Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

:grim včeraj eno zmazal :P

...če še kdo ne ve: čokolada povzroča mozolje :krneki: , sploh pr ženskah :evilgrin:

ni res...mozolje povzroča ohrnost...k se čokolado ni razdelil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa moja milka :D?

Naša soseda je Milka....jo lohka prideš obiskat če so ti starejše všeč :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej boš pa še zbirala. Imam rad Milko zato tudi kupim Milko. Če češ Milko al pa nč. Matr, človk ponud prst, hočejo mu pa snet celo roko :glare: .

OK no, č ne smem bit zbirčna :cry: , bo pa tud Milka vredi, sicer majo pa tud Milko s čilijem (ni sicer nit bledabeločokoladna seca une omenjene, ampk v sili še jz Milko žrem :grim ), tko d upam d maš vsaj to. Mogoče bi prežvela tud ob kaki Milki a la božič edition, sm vidla d jih majo že :naughty: (punč, marcipan, cimetove zvezdice.....).....bolš d grem se mal tepst, k če ne se mi bo tipkovnca v slini utopila, pa kile mi gredo gor sm če pomislm d bi si prvoščla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša soseda je Milka....jo lohka prideš obiskat če so ti starejše všeč :lol1:

prdm jst... če je res SOSEDA.... :whistle: :whistle: :evilgrin: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK no, č ne smem bit zbirčna :cry: , bo pa tud Milka vredi, sicer majo pa tud Milko s čilijem (ni sicer nit bledabeločokoladna seca une omenjene, ampk v sili še jz Milko žrem :grim ), tko d upam d maš vsaj to. Mogoče bi prežvela tud ob kaki Milki a la božič edition, sm vidla d jih majo že :naughty: (punč, marcipan, cimetove zvezdice.... .) .....bolš d grem se mal tepst, k če ne se mi bo tipkovnca v slini utopila, pa kile mi gredo gor sm če pomislm d bi si prvoščla.

Dost je že to, da sem jaz zbirčen, kam bi pa pršl, če bi bla dva zbirčna :whistle: . Hmm, jaz se ne spoznam na božič edition, poznam samo lešnike pa rozine :blush: . A pr božič edition dobiš zraven še čestitko, uno k odpreš pa špila tiste trapaste pesmice :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost je že to, da sem jaz zbirčen, kam bi pa pršl, če bi bla dva zbirčna :whistle: . Hmm, jaz se ne spoznam na božič edition, poznam samo lešnike pa rozine :blush: . A pr božič edition dobiš zraven še čestitko, uno k odpreš pa špila tiste trapaste pesmice :lol1: .

Ma sj jz drgač nism, sm pr čokoladi sm, drugo vse jem :krneki: . Ma božične so une k tm okol decembra pridejo na police, pa so tok dobri okusi.....cimet pa to, sm glavn d je cimet :kva2: , ni nbenih čestitk zravn pa nč ne špila, lohk pa ti prneseš pa špilaš zravn sveta noč al pa kako uno rudolf jelenček :lol1: . Lešnki pa rozine....pa ti si sto let za luno, dj mal novosti iz sveta čokolad spremli no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sj jz drgač nism, sm pr čokoladi sm, drugo vse jem :krneki: . Ma božične so une k tm okol decembra pridejo na police, pa so tok dobri okusi.....cimet pa to, sm glavn d je cimet :kva2: , ni nbenih čestitk zravn pa nč ne špila, lohk pa ti prneseš pa špilaš zravn sveta noč al pa kako uno rudolf jelenček :lol1: . Lešnki pa rozine....pa ti si sto let za luno, dj mal novosti iz sveta čokolad spremli no.

Punca, pa glih ti, k si tak hud športnik, pa uničuješ svoje telo z cimetom - ojoj. Ravno zadnjič je bila oddaja, da je cimet škodljiv :grim , tako, da ... ostanejo lešniki pa rozine, da te ne zastrupim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca, pa glih ti, k si tak hud športnik, pa uničuješ svoje telo z cimetom - ojoj. Ravno zadnjič je bila oddaja, da je cimet škodljiv :grim , tako, da ... ostanejo lešniki pa rozine, da te ne zastrupim.

A nis slišu, v lešnkih so tud nek najdl, d se lohk zagiftaš :krneki: , ne resno, pa dons sm tud vidla d so eni čokoladni kosmiči glih zard lešnikov strupeni pa d jih ne kupvat. Cimet mora bit un taprav (cejlonski), tadrag, ne ta škart roba na pol umetna k jo pocen kupuješ. Aja pa s cimetom se hujša, torej se s cimetovo čokolado mn zrediš, boli mene, če na konc crknem zard njega, sm d bom suhica :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nis slišu, v lešnkih so tud nek najdl, d se lohk zagiftaš :krneki: , ne resno, pa dons sm tud vidla d so eni čokoladni kosmiči glih zard lešnikov strupeni pa d jih ne kupvat. Cimet mora bit un taprav (cejlonski), tadrag, ne ta škart roba na pol umetna k jo pocen kupuješ. Aja pa s cimetom se hujša, torej se s cimetovo čokolado mn zrediš, boli mene, če na konc crknem zard njega, sm d bom suhica :grim .

Ja nč, od danes naprej jem sam še jedilno čokolado. A bo ta dobra?

Ma hujša se, če ne ješ čokolade, pa če delaš krdio vaje ne pa motor. Torej kolo pod rit al pa tek, pa bo rita trda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč, od danes naprej jem sam še jedilno čokolado. A bo ta dobra?

Ma hujša se, če ne ješ čokolade, pa če delaš krdio vaje ne pa motor. Torej kolo pod rit al pa tek, pa bo rita trda.

Ne jedilna....najbol zdrava , ma antioksidante pa svašta še, je una z nad 70% kakava (sicer je grenka d je že kr kisla, sm zdrava pa je, pa še velik je ne morš pojest :grrr ). Kardio vaje delam (5x na tedn, pa zdj se neki silm laufat, sm moja kolena mi nek ubogljivost odrekajo :headbang: ). Kolo ja....haha, al tm na riti sediš :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, punce ... a pa ve veste, čemu bi se še dal rečt "čokoladno nabijanje" :whistle: O:-) B) :naughty:

takole orodje bi pa tut men prov pršlo... :whistle:

Vse je neki zarjavelo ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!