Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

nesramna si veš? tko na prjazn in lep način sicer; tole kar izpod tvojih rok nastane bi pa jst s pladnom vred pojedu (da ne rečem požru). mnjaaaaam; :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nesramna si veš? tko na prjazn in lep način sicer; tole kar izpod tvojih rok nastane bi pa jst s pladnom vred pojedu (da ne rečem požru). mnjaaaaam; :worship:

Baba pač (drgač pa tnx) :evilgrin:.....tole so bli pa zadnji zamahi z mikserjem pred dopustom, zdj pa zaprem kuhno in via :yea1:

post-16032-0-53884500-1310759214_thumb.jpg post-16032-0-17336400-1310759248_thumb.jpg post-16032-0-62770300-1310759282_thumb.jpg post-16032-0-51988100-1310759336_thumb.jpg post-16032-0-87506600-1310759363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi ukrep, če bi me ustoličili kot 'šefa' tega foruma, bi bil ta, da bi ShrapNinji preprečil nadaljnje objavljanje slik v teji temi! Kar je preveč je pač preveč! :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi ukrep, če bi me ustoličili kot 'šefa' tega foruma, bi bil ta, da bi ShrapNinji preprečil nadaljnje objavljanje slik v teji temi! Kar je preveč je pač preveč! :D:P

agree :)

maš mojo podporo - se prav rabš še polovico od 25897 članov za izvolitev. kar ni nemogoče, je pa težko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agree :)

maš mojo podporo - se prav rabš še polovico od 25897 članov za izvolitev. kar ni nemogoče, je pa težko :)

Heheheh, eni so že "zastrupljeni" in ne bodo prestopili v sovražnikove vrste.....they are mine mwahahaha, so se prodali za cukr :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti...ta 'cukr-baba' mi bo uničla moj načrt to take over the world!

Morm nekje dobit kak recept za rolado al kaj podobnega, jo spečt v ogromnih količinah in prvabit folk na mojo stran... :hmm:

Jah, mogoče bo pa delovalo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheh, eni so že "zastrupljeni" in ne bodo prestopili v sovražnikove vrste.....they are mine mwahahaha, so se prodali za cukr :evilgrin: :evilgrin:

res je :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

ps: @ lajbn... najmanj SCHWARDZWALDSKA VIŠNJEVA TORTA ... rolada je premalo ne glede na standard :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bom rekrutiral nekaj waffle cookies, in z njimi obstreljeval sovražnika.

Ko bom pogruntal kje je sovražnik najšibkejši, bom v boj spustil nekaj ježkov, podobnih kot jih ima tudi sovražnik Sharpninja, s to razliko da so moji oboroženi z bodicami iz mandeljnov! HA!

Škofove kapce bi mogle poskrbet, da si njene čete sestavljene iz potic in maslenih piškotov nebojo utrle poti do čokoladne ceste.

Ko bo čokoladna cesta enkrat v mojih rokah, bom po njeji takoj poslal celo divizijo kremšnit, da ustavijo napredovanje njene težke artilerije (maffini).

Sledi še finalni boj, ne boj, temveč sladko klanje v katerem se bojo pomerile moje enote sestavljne iz srninih hrbtov, trojnega užitka, krofov, sladoleda in vse ostale šare, ter ostanek oslabljene vojske.

Če bi pa slučajno šlo kaj narobe (kar je sicer nemogoče, ampak vseeno), bom sovražnika odpihnil s to zadevico:

MWAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH! :evilgrin:

(to je tumač, takoj si morm it po kilo sladoleds :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje so dovoljene, sploh če so čokoladne z makovim biskvitom :evilgrin:

post-16032-0-99893500-1311328290_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Draga SharpNinja!

Če bi vedel da si danes bila ti na ridah s tuno bi ti CUKR u rezervar natresel!

nehejstemitortami! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga SharpNinja!

Če bi vedel da si danes bila ti na ridah s tuno bi ti CUKR u rezervar natresel!

nehejstemitortami! :P

Si pa prjazn ni kj, a bi rad, d mi Grom sladkorno faše al kaj, ts,ts,ts.....jz pa moja tunca sva anticukrasta čist, no sweethearts please :bum:....drgač bom pa nehala ja, za kak tedn s tortami, k grem še mal na dopust :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa prjazn ni kj, a bi rad, d mi Grom sladkorno faše al kaj, ts,ts,ts.....jz pa moja tunca sva anticukrasta čist, no sweethearts please :bum:....drgač bom pa nehala ja, za kak tedn s tortami, k grem še mal na dopust :grim

AUUUU! okej okej... Sm še neki me zelo zanima. Vidva se sladkorni izogibata, mi drugi mormo pa trpet al kako? Trpet pod cukrasto roko SharpNinje? Na-a! Za 'kazn' boš men eno torto nardila! :P

(ampak to me bo verjetno samo še bolj zasužnjilo... oh well... :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...sej, sej... nikoli se neboš poboljšala je tako?

Ne sam na slabš se mi bo pobolšal :grim, sploh ta vikend očitno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno znova me preseneča ta tvoj talent, ta tvoja predanost svoji ljubezni.....ustvarjanju.....

Nekoč boš sigurno najboljša slovenska ustvarjalka tort, morda torbic, oblek,.... In sambogve česa še vse ne :rolleyes:

Le tako naprej.... :notworthy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno znova me preseneča ta tvoj talent, ta tvoja predanost svoji ljubezni.....ustvarjanju.....

Nekoč boš sigurno najboljša slovenska ustvarjalka tort, morda torbic, oblek,.... In sambogve česa še vse ne :rolleyes:

Le tako naprej.... :notworthy:

Hvala za tako vzpodbudne besede :)..... no, mogoče nekoč.......:rolleyes:, trenutno se namreč navajam na novo službo, trenutno je še vse zanimivo in vsak dan kaj novega dogaja :kva2:, pa da vidmo kolk časa še, preden začnem umirat od dolgčasa med kupi papirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je un za tvojo teto? vrtiček tko lusna. bom probala narest neki podobnega zdej za mamo.

a pa une modelčke za delat moto piškote sm tudi kupla tko da morem jih enkrat sprobat.

lajbn ti pa prou kuča in ne se jezit na sharpninjo! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn to je tema o čokoladi, tko da razn če maš kej čokoladnega za povedat (ne vem očitno neke perverzne želje, k pa ne sodijo v to temomad.gif)...trance_32_shutup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!