Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Yamaha ma dimenzijo gume 190/50 R17 ;)

evo, js pa pred nakupom kompleta s slikano dim. prodas? po kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam bo malo bolj jasno: Igor si je zaželel eno zelo posebno vrečko za prospekte. Zato je na koncu preletel celo sejmišče še enkrat...no, ta čas pa je blo enim (blaaaaaazno) dolgcajt in so študirali kako bi poskrbeli za malo smeha. No, tako smo enega italjana z metzelerjevim kompletom ustavili in z njim zamenjali nalepke. Ko pa pridemo v avto in Igor zagleda nalepke na gumi..... :kva2:  neprecenljivo  :D

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da si sam ugotovil, da guma na sliki ni Metzeler ;)

 

Drugače pa ja. Neprecenljivi 2 sekundi :D

 

Ja in gume sem že kupil ta prave in tudi pravilne dimenzije. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ostalo še kaj neodkritega, je tukaj več kot 250 fotografij razdeljenih v 4 galerije, splošno, caferacer, chopper in scrambler.... 

verona15-1.jpg

verona15-2.jpg

verona15-3.jpg

Še 1x link do fotogalerij ... tukaj!

 

lpa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ostalo še kaj neodkritega, je tukaj več kot 250 fotografij razdeljenih v 4 galerije, splošno, caferacer, chopper in scrambler.... 

verona15-1.jpg

 

 

Še 1x link do fotogalerij ... tukaj!

 

lpa

 

Odlična fotoreportaža, dragocena tudi zato, ker obiskovalci povečini s sabo nismo imeli tapravih fotoaparatov.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) in Fereka (MK Packenstein) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 23. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...
Potnike "pobiramo" sproti, na avtobusnih postajališčih. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA (48 € za 55 oseb; 53 € za 50 oseb; 58 € za 40 oseb) zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano (izdatna malica). Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 
in Branko (MK Moliboga), 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05
VUZENICA - 00,20
MEŽICA - 00,15
PREVALJE - 00,25
RAVNE - 00,30
SLOVENJ GRADEC-01,00
VELENJE- 01,40
AC,ARJA V.- 02,00
AC, BARJE ali Ljubljana Dolgi most - 02,40
AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na ZS.

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni forumaši!

kupujem opremo zato me zanima kako je kaj z zalogo/izbiro opreme na sejmu v veroni in kakšni so popusti. mi lahko kdo pomaga, je bil kdo lani, predlani?

lp,blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @bvrb

zaloge je največ v petek, največ popusta pa bi iztržil v nedeljo. Bil sem dve leti zapored, prvo leto sem nabavil Dainese dvodelni kombinezon Laguna Seca Evo za 500€ (v Dainese outletu je bil cca. 700€), lansko leto pa za mojo, čelado HJC rpha 10+ Graffiti za 310€, ki bi me v sloveniji najceneje prišla, kljub 30% popustu, 405€.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesente za izlet na liniji KOROŠKA - LJUBLJANA - VERONA obveščam, da je na prvem busu še cca 20 prostih mest...

Drugega bomo polnili samo će bo dovolj interesa.

Prijave na PM,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsi, ki ste še zainteresirani za obisk sejma v naši organizaciji, me prosim čim prej kontaktirajte... Na busu je prostora še za cca 10 potnikov... Glede na trenutne prijave je eventuelni drugi bus zaenkrat še zelo vprašljiv. 

LP.

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ki ste še zainteresirani za ogled sejma sporočam, da je naš prvi avtobus poln. Kdor bi še želel zraven, lahko vseeno vplača sedež po 58 €, in če bo vsaj 40 kandidatov po tej ceni drugi bus odpelje, v primeru večjega števila bo cena seveda nižja, če pa bo kandidatov premalo, se avans vrne v celoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 3 minutami, Hornet pravi:

Lahko kdo napiše točen naslov sejmišča in morebitne nasvete za na pot.

Ko zapeleš iz AC gledaš table VERONA FIERE...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sejem obiskujem vsako leto že vrsto let lahko samo potrdim, da je bil letos IZREDNO BOGAT... še posebej kar se motociklov tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pogrešal nekatere modele ali pa jih nisem našel. Recimo Ducati je imel samo Scramblerja in Diavela, nikjer nisem zasledil MVaguste. Dober razstavni prostor je imela Honda, pa Kawasaki, Yamaha, Triumph, Suzuki je čisto falil z novim modelom GSXR,... Custom scena je ogromna in raznih predelav samo za en dan, da si jih ogledaš, če je to tvoj namen. Drgač pa opreme veliko, tudi popusti ok, tko da odlično preživeta sobota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) in Fereka (MK Packenstein) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 21. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...
Potnike "pobiramo" sproti, na avtobusnih postajališčih. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

Prijave se zbirajo samo do VKLJUČNO 27.12.2017 zaradi naročil vstopnic. Cena prijave ostaja ista kot lani (letos) 50€ prevoz+vstop.+odojek (malica) na osebo pri polnem avtobusu. Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 
in Branko (MK Moliboga), 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!

PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05
VUZENICA - 00,20
MEŽICA - 00,15
PREVALJE - 00,25
RAVNE - 00,30
SLOVENJ GRADEC-01,00
VELENJE- 01,40
AC,ARJA V.- 02,00
AC, BARJE ali Ljubljana Dolgi most - 02,40
AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na ZS.

LP!

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 8. 1. 2017 at 17:14, Spider™ pravi:

Kdaj je več izbire za nakup opreme v Veroni? V petek ali soboto? 

V petek je jasno največ izbire, ko zadeve zložijo na plan. V nedeljo, proti koncu, pa se da menda še kaj dodatno zglihat..

 

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, izibajker pravi:

V petek je jasno največ izbire, ko zadeve zložijo na plan. V nedeljo, proti koncu, pa se da menda še kaj dodatno zglihat..

 

smo se odločili za petek ja, mamo pa še en prostor v avtu, če se kdo želi pridružit ... štart je iz bele krajine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!