Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Prvo sem izgubil, drugo pa prišraufal. In to postrani! Eh, jebiga, eno luknjico sem zvrtal par milimetrov višje, drugo par milimetrov nižje in zdaj pač je kar je.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, jaz sem zvratal skozi grb pa še podloške skoraj 2cm velike dal, čez zihr ga ni :P

ps. podlošk nisem barval, moja ma samo rdeč, pa črn lak :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh..klinc..pa še tamala je bila..:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, thumper pravi:

eh..klinc..pa še tamala je bila..:cry:

Bed...mogoce pa se od koga dobis nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utežko..senožeče-postojna-senožeče - postojna sem se počas peljal... pomoje jo je odfukal v kak graben .. eh bom že novo nabavil..sam ko ne gre "suwath" gor..ms-uwth ? če ne druzga majo prekmurci dobr futr..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, marincspeedshop pravi:

Popotnikom zmeraj "zanetam" tablico. Zgubil je ni se noben, so pa ze zgubili cel nosilec :yea1:

zdej si pametn.. tablica je preživela 4 mamutovanja .. tamala - nosilec 2 zoba gor 2 zoba dol..pa še melo sike vmes..   sem se pa spomnil druge tablce...  mmt1..žiu boh nau vedu zakva se gre ...:jezik:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 10. 2018 ob 13:10, Borutt pravi:

Točno tako. Ali jo pa prikoviči. 

Še vsak policist je težil, če je bila tablica kakorkoli prevrtana in pritrjna.

Baje je to uraden dokument in se tega ne sme početi.

No vsaj tako je bilo 8 let nazaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Gladiac pravi:

Še vsak policist je težil, če je bila tablica kakorkoli prevrtana in pritrjna.

Baje je to uraden dokument in se tega ne sme početi.

No vsaj tako je bilo 8 let nazaj :D

ti s tud str ratu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Gladiac pravi:

Še vsak policist je težil, če je bila tablica kakorkoli prevrtana in pritrjna.

Baje je to uraden dokument in se tega ne sme početi.

No vsaj tako je bilo 8 let nazaj :D

meni nikoli, pa četudi bi, se ne bi sekiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, thumper pravi:

ti s tud str ratu..

...a pa ti imaš to še tisto registrsko tablico iz bronastega ulitka?..   

... hja... to pa je treba privijačit s štirimi M12 vijaki... pa LocTite, pa samovarovalne matice... pa še malo z majzlom udariš po navoju za vsak slučaj.

Jaz sem si naredil okvir iz 1mm debele alu pločevine. Tablica "zapertlana", tako, da ti jo ne morejo ukrasti niti v pol ure....

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

.

.....Jaz sem si naredil okvir iz 1mm debele alu pločevine. Tablica "zapertlana", tako, da ti jo ne morejo ukrasti niti v pol ure....

OK. Pa recimo, da imaš neko "specifično situacijo". A ni potem tako, da policija odstrani tablico, in s tem onemogoči nadaljno vožnjo? In v tvojem primeru zapertlane tablice se bodo tega lotili s kotno brusilko ali bormašino? 

Sam prašam. Jaz imam dodatno dva M6 šraufa. Pa nisem ziher a bi v zgornjem primeru dotična oseba iskala imbus ključ ali enostavno odtrgala komplet tablico z nosilcem dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, izibajker pravi:

OK. Pa recimo, da imaš neko "specifično situacijo". A ni potem tako, da policija odstrani tablico, in s tem onemogoči nadaljno vožnjo? In v tvojem primeru zapertlane tablice se bodo tega lotili s kotno brusilko ali bormašino? 

Sam prašam. Jaz imam dodatno dva M6 šraufa. Pa nisem ziher a bi v zgornjem primeru dotična oseba iskala imbus ključ ali enostavno odtrgala komplet tablico z nosilcem dol...

... njihov problem....oz. tvoj... ker že na od daleč sumljivo zgledaš..  :P .... in moraš imeti tablico na "klik" , ko srečaš policaje, ker običajno diujaš...   :P ....al pa tko kot thumper, ko se samo mimo policajev pelje, tablica kar sama odpade...   :P

 

 

... nee... imam sicer zapertlano tablico s treh strani, z vrha pa je snemljiv "pokrov", v katerem je še lučka za osvetlitev tablice...      :P

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, izibajker pravi:

OK. Pa recimo, da imaš neko "specifično situacijo". A ni potem tako, da policija odstrani tablico, in s tem onemogoči nadaljno vožnjo? In v tvojem primeru zapertlane tablice se bodo tega lotili s kotno brusilko ali bormašino? 

Sam prašam. Jaz imam dodatno dva M6 šraufa. Pa nisem ziher a bi v zgornjem primeru dotična oseba iskala imbus ključ ali enostavno odtrgala komplet tablico z nosilcem dol...

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

... v bistvu imam jest obatroje...   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... v bistvu imam jest obatroje...   :P

 

ziheraš :P

Potem ti bo pa cel rep odpadu in boš gotof :P

Jaz sem jo imel v okvirčku, pa še dodatno s silikonom zalepljeno...pa je v Romuniji šla v maloro. Okvir je ostal cel, tabla pa je počasi počasi lezla pri strani ven, dokler ni odletela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

Ja, to poznam. 

Bi pa morda @Borutt povedal kako je v praksi v primeru, ki sem ga navedel v zgornjem postu? Hvala za pojasnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

OK. Pa recimo, da imaš neko "specifično situacijo". A ni potem tako, da policija odstrani tablico, in s tem onemogoči nadaljno vožnjo? In v tvojem primeru zapertlane tablice se bodo tega lotili s kotno brusilko ali bormašino? 

Sam prašam. Jaz imam dodatno dva M6 šraufa. Pa nisem ziher a bi v zgornjem primeru dotična oseba iskala imbus ključ ali enostavno odtrgala komplet tablico z nosilcem dol...

(2) Izločitev vozila ali prepoved uporabe vozila traja toliko časa, dokler se ne odpravijo razlogi, zaradi katerih je bila odrejena. Inšpektor ali policist, ki izloči vozilo iz prometa, lahko odvzame prometno dovoljenje in registrske ali preskusne tablice. Če voznik ne odstrani registrskih ali preskusnih tablic z vozila, se odstranijo z neposredno fizično prisilo na voznikove stroške. O odvzetem prometnem dovoljenju in registrskih tablicah inšpektor ali policist izda potrdilo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tessa obojestranski (über mocen, waterproof), bi bil kos nalogi? Avtomobilske vem, da se ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tessa obojestranski (über mocen, waterproof), bi bil kos nalogi? Avtomobilske vem, da se ....

vprašanje je kako bo čez kako leto, ko bo prah, vročina, zmrzal naredilo svoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

vprašanje je kako bo čez kako leto, ko bo prah, vročina, zmrzal naredilo svoje

Bom stestiral. Na vecini avtomobilov sem imel in se je obneslo (tudi sprednja registerska). Dol si dobil pa le z laksom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Bom stestiral. Na vecini avtomobilov sem imel in se je obneslo (tudi sprednja registerska). Dol si dobil pa le z laksom..

samo je ena razlika, pri avtu je velika površina, pri motorju pa ni gladke površine, če si pa zalepil v okvirček, pa še vedno obstaja možnost da se zlomi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

samo je ena razlika, pri avtu je velika površina, pri motorju pa ni gladke površine, če si pa zalepil v okvirček, pa še vedno obstaja možnost da se zlomi.

Jaz bom testiral; nahrbtna stran tablice in pa kovinski del nosilca (cakam se na krajsi nosilec). Pri avtu je bila res povrsina vecja ampak tudi tablica je sirsa...! Tisto je drzalo k pes, brez laksa nisi mogel dol vzeti....(so se pa rade zvijale registrske)

Popravljeno . Popravil Roger G. Jagger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!