Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

najboljš da najdeš eno pa sprobaš ...pol pa povej če je blo dobr :P

sem ji že rekal naj nabavi:

- čokolado (brez lešnikov ali čilija in podobnih dodatkov [ok, lahko mal ingverja]),

-jagode f_strawberry.gif

-kako banano :010

- in seveda smetano

zvečer bo pa .... bleh.gif

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakamuflirana temna čokolada :krneki: post-16032-032713900 1288461547_thumb.jpg

O to pa za mene Marjanca-HVALA Ninja :OK:

Punce kaj hočete da noben motorist ne bo več svojga kombinezona nase spravu :OK: Lepe umetnine delata.

Anka kšna motoristka... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vedno k gledam te dobrote ratam lacna, samo zdej pred sezono ni pametno k ce ne v hlace ne bom zlezla. sicer bom jutri tudi jst kej spekla k za nedeljo se spodobi.;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

veš, da sm prav cakala, da boš dala tvojo tortico gor. ful je lepa. pa verjamem, da je bla tudi dobra.

.), hvala......ja res je bla dobra (sm si celo drzn ila pojest jo en košček.....sicer sem pol nardila 10 km pa še en teden mi ne bo treba jest :slap:), koko-čoko. ena nova pogruntavščina, končna ugotovitev je, da bo še za ponovit kdaj :yes:......vizualno je pa tale od mene za mene no. 2 bolš ratala kt par dni prej no.1 (tale dril pravniški mi je čist domišljija zjahal :wallbash:)

post-16032-0-47215400-1298841091_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.), hvala......ja res je bla dobra (sm si celo drzn ila pojest jo en košček.....sicer sem pol nardila 10 km pa še en teden mi ne bo treba jest :slap:), koko-čoko. ena nova pogruntavščina, končna ugotovitev je, da bo še za ponovit kdaj :yes:......vizualno je pa tale od mene za mene no. 2 bolš ratala kt par dni prej no.1 (tale dril pravniški mi je čist domišljija zjahal :wallbash:)

post-16032-0-47215400-1298841091_thumb.jpg

Ninđa dej ob naslednji sladki ponudbi pokaži odrezek, da vidim, vsebino. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agostiti a veš da sm tudi jst tela rečt, da naj še prerezano pokaže wink.gif.

sharpninja meni sta obe lepi. edino sm misnla da si boš kak bolj motoristiš nrdila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.), hvala......ja res je bla dobra (sm si celo drzn ila pojest jo en košček.....sicer sem pol nardila 10 km pa še en teden mi ne bo treba jest :slap:), koko-čoko. ena nova pogruntavščina, končna ugotovitev je, da bo še za ponovit kdaj :yes:......vizualno je pa tale od mene za mene no. 2 bolš ratala kt par dni prej no.1 (tale dril pravniški mi je čist domišljija zjahal :wallbash:)

post-16032-0-47215400-1298841091_thumb.jpg

c,c,c... lahko bi kaj povabila, da se v živo prepričam če je bila dobra :P

zgleda da se bom mogla kar sama povabit :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

c,c,c... lahko bi kaj povabila, da se v živo prepričam če je bila dobra :P

zgleda da se bom mogla kar sama povabit :evilgrin:

Domči, oblubm, d če mi rata ta PDI spacat bo torte kokr čš, bom nardila največjo in najbl spešl torto do zdj, prsežem pr URS :yes:

Drugač pa takole sta izpadli, ker je vsa moja umetniška navdahnjenost totalno ubita in zatrta.....but I'll be back (upam, d bo tega sadomazohizma čez 2 mesca konc forever and ever forever :wallbash:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_40_thumbup.gif dej gotovo bo, če se tko pridno učiš! pa maš potem res mir, na vekov veke. bomo držali pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_40_thumbup.gif dej gotovo bo, če se tko pridno učiš! pa maš potem res mir, na vekov veke. bomo držali pesti.

Iz tvojih ust v ušesa unga zgorej in vseh 5ih članov komisije :worship:

Aja tkole je zgledalo drobovje srčka :evilgrin:

post-16032-0-32018700-1299009410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu tudi notr je lep.

mogoce pa komisijo omehcas s kako tvojo dobroto. sicer tej strokovni oz. ta vas so vedno ena jajca. moj se je tudi za svojga ucu kot zmesan. se ful je blo malo casa. tko da je bil skori bolj vesel kot za diplomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!