Skoči na vsebino

Hormonski forum III


ak

Priporočene objave

quote:ja sigiurno to.. ej keja grem pikat

vidiš kok hitr se lahk odlocim

dr.looney

Ej dr.Looney, pejt se rajš s sesalcem ali pa z drekstarjem furat, zunaj se zelo zelo lepo vreme

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to dr.Looney....ce se bosta danes z Gogijem mimo peljala, si dejta v soncna ocala šipce za švasat - sem uceri Hornetko spucu (se sveti da te oslepi )

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

si dejta v soncna ocala šipce za švasat - sem uceri Hornetko spucu (se sveti da te oslepi )

da ne bo looney kaksne zabe z neba vrgla....bo hornetka spet usrana...

-----------

FTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še to dr.Looney....ce se bosta danes z Gogijem mimo peljala, si dejta v soncna ocala šipce za švasat - sem uceri Hornetko spucu (se sveti da te oslepi )

Ejkej

gogi je v službi ...sesalec na popravilu, ker sem enga netopirja zahklala pa ga je not potegnal pa sraje nardil...

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

gogi je v službi ...sesalec na popravilu, ker sem enga netopirja zahklala pa ga je not potegnal pa sraje nardil...

dr.looney

Zdej pa maš, ko se je vudumedik proti tebi obrnil...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Forum obraca, Lonney obrne!

lp Easyrider

Zgleda daji je še caronalnik crknu (al pa modem), ker niti odgovarjat vec ne more...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej bo dost veš kolk mi jih je že poslalda že gogi rokave zavihuje ha ha ha

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

da že gogi rokave zavihuje ha ha ha

ce si gre samo roke umivat...easy,ni panike!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

za vse,ki se sprasujete,kdo ali kaj je hormonc: EVO,TO JE TO!.

tukaj se lahko raz- in polivate od nog do glave o vseh eroticno-kavsal....ah...kavzalnih zadevah.enjoy.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si pa želim enih ustnic, njegovih pogledov, njegovega nežnega, dolgega in mokrega jezika......

občutim njegovo roko kako mi polzi po stegnih proti notranjosti, proti mojemu sveže pobritemu trikotničku, katerega krasi že malo nabrekli gumbek.

Želim si njegovih poljubov na mojem golem telesu, njegove močne roke naj mi polzijo po mojem vratu.

Glavo sunkovito vržem nazaj in se prepustim občutku, kako mi je poljubljal bradavico, jo z jezikom dražil in čisto nežno grizljal. Z roko je preko popka potoval do mojega že kar malo vlažnega mednožja, se poigral z mojimi malo mokrimi tangicami in spretno potisnil roko globoko v moje kraljevstvo......

to so bili časi!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

to so bili časi!!!!

, sedaj pa nosim tiste gate iz začetka 20. stoletja, od ledij pa do nadkolen dolge, nič elastik, samo trakci in ne more takoj zraven.

Če je samo to, ni problemov, če je ono drugo, na kar si ne upamo niti pomisliti, je pa žalostno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glavo sunkovito vržem nazaj in se prepustim občutku, kako mi je poljubljal bradavico, jo z jezikom dražil in čisto nežno grizljal. Z roko je preko popka potoval do mojega že kar malo vlažnega mednožja, se poigral z mojimi malo mokrimi tangicami in spretno potisnil roko globoko v moje kraljevstvo......

to so bili časi!!!!

kisses

Pupa

Pupa...koliko casa pa se ti nisi posteno dol dala? Tole je pa res hudo... Nisem pa vedel, da ti je pri srcu fisting...ua...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!