale pravilno ko zajebajo, posnetek spodaj..bi bilo manj zlamanih in mrtvih.

 

 

Maus bo znal povedat, kako je bilo.

 

 

sicer pa, prjatu, pravkar smo v redakcijo prejel fotko tebe, ko si molil :P

160047835_3850840101667366_64174789328073410_n.jpg.7e49369dc8f15c89bc897cab1a183a91.jpg

Ubistvu niti ne vem kaj želiš povedat? Želiš izpadet smešen? Če si se slučajno našel v objavi, ker sem napisal da je bil pred mano kombi, si se zmotil. Čisto nič ni letelo na tebe, niti pomislil nisem na tebe. Enostavno, je res bil kombi pred mano. 

Sicer pa, seveda ti tega ne želim, ne glede na to kako ae midva "razumeva", a zanima me, kako bi se potem obnašal, ko bi na sredi ovinka stal kombi na tvoji strani. Res se je tako vozil, v nepregledne ovinke čisto po kontra pasu. Ni bilo prijetno tisto gledati. 

Pa saj se najde še marsikatera budala, sploh na tej relaciji, ampak ta je bil top of the top! 

Drugače pa @DAMI34, pred časom si rekel naj te "pustim pri miru" in ne citiram. Vidiš kako lepo se držim, tak isto bi prosil tebe. Za vse bo tko najlažje in bistveno manj posvinjanih tem bo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

Ubistvu niti ne vem kaj želiš povedat? Želiš izpadet smešen? Če si se slučajno našel v objavi, ker sem napisal da je bil pred mano kombi, si se zmotil. Čisto nič ni letelo na tebe, niti pomislil nisem na tebe. Enostavno, je res bil kombi pred mano. 

Sicer pa, seveda ti tega ne želim, ne glede na to kako ae midva "razumeva", a zanima me, kako bi se potem obnašal, ko bi na sredi ovinka stal kombi na tvoji strani. Res se je tako vozil, v nepregledne ovinke čisto po kontra pasu. Ni bilo prijetno tisto gledati. 

Pa saj se najde še marsikatera budala, sploh na tej relaciji, ampak ta je bil top of the top! 

Drugače pa @DAMI34, pred časom si rekel naj te "pustim pri miru" in ne citiram. Vidiš kako lepo se držim, tak isto bi prosil tebe. Za vse bo tko najlažje in bistveno manj posvinjanih tem bo. 

ne bi vedu kako je s kombijem, ma ti si xsaro potegnil v štorijo.

 

Pa ne se tok sekirat, nekaj zmoliš in je.

Poanta: če maš čas molit, maš čas se izognit ali reagirat, v nasprotnem časa sploh ni :P

In da, mal sem se šalil s slikco.

ps. kombiji, avti, celo kamioni, vse to seče ovinke, da je zadeva postala že "naraven pojav". Sem se šleparju umikal že po travi, pa najbrž nisem edini. Relacija- Kalce-Godovič. Kamion od Brusa.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

ne bi vedu kako je s kombijem, ma ti si xsaro potegnil v štorijo.

 

Pa ne se tok sekirat, nekaj zmoliš in je.

Poanta: če maš čas molit, maš čas se izognit ali reagirat, v nasprotnem časa sploh ni :P

In da, mal sem se šalil s slikco.

ps. kombiji, avti, celo kamioni, vse to seče ovinke, da je zadeva postala že "naraven pojav". Sem se šleparju umikal že po travi, pa najbrž nisem edini. Relacija- Kalce-Godovič. Kamion od Brusa.

 

Ja seveda ssm, ker ti je smešno... pa saj ubistbu morda tudi je, dokler se kaj ne zgodi.

No vidis, tu je nastal nesporazum. Vozil sem za njim in ne proti njemu. Tako da, jaz sem imel čas celi rožni venec zmolit, mimoidoči sigurno nebi. 

Če malo seka in je pregleden ovinek,da vidiš naprej... ok, ni tok panike, tak sekaš če nobenega ni nasproti. Da greš pa v totalno zaprti ovinek, po nasprotni strani (3/4 vozila), pa je fukjeno do amena. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če gre širok šlepar po nasprotni strani še razumem nekak.. ko pa vidim da vsak ovinek  avto pred mano zajame ovinek kot da je šlepar in gre več kot meter čez polno črto....pa vidiš kaka teleta so na cesti.... nimaš kej

še ko si parkiran te loh fenta kej 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/zagreb-trcil-v-parkirane-avtomobile-in-pristal-na-strehi.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da ma še belo trajno, al pa klobuk, ga/jo bi zadušil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, DAMI34 said:

ja seveda, če bi bil doma neb bil prehiter :P

je pa ena, če bi vse xsare reagirale pravilno ko zajebajo, posnetek spodaj..bi bilo manj zlamanih in mrtvih.

 

 

Maus bo znal povedat, kako je bilo.

 

 

Sada kada @Snečer krene u duboku analizu vaseg divljanja po cesti i objesne voznje!!!! 

Zamislite samo kako su se osobe u Xsari nakon tog dogadjaja osjecale! Jos su u soku.

Evo vec sestu godinu za redom posjecuju to mjesto sade cvijece i pale svijecu! 

Najebali ste odreda i ti i Maus!!!!! 

 

Da ste vozili 45km/h sporije tj. onom brzinom koja je dozvoljena ti situaciju sa Xsarom ne bi niti imali. A da ste tek doma ostali taj cijeli dan niti bi gume, benzin, novce, vrijeme ... ma nista ne biste potrosili!! 

 

 

@Snečer - jesam li im dobro rekao? 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, raza pravi:

 Sta me kolega kasneje sfakala kwa mislim. Nista forumaša, jima je oproščeno.....

jst ti nism kriu..

pred 41 minutami, motozajebant pravi:

Ubistvu niti ne vem kaj želiš povedat? Želiš izpadet smešen? Če si se slučajno našel v objavi, ker sem napisal da je bil pred mano kombi, si se zmotil. Čisto nič ni letelo na tebe, niti pomislil nisem na tebe. Enostavno, je res bil kombi pred mano. 

Sicer pa, seveda ti tega ne želim, ne glede na to kako ae midva "razumeva", a zanima me, kako bi se potem obnašal, ko bi na sredi ovinka stal kombi na tvoji strani. Res se je tako vozil, v nepregledne ovinke čisto po kontra pasu. Ni bilo prijetno tisto gledati. 

Pa saj se najde še marsikatera budala, sploh na tej relaciji, ampak ta je bil top of the top! 

a dej no .. jaz sem se enkrat na škarfo naslonil od petrinje proti osilnici.. ja - ustavil in se naslonil desno v desnem ovinku pa nogo k sebi..pa je še špegu pipnil.. 

kombi 3/4 na mojem pasu * mala malca .. kaj pa ko se pelješ za njim , pospeši in kar naenkrat stoji na mestu - ker mu stop luči niso delale ?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, thumper pravi:

jst ti nism kriu..

a dej no .. jaz sem se enkrat na škarfo naslonil od petrinje proti osilnici.. ja - ustavil in se naslonil desno v desnem ovinku pa nogo k sebi..pa je še špegu pipnil.. 

kombi 3/4 na mojem pasu * mala malca .. kaj pa ko se pelješ za njim , pospeši in kar naenkrat stoji na mestu - ker mu stop luči niso delale ?????

No, nevem kaj je bilo tam. Jaz cesto idrija-lj prevozim vsaj 3x tedensko. Lahko mi verjameš na besedo, da če ti rečem da mimoidoči motorist nebi mogel prav doszi rešit. Avto pa sploh ne. 

Glede bremzanja. Ti čisto verjamem, tolk k je v zadnjem času genijev na cesti, že dolgo nisem videl. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kronik pravi:

Sada kada @Snečer krene u duboku analizu vaseg divljanja po cesti i objesne voznje!!!! 

Zamislite samo kako su se osobe u Xsari nakon tog dogadjaja osjecale! Jos su u soku.

Evo vec sestu godinu za redom posjecuju to mjesto sade cvijece i pale svijecu! 

Najebali ste odreda i ti i Maus!!!!! 

 

Da ste vozili 45km/h sporije tj. onom brzinom koja je dozvoljena ti situaciju sa Xsarom ne bi niti imali. A da ste tek doma ostali taj cijeli dan niti bi gume, benzin, novce, vrijeme ... ma nista ne biste potrosili!! 

 

 

@Snečer - jesam li im dobro rekao? 

Ne bi imeli tudi če bi vozili 45 km/h hitreje :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneči bolš da je tiho naslednji teden glede na slike nesreč.. africa twin in gs .. diujaki .. ni daleč od versatila .. resno ti na teh kao dvoživkah so norci ki tiščijo bolj kot  uni s cestaki.. 

če vidim v ogledalu da je luč več kot 65cm od tal se pomaknem skrajno desno in zmanjšam na 50 (to samo zato , ker moj boni nima 4 žmigaucev pa se ne smem vozit na 90 počasneje kot 50%) .. in upam da me ta na "africi, gsu, stromu , versisu , multištrudlu in co..) ne sname...

vm povem - dvoživke so nevarne..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

kaj a še niste slišal za znak "križišče" , predvidevanje . zmanjšanje hitrosti ???

če je prekinjena pa je dovoljeno - videno marsikje.. kolk je pa priporočljivo je pa druga stvar..

ravno zaradi omenjenih veščin ni počilo :) samo malo je hecno, ko avto stoji in čaka da se vključi, ko pa se približaš pa ti spelje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kronik pravi:

Sada kada @Snečer krene u duboku analizu vaseg divljanja po cesti i objesne voznje!!!! 

Zamislite samo kako su se osobe u Xsari nakon tog dogadjaja osjecale! Jos su u soku.

Evo vec sestu godinu za redom posjecuju to mjesto sade cvijece i pale svijecu! 

Najebali ste odreda i ti i Maus!!!!! 

 

Da ste vozili 45km/h sporije tj. onom brzinom koja je dozvoljena ti situaciju sa Xsarom ne bi niti imali. A da ste tek doma ostali taj cijeli dan niti bi gume, benzin, novce, vrijeme ... ma nista ne biste potrosili!! 

 

 

@Snečer - jesam li im dobro rekao? 

Ne delaj se norca iz nesreč in legalne vožnje. 

Vsega se ne da preprečit in predvidet.

Jaz ti pač priporočam, da ne divjaj, ker z divjanjem, pa če si še takšen rejser, znatno povečuješ tvegane situacije.

 

pred 25 minutami, thumper pravi:

sneči bolš da je tiho naslednji teden glede na slike nesreč.. africa twin in gs .. diujaki .. ni daleč od versatila .. resno ti na teh kao dvoživkah so norci ki tiščijo bolj kot  uni s cestaki.. 

če vidim v ogledalu da je luč več kot 65cm od tal se pomaknem skrajno desno in zmanjšam na 50 (to samo zato , ker moj boni nima 4 žmigaucev pa se ne smem vozit na 90 počasneje kot 50%) .. in upam da me ta na "africi, gsu, stromu , versisu , multištrudlu in co..) ne sname...

vm povem - dvoživke so nevarne..

velike endure imajo že večje zmogljivost kot SS motorji...

Opis ni na voljo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

samo malo je hecno, ko avto stoji in čaka da se vključi, ko pa se približaš pa ti spelje ...

ni hecno temveč - vsakdanje.. samoumevno kot jutranja kava pred kakanjem..

pred 8 minutami, Snečer pravi:

velike endure imajo že večje zmogljivost kot SS motorji...

Opis ni na voljo

srednje in velike "cestne endure" so postale leglo divjakov.. drage , izstrelki , voznki nesposobni z debelimi denarnicami..taki mislijo , da jim je vse dovoljeno in da se jim morajo vsi umikat.. omejitve za njih ne veljajo ,, ko pa priletijo 160 v dolg ovinek sredi katerega stoji avto , ki pravilno s smerokazom zavija na levo so pa vsi drugi krivi..

p.s. na mojem boniju je tačko podrsal edino rumenicestak .. poglej tačke na motorju , ki nov stane prek 14000e in vedel boš kam paše voznik ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

ni hecno temveč - vsakdanje.. samoumevno kot jutranja kava pred kakanjem..

srednje in velike "cestne endure" so postale leglo divjakov.. drage , izstrelki , voznki nesposobni z debelimi denarnicami..taki mislijo , da jim je vse dovoljeno in da se jim morajo vsi umikat.. omejitve za njih ne veljajo ,, ko pa priletijo 160 v dolg ovinek sredi katerega stoji avto , ki pravilno s smerokazom zavija na levo so pa vsi drugi krivi..

p.s. na mojem boniju je tačko podrsal edino rumenicestak .. poglej tačke na motorju , ki nov stane prek 14000e in vedel boš kam paše voznik ...

ja, čakaj, da ti bodo po novem pri rdeči začeli vozit... bo vsakdanje... (pardon, nisem vedel, da ne smeš tudi levo).

ne, ni vsakdanje, da nekdo prevozi stop znak oziroma da ti spelje, ko zapelješ v križišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

ja, čakaj, da ti bodo po novem pri rdeči začeli vozit... bo vsakdanje... (pardon, nisem vedel, da ne smeš tudi levo).

ne, ni vsakdanje, da nekdo prevozi stop znak oziroma da ti spelje, ko zapelješ v križišče

klinc gleda vas štajerce k mate tak red na cesti.. 

pri nas vsak dan neštetokrat vozijo skozi rdečp in levo desno naravnost neglede na barvo.. res pa je da imate zgleda vi v vaših koncih malo več miru saj vaši debili to sprovajajo v naših koncih ..:D

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ze ni tok kriticno vozil s kombijem, ce je sam na netu govora o njem. Da bi ga pa prijavil, to pa ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na včerajšnji dan in vse raznovrstne nesreče, ki so se zgodile ,vir spin.112+opravljive babnice, je najbolje, da nas Janez spet zapre v občinske meje, bo najbolj ziher za vse nas:whistle:  ker živlenje je nevarno :)

Samo jamranje kk je hudo:whistle:

 

 

 

 

 

 

Ne vem kje ste prejšne mesece se vozili, stanje ni od včeraj  pa fejsbuk bo uničil normalno vožnjo ostali del vožnje pa ta plavi in njihove zasede,  posledica samo cjazenje po cesti, po katerem delu ceste in kako se pelje pa tak nobenga več nič ne briga, teta stric al pa mulc čist vseeno.:devil:

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ChilliPalmer pravi:

Zgleda ze ni tok kriticno vozil s kombijem, ce je sam na netu govora o njem. Da bi ga pa prijavil, to pa ne? 

Kritično, kritično. Redno na tej cesti, takega projektila pa še nisem videl. 

Kaj dosežem s tem da ga prijavim? Kako to poteka? Moja beseda proti njegovi? Nimam izkušenj s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Snečer said:

Ne delaj se norca iz nesreč in legalne vožnje. 

Vsega se ne da preprečit in predvidet.

Jaz ti pač priporočam, da ne divjaj, ker z divjanjem, pa če si še takšen rejser, znatno povečuješ tvegane situacije.

 

Ma kakvog norca Snecer - ja ti ozbiljno govorim da vrlo ozbiljno upozoris Damija i Mausa!! 

Video je sniman 24,95 fps tehnologijom. U njihovom slucaju je vrlo lako uocljivo da voze 33,18m/s.

A to je pak u grubo 119km/h!!! A dozvoljeno je 70 ili max. 80km/h. 

 

@Snečer - samo mi nemoj reci da slabis! 

 

P.S. i onu sa tvoje strane obecanu analizu: " pokazi gume i reci cu ti tko si" jos molim te napisi

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, kronik pravi:

A to je pak u grubo 119km/h!!! A dozvoljeno je 70 ili max. 80km/h. 

magistralka 90 km/h ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kronik pravi:

Ma kakvog norca Snecer - ja ti ozbiljno govorim da vrlo ozbiljno upozoris Damija i Mausa!! 

Video je sniman 24,95 fps tehnologijom. U njihovom slucaju je vrlo lako uocljivo da voze 33,18m/s.

A to je pak u grubo 119km/h!!! A dozvoljeno je 70 ili max. 80km/h. 

 

@Snečer - samo mi nemoj reci da slabis! 

 

P.S. i onu sa tvoje strane obecanu analizu: " pokazi gume i reci cu ti tko si" jos molim te napisi

 

 

v tisti sceni je glavni problem je ravnanje drugih udeležencev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 19 urami, maus pravi:

al pa me prehitevajo velke endure s sopotnicami pred ovinkom in potem ne znajo speljat ovinka... najraj bi ga zbrcu s ceste, ker mi je zjebu ovinek, ker po ravnem gre njemu več kot 150 :huh: ... takrat me včasih prime, da grem v ovinku mim takega in to dostikrat po kolenu ... :dry: 

A ni čudno, jaz imam povsem enake izkušnje z SS RRRR.... motorji  :D

 

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

khm...vem da si dober voznik, vem da se ti jebe na celi črti, ma tut meni se ampak lej:

Wajdušna-Predmeja ma neke zakonitosti in to so...

Eeeeeee, ne razumem najbolj, kaj želiš povedat. Jaz sem samo napisal, kaj sem doživel na dotični dan. Se pa čez Predmejo peljem večkrat na leto in res ni vedno tako.

 

pred 12 urami, Snečer pravi:

samo malo je hecno, ko avto stoji in čaka da se vključi, ko pa se približaš pa ti spelje ...

To je precej pogost pojav, Pač signal od možganov do okončin pri nekaterih potuje malo dlje...

 

pred 12 urami, thumper pravi:

p.s. na mojem boniju je tačko podrsal edino rumenicestak .. poglej tačke na motorju , ki nov stane prek 14000e in vedel boš kam paše voznik ...

Ta pravi ima pošlihtano vzmetenje in posledično podrsane cilindre! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!