Skoči na vsebino

Nesreča pevca skupine BePop


robberrt

Priporočene objave

Ja tudi meni je zelo žal za tako mlado življenje. Pa ne zaradi tega, ker je to Nejc, pa ker je bil slaven itd.. ampak ker je umrlu ne da bi bil sam kriv, predvsem pa, ker je bil mlad.

In to mi daje še dodatne stimulanse, da je resnično prav za naše društvo in da si še bolj želim doseči cilj, da naredimo neko spremembno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar, ki sem jo slisal po povratku v Slovenijo, ko sem se vračal z Intermota, je bila ta žalostna novica...

Po dveh čudovitih dneh sanjarjenja in uživanja naju je z mojo drago novica tako potrla, da sva od Dravograda do Maribora komaj kaj spregovorila.

Pa smo spet pristali na žalostnih tleh realnosti. In to na račun mlade, energične duše vsestransko talentiranega umetnika.

Žalostno, res žalostno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je kar zmrazilo ko sem to slišal, ravno je bil šef pri meni pa ga sploh nisem registriral. 5 minut prej sem še poslušal komad pol pa ti s tako pridejo ven.. :? :shock: Full mi ga je žal, še posebej zato ker sem vido da je bil res ful poln energije, verjetno mu je blo v lajfu kar fajn (po TV sodeč)...moje sožalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor mi je mladega zivljenja zal... in socustvujem z njegovimi bliznjimi... mogoce pa je tam, kamor je odsel, se bolj srecen... Ne bomo vedeli. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet bodo dejali:sigurno je bil motorist kriv..... :?

Mogoče bodo pa tokrat zaradi medijske osebnosti le rekli drugače? Tukaj je naša priložnost... Na medije!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!