Skoči na vsebino

Windows™ 7


Windows 7  

81 članov je glasovalo

  1. 1. Ali boste ohranili sedajšnji OS ali razmišljate, da bi prešli na novega?

    • OS bom nadgradil na Windows 7
      46
    • OS ne bom nadgradil, obdržal bom starega
      36


Priporočene objave

  • 1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
  • 1 GB of RAM (32-bit)/2 GB of RAM (64-bit)
  • 16 GB of available disk space (32-bit)/20 GB (64-bit)
  • DirectX 9 graphics device with Windows Display Driver Model 1.0 or higher driver

Po mojih izkušnjah, delajo bolj gladko od XP-jev na isti mašini je pa res, da sem imel na vseh testiranih mašinah najmanj 1Gb RAM-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
  • 1 GB of RAM (32-bit)/2 GB of RAM (64-bit)
  • 16 GB of available disk space (32-bit)/20 GB (64-bit)
  • DirectX 9 graphics device with Windows Display Driver Model 1.0 or higher driver

Po mojih izkušnjah, delajo bolj gladko od XP-jev na isti mašini je pa res, da sem imel na vseh testiranih mašinah najmanj 1Gb RAM-a.

hvala... mislim, da imam vse to na teli stari mašini ... itak moram novo kupt, bi pa se mal zajebavu na stari mašini, dokler si ne omislim nekaj novega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kje bi pa lahka dobil ikono za prikaz namizja???(show desktop)

miško premakneš spodaj desno na taskbar ... ali pa z miško primeš okvir okna, katerega želiš ohraniti na zaslonu, in malo potreseš levo-desno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bo star računalnik bom gonil XP-je. Ko bo nov računalnik pa seveda Windows 7 saj podpira dx 11 in veliko drugih bonbončkov :). Viste pa nikoli. Bolje kurac v roki kot Vista na računalniku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

w7 sm instalirou na dell mini9.... ful prijetno sm biu presenecen... zadeva laufa res lepo, tekoce...primerljivo z XPji. nice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz imam tudi Windows 7 :naughty::whistle::grim, samo ne na računalniku :grrr.

LP Robert

post-20894-125648202094_thumb.jpg

post-20894-125648211394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pff 30€ ^^ rajši mam zastonj ^^

S tem, da jemlješ v zakup, da se enega dne morda ne bodo več updejtali?

Saj dovoliš, da kdo razmišlja tudi drugače, anede?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja voljno voljno =)

updejti pa se bojo vedno dobili, čene drugače pa v paketih za downloadat ^^ ja vem, ni tko komot kt pa če klikneš samo "yes" in "i agree" ko te vpraša če želiš updajtat. =)

tega se ne sme delat!! pirati so žleht zelo žleht B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja voljno voljno =)

:yawn: Ne presojaj ljudi po sebi. Sicer lahko, a se boš velikokrat zaletel s surlo v steno, preden boš dojel, da ljudje lahko izhajajo iz drugačnih izhodišč in z drugačnimi pričakovanji.

Recimo, lahko vsem takšnim, ki niso lih vajeni računalnika in jim angleščina lih ne gre, pustiš svoj naslov, da jim boš lahko potem dajal navodila, kje dobiti updejte za tiste skrekane winse in kako to naložiti itn., če se že delaš pametnega. Najlažje je napisat: "Saj imajo..."

Če bi malo bolje spremljal vse debate, bi morda opazil, da izrecno podpiram deljenje (šeranje, P2P) datotek na spletu (za osebno rabo) vendar se zavedam, da imajo ljudje tudi drugačne potrebe in poglede. Kapiši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ULTIMATE, professional majo mavo majn svari, pa ne mors jim slo verzije nalozit ...

pac moje mnenje ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!