Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

a je kdo kolenčku po LJ čez praznike :?

js sm :P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... :hmm: Kb vedu kako si to mislu...Z mopedom ne... :D:lol1:

Ne, po kolenih se je vlaču za vsako, ki mu ni htela dat......skratka za vsemi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, po kolenih se je vlaču za vsako, ki mu ni htela dat......skratka za vsemi. :P

tok sem majhen, da mislijo da sem na kolenih... enkrat u šoli sem skor ukor dubu, ker je tršica mislila, da nočem vstat :cry: .. pa sj stojim tršica, sem izustu ... pol sm pa 4-ko dubu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi skupaj, a že kej odštevate do dneva ko bo ene 12stopinj, ko bo suha cesta pa sonček a kdaj bo to, jest se že veselimworship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi skupaj, a že kej odštevate do dneva ko bo ene 12stopinj, ko bo suha cesta pa sonček a kdaj bo to, jest se že veselimworship.gifworship.gifworship.gif

Jeee in se bom lahko pripeljala v službo z motorčkom trance_41_w00t2.gif OK, še malo bo treba počakat unsure.gif

Pa lep pozdravček trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok sem majhen, da mislijo da sem na kolenih... enkrat u šoli sem skor ukor dubu, ker je tršica mislila, da nočem vstat :cry: .. pa sj stojim tršica, sem izustu ... pol sm pa 4-ko dubu :P

:angry: 3 je bla :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet dž :krneki:

Samo da ovo belo govno ne pada pa je v redu :P. Sicer pa lahko pada, če bolje pomislim, se bom pa drsal z večslednimi vozili :OK::yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki išče prostovljce in prostovoljke da obudijo spomin na delovne akcije in očistijo s snegom obogatene ljubljanske pločnike in robove cestišč ! lopate zrihta zoki v zameno se dobijo kuponi za prosto parkiranje in lisičji rep ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qrc ga gleda!

Najprej vse pobasat in zaračunat, potlej naj pa folk kida "njegove" površine.

Ljubljana "kolesarsko mesto" :lol1: , kjer so na stezah gore snega, kolesarji se pa po pločnikih drenjajo in nosijo bicikle čez kupe. Že dva tedna nisem videl nobenega komunalca z lopato. Ajaaa, saj prej jih tudi nisem. Se le z mašinerijo vozijo in eden podira kar naredi drugi. Mogoče upa, da bo sneg obstal do avgusta, če bo na dovolj velikih kupih in ne bo treba park placev za mopede risat. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva že dva...

smo že trije, zima kaže zobe, če se prav spomnim sem lansko leto proti koncu februarja že nekaj motorčkau, za letos pa neki hadu kažeunsure.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!