Skoči na vsebino

Nesreča pevca skupine BePop


robberrt

Priporočene objave

Rad bi še nekaj dodal in to v premislek tistim, ki znajo le na avtomobiliste pizdit. Menim, da če bi marsikateri motorist, ki je umrl na podoben način kot pevec skupine bebop uporabljal zaščitno motoristično opremo in bi namesto 100 km/h in več skozi naselje peljal le 50km/h kot je dovoljeno, marsikatero življenje ne bi upihnilo. Zato se moramo tudi mi motoristi nad svojimi dejanji tudi sami zamisliti.

Pozdrav od Roberta

Tule bi dal pa Robertu prav. Res je žalostno, če kdo umre..sploh mlad.

V Nejčevem primeru ne moremo narediti nič razen izreči sožalje. Upam pa da bo ta in brez dvoma še kateri prihodnji dogodek opozorilo tudi nam motoristom, da bomo(ker vemo da nekateri niso) bolj dosledni pri uporabi zaščitne opreme in da se bomo bolj držali omejitev. Na žalost pač imam slabe izkušnje s tem. Očitno razen mene in peščice(tistih k sm vidu na cesti) noben ni vozu niti pod razno tulk k je bla omejitve (vsaj 20 km več v mestu..pa okrog 100 na odprti cesti). In če so pač nekateri avtomobilisti zelo ignorantski do nas, je pač na nas da bomo vozili defenzivno namesto agresivno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje

Obstaja naprava, ki odganja divjad izpred vozila. Morda bi morali izumiti tako napravo, da obvešča voznike iz stranskih cest, da se jim po glavni cesti približuje motorist.

Vseeno pa dekleta in fantje čelade na glave in previdno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem prebral v Dnevniku, JE Nejc IMEL čelado na glavi.

V vsakem primeru mi je meni in moji punci zelo hudo.

Človek se naveže na take pobce, ki jih spoznaš in se navežeš nanje preko popstars oddaje, spoznaš jih praktično dobesedno in osebno.

Osebno mislim, da bi morali za avtomobiliste, ki ubijejo motorista zaradi njihve krivde, še POSEBEJ močno kaznovati, ker se očitno brez prave grožnje ne posvetijo in pazijo nanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Hudo mi je, ker je bilo vmes spet izsiljevanje in ker je spet izgubil življenje mlad fant!

Pazite pri prehitevanju in ne pretiravajte na cestah kjer je gneča, lahko se pojavil nekdo, ki vas lahko izsili! :cry: :cry: :cry:

Glede zaščite! Res je zelo pomembna samo ni glih 100%. Z Hitrijem sva imela dobro opremo pa se je zgodilo to, kar se nebi smelo! Kot smo se že pogovarjali z nekaterimi: pri motorizmu je glavna pamet in seveda veliko sreče! Tudi Nejc je na žalost ni imel. :cry: :cry: :cry:

Tatjana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smemo vsepoprek obsojati avtomobilistov. Nekateri so res kreteni, a takih ni prav veliko. Tisti drugi, pa so popolnoma navadni normalni ljudje, ki se jim to, da povzročijo nesrečo zgodi v trenutku nezbranosti. In če smo popolnoma iskreni, tudi sami smo kdaj v avtomobilu nezbrani in prav lahko bi tudi mi povzročili nesrečo ampak je ne, ker imamo večjo srečo kot tisti, ki jo povzročijo. To je moje mnenje, verjamem pa da je vsem bližnjim, ki so kdajkoli izgubili drago osebo hudo in sočustvujem z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smemo vsepoprek obsojati avtomobilistov. Nekateri so res kreteni, a takih ni prav veliko. Tisti drugi, pa so popolnoma navadni normalni ljudje, ki se jim to, da povzročijo nesrečo zgodi v trenutku nezbranosti. In če smo popolnoma iskreni, tudi sami smo kdaj v avtomobilu nezbrani in prav lahko bi tudi mi povzročili nesrečo ampak je ne, ker imamo večjo srečo kot tisti, ki jo povzročijo. To je moje mnenje, verjamem pa da je vsem bližnjim, ki so kdajkoli izgubili drago osebo hudo in sočustvujem z njimi.

V vecini se strinjam s teboj....res je da nismo vsi vedno 100% skoncentrirani na voznjo v avtu, vendar pa imamo tako veliko sreco da se nam takrat nic ne zgodi, sem pa ze slisal tudi veliko ljudi kako govorijo , da od takrat ko ima pa njihov otrok(znanec) motor da so oni veliko bolj pazljivi na nas motoriste, tako je tudi prav, vendar nevem zakaj sele takrat ko ima nekdo od njih motor, zakaj ne morej paziti ze prej,.....

Lp, ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi rad povedal,da mi gre na jetra,da morm spet izrazit svoje iskreno sožalje za motorista,čeprav ga nisem osebno poznal.Ostalim pa polagam na srce;dejte se merkat pa vozt po pameti(vem,da je blo to že izrečeno miljonkrat,sam če bo pa izrečeno miljonkrat plus ena,si bo pa mogoče nekdo že zapomnu)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy a se zavedaš kolk motoristov v SLO ne bere tega foruma? :roll: Ta naša preventivna akcija osveščanja nima na žalost nobene vidne vloge....razen med nami, kolko se pač kirega prime...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vendar nevem zakaj sele takrat ko ima nekdo od njih motor, zakaj ne morej paziti ze prej,.....

Lp, ROk

Zato, ker se prej sploh ne zavedajo teh nevarnosti ... tudi jaz se jih nisem dokler nisem imel 2 dni motorja pa pijanega šoferja v avtu, ki je zapeljal pred mene, ko sem bil 3 metre daleč, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: http://www.os-fa.com/bepop/index.php

18-letni Nejc Erazem, član popularne najstniške skupine BePop, se je v petek, 20. septembra, okrog 13.50 ure ponesrečil s svojim motorjem le nekaj sto metrov pred svojim domom v Mirni na Dolenjskem.

Nejc je pravilno vozil po lokalni cesti, ko mu je voznik kombiniranega vozila, sicer družinski prijatelj, odvzel prednost.

Motorist je po zaviranju padel po vozišču in silovito trčil v prednji del kombiniranega vozila, zaradi hudih poškodb prnega koša in pljuč pa je okrog 17. ure umrl v novomeški bolnišnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje domačim, vsem sorodnikom in ljubiteljem skupine BEPOP, kamor sodim tudi sam. Skratka, umrl je motorist tako ali drugače.

Izbor za BEPOP sem spremljal od začetka do konca in resnično mi je hudo, da je umrl mlad fant tako poln elana in veselja na prvi stopnički svojega uspeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Lojziju trenutno forum ni dostopen, še v najinem imenu iskreno sožalje skupini in domačim.

Ubogi fant, niti toliko časa ni imel motorja, da bi ugotovil tisto, kar večina vas sicer že ve - na motorju postaneš za avtomobiliste NEVIDEN.

Zdaj je - če malo priredim naslov njihovega albuma (Bodi zvezda) - sam res nekje med zvezdami.

Pa srečno tam zunaj...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sožalje tudi od mene. :cry:

Kot sokrajana pa me je omenjena tragedija zelo pretresla. Rajš ne bi govoru o tem.

Življenje res piše najhujše tragedije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje.... :cry:

Na žalost pa smo vsi motoristi vsakič, ko se vsedemo na motor potencialno na onem svetu, le zavedamo se ne! :idea:

Druga resnica pa je, da te lahko starka s koso sreča na vsakem koraku... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nesreča, spet mnogo strtih src pa veliko žalosti in bolečine... :cry: :cry: :cry:

Najbolj hudo je to, da je bil premlad in, da je komaj dobro začel živeti.... želim mu, da mu je tam, kamor je odšel vsaj tako lepo, kot mu je bilo med nami... :( :cry: :cry:

Iskreno sožalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!