Skoči na vsebino

Nesreča pevca skupine BePop


robberrt

Priporočene objave

Nikoli ne delim ljudi na ˝slavne˝ in ˝navadne˝. Tukaj gre samo zato, da smo izgubili še enega motorista in mladega človeka, ki je komaj začel živet. In to je tisto kar najbolj zaboli. Vsakega človeka je škoda, da konča svojo nedokončano pot na asvaltu, še posebej pa, ko gre za mlado bitje, ki je imelo pred sabo še celo življenje in cilje, ki ne bodo nikoli uresničeni. Žalostno!

Pozdrav izpod vinogradov!

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry:

Kdaj bo konec pobijanaj motoristov po cestah......morda takrat,ko bomo mi začeli pobijati avtomobiliste :?: :?: :?: Neumesno,vem,sam me vse to tolk zrevoltira :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne delim ljudi na ˝slavne˝ in ˝navadne˝.

Saj jaz jih tudi ne, vendar mediji pa jih. A si mogoče videl že kdaj na prvi in zadnji strani Dnevnika sliko in reportažo o kakšnem navadnem smrtniku, ki ga je na motorju povozil kombi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo več informacij o Nejcevi nezgodi:

Včeraj je Nejc dobil nov motor Yamaha 125ccm, in danes ko se je peljal iz šole, mu je življenje vzela voznica kombiniranega vozila. Zdravnik, ki je oskrboval in šival Nejcove notranje organe je povedal da so bili vsi notranji organi zmečkani. Tako da je Nejc po operaciji umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene in mojo punco je novica o Nejcovi smrti zelo pretresla. Nekaj minut nisma spregovorila niti besede.

Iskreno sožalje njegovi družini, članom skupine bepop in vsem bližnjim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je pretresla novica, predvsem dejstvo, da smo spet izgubili motorista, pa tudi to, da lahko k tej 'novici' daš tudi obraz. :cry:

Ravno sem prebrala, da baje ni nosil čelade.... :?

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: .... prvi motorist na Pop Tv, ki ni kriv za svojo nesrečo ... :? :? ... mordda se bo zaradi tega dojemanje in poročanje o motoristih na Pop-u kaj izboljšalo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno prevelika hitrost in premajhna izkušenost ter kot sem prej prebral pomankanje osnovne zaščite na eni strani in neodgovorna debilnost na drugi strani

ne gont po naseljih in cestah z velik dovozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je bil pri Bepop-u, tu sploh ni pomembno.

Žalostno je, da je še en motorist umrl na cesti, kar me vsakič prizadene. Krivda, da je prišlo do nesreče je nedvomno na strani voznice, glede na to, da ga je izsilila.

Če bi imel pa čelado na glavi, tako kot je brezpogojno treba, mu mogoče (to ne bomo vedeli nikoli) ne bi bilo treba umreti.

Zato, pamet v glavo in čelado na glavo. :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje vsem domacim.

Spet en motorist manj!

:cry:  :cry:  :cry:  .... prvi motorist na Pop Tv, ki ni kriv za svojo nesrečo ...  :?  :? ... mordda se bo zaradi tega dojemanje in poročanje o motoristih na Pop-u kaj izboljšalo  :!:

Mogoce bodo pa sedaj na POPu cel cirkus zagnali, ker se je ubil eden njihovih. Ne vem!

Ne vem tudi, kasen bi bil rezultat nesrece, ce bi bila uporabljena celada, kaksna jeakna s scitniki,.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi še nekaj dodal in to v premislek tistim, ki znajo le na avtomobiliste pizdit. Menim, da če bi marsikateri motorist, ki je umrl na podoben način kot pevec skupine bebop uporabljal zaščitno motoristično opremo in bi namesto 100 km/h in več skozi naselje peljal le 50km/h kot je dovoljeno, marsikatero življenje ne bi upihnilo. Zato se moramo tudi mi motoristi nad svojimi dejanji tudi sami zamisliti.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak pa veš kolk je vozo?

Iz posta zgleda, kot da mislim samo na njega. Mišljeno je na motoriste, ki so umrli v podobni situaciji. Saj ni poanta v tem ali so vozili 75 km/h ali 100 km/h in več, ampak poanta je v tem, da smo za marsikatero nesrečo krivi sami zaradi neupoštevanja dovoljenih hitrosti ali zaradi neuporabe zaščitne opreme, ki potem za nastalo situacijo vedno krivimo avtomobiliste.

Poznam znanca, ki je v komi že dva meseca in mu zelo slabo kaže. Jaz za nastalo situacijo ne krivim samo traktorista, ki mu je izsilil prednost, vendar tudi njega, ker je vozil krepko preko 100 km/h.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem dobil SMS od moje simpatije ki mi je poslala da je umrl nejc skupine bepop sem kr onemel niti odpisati nisem mogel. Res da ga nisem poznal osebno ampak vsakega človeka je ško pa še kriv nič ni bil pa vredu fant je bil

Moje sožalje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje.

Iz zanesljivih virov pa vem, da ni bila voznica, ampak voznik. Ki bo verjemite mi, obžaloval celo življenje, ne bo se kmalu pobral.

Res, škoda Nejca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!