Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

evo tako se vedno začne moj dan, s čokolado!

sicer pa imam v delu podobno tortico kot jo je sharpninja nrdila, tisti vrtiček. cvetača, solata, korenjček, por, rožice in "kraški" zid so narejeni, danes me čaka samo še naš maček pa seveda mama. upam da bo zgledalo vsaj pol tako dobro kot od ninje. edino sm pa namesti marcipana kupla uno sladkorno zadevo (tičino al kar je) pa se da fajn delat je kot en plastelin.

no bom slikco nalimala.

post-23082-0-74917500-1313133138_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tako se vedno začne moj dan, s čokolado!

sicer pa imam v delu podobno tortico kot jo je sharpninja nrdila, tisti vrtiček. cvetača, solata, korenjček, por, rožice in "kraški" zid so narejeni, danes me čaka samo še naš maček pa seveda mama. upam da bo zgledalo vsaj pol tako dobro kot od ninje. edino sm pa namesti marcipana kupla uno sladkorno zadevo (tičino al kar je) pa se da fajn delat je kot en plastelin.

no bom slikco nalimala.

Men se dan začenja po novem z zelenim čajem v lokalčku bliz pisarne, čokoladn rogljiček, k ga šenkajo zravn pa zmer pustim (karakter pa to :whistle:).......o pol si tud pridna, jz mam pa dve v delu, eno bl čokoladno-kokosovo abstrakcijo, tadruga bo pa rustikalno-agrarna (dobesedno ).). Cika itak d bo ratal, k je kaka druga možnost spljoh :grrr. Aja uno sladkorno zadevo pa drugič doma nared, je bolš okus, pa cnej itak, kao, k te osladne zadeve so vse zanič :SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to cukrasto maso itak rabim samo za figurice. uno da jo celo v to obeces mi ni vsec. sploh pa je to meni dalec od tega da bi bilo uzitno.

no biskvit sm nrdila po unem tvojem receptu in je fajn ratalo, sicer ga nism se nic rezala. tko da upam da bo ok. bo pa tortica manjsa pa pol sm misnla narest par teh cupcakes. bom to se v nedeljo kej prestudirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to cukrasto maso itak rabim samo za figurice. uno da jo celo v to obeces mi ni vsec. sploh pa je to meni dalec od tega da bi bilo uzitno.

no biskvit sm nrdila po unem tvojem receptu in je fajn ratalo, sicer ga nism se nic rezala. tko da upam da bo ok. bo pa tortica manjsa pa pol sm misnla narest par teh cupcakes. bom to se v nedeljo kej prestudirala.

No sj jz tud sam za figurce, pa še to sam takrat, k rabim belo barvo mase, za ostalo je marcipan zakon, pa še užiten je. Oblačenje tort v to maso pa pri meni odpade, ker bi se zarad sočnosti po eni uri vse stopilo in zlezlo do l :slap:. Drugač sem pa jz fertik s cukrom za ta vikend :whistle:

post-16032-0-11775700-1313337894_thumb.jpg post-16032-0-90479800-1313337902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tako je ratala tortica. sicer če bi imela več časa in miru bi se dalo še kej narest, ampak važno da so jo pojedli in bli zadovolni.

post-23082-0-33885300-1313492555_thumb.jpg

post-23082-0-15610200-1313492590_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tako je ratala tortica. sicer če bi imela več časa in miru bi se dalo še kej narest, ampak važno da so jo pojedli in bli zadovolni.

Fuuuul je kjutiš :worship::worship:, dobr ti gredo tele cukrarije od rok res :OK:......jz sm pa glih scmarla ene karamelno-čokoladne piškotke za v službo (morm mal začet podkupvat nadrejene O:-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala! ma se vidi da ne delam tolko pogosto. pa se namesto da bi jo v miru nrdila sm jo na treh koncih delala. tko da drugic bo vse na enem koncu. pa prej morem pomislit kej rabim.

za une motopiskote te bom pa ze kej za rokav pocukala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dns je blo treba pa mal sred noči že ustat zarad čokolade :yawn:........ampak je ratal, zdj pa šibam grmet naokol :yea1:

post-16032-0-32484600-1314514824_thumb.jpg post-16032-0-66821200-1314514894_thumb.jpg post-16032-0-56268700-1314514920_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

post-16032-0-53514400-1315856180_thumb.jpg .......za enga, ki je cele počitnice" pregaral" za blagajno :whistle:

post-16032-0-87983800-1315856224_thumb.jpg ......ko zarad službe primankuje časa :(

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za enga zaspanca (mal se ji vid, d sm bla mal zaspana, k sm jo delala, 3 zjutraj zna bit mal problem :yawn:)

post-16032-0-97630300-1317357576_thumb.jpg post-16032-0-29372900-1317357597_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sva jo dočakala .....najslajšo in najbolj posebno čokoladno torto od vseh do sedaj :010 :010 :010

post-16032-0-16416200-1316979749_thumb.jpg

Ta je bla zate? Mislim sama zase si jo nardila? Gledam neke kratice gor :D KZ ZKP,.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neumorna si ... respect :yes:

Ta je bla zate? Mislim sama zase si jo nardila? Gledam neke kratice gor biggrin.gif KZ ZKP,.... biggrin.gif

Hajo, če je treba se mora, pa četud sred noči :eek: ...

GKeko ja takle mamo že ene par let, da si morm sama torte delat :krneki: ....kratice so pa posledica poklicne deformacije :rolleyes:

Zadnji vikend je bil spet čokoladen (ne prvi, še manj pa zadnji)..... :evilgrin:

post-16032-0-89814400-1318361819_thumb.jpg post-16032-0-97769700-1318361839_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času ena motoristična, za enga motonadobudneža .)

post-16032-0-14418000-1318615387_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooooo Šarpova Ninđa !!! Tebe se pa še vedno spomin, z Maxjevih delavnic varne vožnje in zelo verjetno, če ne kar sigurno, z Nues Marufa ... V spominu imam še vedno najino skupno slilko "v akciji" na Nues Marufu ... Toda kje je ta slika ??? Prav sigurno na kompjuterju ... Najprej bom preveril zasebna sporočila, če se to še vedno da, za nazaj. Pošiljatelj Krispi ??? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo verjetno, ni verjetno ... :grim Sliko sem našel na "ta velikem računalniku", venar pod njo piše Lara in Robi ... Se opravičujem ... :yes:

post-12027-0-77485000-1318697231_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No čeprav si na slikici z Laro pa se te jaz spomnim z Novega Marofa, mislim, da smo se ene dvakrat srečali dol, no pa na maksijevih delavnicah sva se tudi videla.....se kar prav spomniš :yes: , je pa res že kar dolgo nazaj a ne, pa spremenilo se je tudi precej v tem času, nekaj na boljše, nekaj na malo manj dobro, ampak tak je lajf, važno da je v povprečju kar ok, a ne .).

No tale vikend je bil spet pester in v znamenju (žal) pokojnega "sokrajana" Slakovega Lojzeta melodij....čebelice, čebelice, saj ve ste moje prijateljice.... ;)

post-16032-0-46406100-1318792955_thumb.jpg post-16032-0-31636000-1318792962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooo, Šarapova ... :yea1: Lepo da se me še vedno spomniš. Mislim, da imam nekje v spominu še vedno tvojo "sliko". Temni in krajše pristriženi lasje ??? Če to drži, potem zopet lahko "rečem", da so čudne poti Robertotovih spominov ... Suzukija, ki sem ga sigurno videl večkrat kot tebe, na poslani sliki nisem prepoznal, tebe pa še vedno "nosim s sabo" ..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem se spomnil ob pogledu na zgornjo sličico. Nekdo, zelooo dobrega srčka, je na Maxijeve delavnice prinesl tudi slaščice ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooo, Šarapova ... :yea1: Lepo da se me še vedno spomniš. Mislim, da imam nekje v spominu še vedno tvojo "sliko". Temni in krajše pristriženi lasje ??? Če to drži, potem zopet lahko "rečem", da so čudne poti Robertotovih spominov ... Suzukija, ki sem ga sigurno videl večkrat kot tebe, na poslani sliki nisem prepoznal, tebe pa še vedno "nosim s sabo" ..?

Dobro se spomniš :OK: (takrat sem bila res še kratkolasa brinetka, no v vsem tem času so laski precej zrasli, temni so tudi še, čeprav kak siv se pa počasi že najde, se vidi da me sekirajo hahahah :grim). To bodo mogoče res tud tisti piškotki krivi, sem jih res privlekla tud na maksijevo delavnico in so začuda v kufru kar dobro preživeli pot (drugače zelo rada razveselim ljudi okrog sebe s čim sladkim, en tak spešl filing, ko gledaš kako se bašejo s piškotki , ni boljše shujševalne kot zredit vse okrog sebe hehe :evilgrin:) , se me marsikdo po dobrotah zapomne, če že drugače nisem ravno markatna in iz povprečja štrleča ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zaradi sladkarij sem imel vedno "težave" s kilažo. Sicer še nikoli ni bilo "preko", večkrat pa že na meji ... Še vedno se red malo posladkam, čeprav nje sedaj to prava resnica, ker drugega ne okusim ...

Tvojo sliko nekako še vedno "nosim s sabo" ... Ali si jo mogoče imela kdaj v avatorju, da sem si jo tako zapomnil ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne boš zamerila, ker sem si pomagal s stričkom Googlom. Na tvoj forumski vzedevek mi je dal tak razultat. Z njim sem bil zelo zadovoljen, zaradi tega, ker sem te prepoznal !!! Suzukija, ki mi je v privatnem sporočilu (?) poslal svojo sliko, pa nisem spoznal ... :blush:

post-12027-0-82368800-1318926995_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne boš zamerila, ker sem si pomagal s stričkom Googlom. Na tvoj forumski vzedevek mi je dal tak razultat. Z njim sem bil zelo zadovoljen, zaradi tega, ker sem te prepoznal !!! Suzukija, ki mi je v privatnem sporočilu (?) poslal svojo sliko, pa nisem spoznal ... :blush:

O a celo tole se najde, če človek malo pogugla.......jp tole sem jaz v mladih letih bi se reklo hahaha :whistle: , zdaj je vse drugače od motorja, kombinezona, družbe do frizurce, samo piškotki ostajajo isti :D . Da se pa ženska bitja bolj zapomniš je pa čisto normalno :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!