Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

SharpNinja, šele zdaj sem opazil tvoje poste v tej temi, ker sem te šel malo prečekirati, ko so tako reklamo naredili zate... in moram priznati, da si res genijalna - niso prav nič pretiravali, ko so govorili o presežnikih o tvoji peki... za dokončno potrditev pa bi bila potrebna degustacija :whistle: Se poklicno ukvarjaš s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, šele zdaj sem opazil tvoje poste v tej temi, ker sem te šel malo prečekirati, ko so tako reklamo naredili zate... in moram priznati, da si res genijalna - niso prav nič pretiravali, ko so govorili o presežnikih o tvoji peki... za dokončno potrditev pa bi bila potrebna degustacija :whistle: Se poklicno ukvarjaš s tem?

Hvalaaaa :blush:......al me tok vsi hvalte, d mi je res kr mal nerodn.......ja kako degustacijo bi pa po moje lohk nardil enkrat a ne, d še kako dodatno stranko dobim, zmer prov pride :whistle:......ne, ne, to je sm hoby, poklicno mam opravka z bolj dolgočasnimi zadevami :zzz:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16032-12765021896_thumb.jpg ....čokolada sam not....

post-16032-127650207181_thumb.jpg .....al pa vsepovsod :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, kdaj te loh pridemo snubit?

A kr al kako, a po novem fantje sm še na cukr pa čokolado padate .)..... al zmer nimam polnih škatel s cukrčki :grrr

No dns je bla tale......sm je ni več :whistle:

post-16032-127705752845_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no kaj... pač smo bolj sladkosnedi. Včas je jamski človek zagrabu tanajbol kosmato pa močno babo pa jo peljal v jamo, dons pa gledamo druge vrline.... sam povej nam, v primeru podoknice, a maš kake teglce na okenskih policah, katerih bi se blo fajn izognit? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no kaj... pač smo bolj sladkosnedi. Včas je jamski človek zagrabu tanajbol kosmato pa močno babo pa jo peljal v jamo, dons pa gledamo druge vrline.... sam povej nam, v primeru podoknice, a maš kake teglce na okenskih policah, katerih bi se blo fajn izognit? :whistle:

Aha ste se tud moderniziral :whistle:......hm, flora pa ne uspeva pr men, vse crkne, še tasuhe rože vrag vzame, tko da so okenske police čiste hahaha .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole smo pa jedli pri Mikiju, v Arrabi v Dolomitih. Njami.

Torteloni al cacao, con ripieno di ciocolatto e nocciole, e salsa di fragole naturali

post-18923-127711028678_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

post-16032-127816876295_thumb.jpg....... pijani zamorčki :alko:

post-16032-127816869849_thumb.jpg ...... za enga bodočga bajkerja .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona...@SharpNinja...,ti take slike pokaš gor na torte,da se človk tško odloč a bi sploh jedel al sam gledal :D...Mojstrica si :OK:

Popravljeno . Popravil DINAMIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:....hvala Dinamik, sm sj veš kako pravjo, d se mora tud učke nahrant .)

takle T-bone smo mel pa dns na meniju......so ga tud vegiji jedl hahahah :evilgrin:

post-16032-127827322386_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... za enga bodočga bajkerja .)

tle pa si kar luči od Rockija uporabila...

so ti postale všeč, ne ;)

lp

post-10572-12783193907_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle pa si kar luči od Rockija uporabila...

so ti postale všeč, ne ;)

lp

.) TBoxer, to je pa tko, če maš muštr doma, pa smo mal pocopycatal :grim ......aja všeč mi pa še zmer niso, tud po več kot enmu letu ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ko slike gledam, se že redim.trance_25_naughty.gif .

Aja, pa pod mizo je že vse slinasto.

Najboljše, da grem kar na malco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!