Skoči na vsebino

Hormonski forum III


ak

Priporočene objave

Ja ena od varianta za pot v nebesa (beri nirvane) je daljse obdobje vzdrznega zivljenja brez spolnosti, mesa, itd. Potem ko se duhovno pripravis pa z ravno tako pripravljenim partnerjem odletis med aktom naravnost tja

Pupa, torej si na pravi poti v nebesa

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja ena od varianta za pot v nebesa (beri nirvane) je daljse obdobje vzdrznega zivljenja brez spolnosti, mesa, itd. Potem ko se duhovno pripravis pa z ravno tako pripravljenim partnerjem odletis med aktom naravnost tja

Pupa, torej si na pravi poti v nebesa

LP Climber

Ja, s pomocjo tantricnega seksa je (baje) marsikaj mogoce. Ampak problem nastopi takrat, ker mora odnos trajat vec ur skupaj, poleg tega da vecji del odnosa ne vkljucuje samega koitusa ampak samo zdruzevanje energij, kaksen hardcore petting tudi odpade. Ce to uspe potem pa tudi sam orgazem lahko traja in traja...vec ur...huh...

Lazja varianta prolongiranja pa je s pomocjo tehnike dihanja in vizualizacije centrov energije. Ampak Pupa se mi zdi zasopla ze ob samem pisanju....in glede na dalj casa vzdrznosti ne verjamem, da bi cakala ob primerni priloznosti vec ur...

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 30/08/2001 10:36:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anubis.........SPROBAJ seveda pod pogojem,da sploh prideta skupaj.

-----------

at 200 mph you have no friends

Edited by - Ice on 30/08/2001 10:45:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: kompatibilnost je tukaj potem drugotnega pomena a kako?...no can do...

sploh pa je moj tip zenske drugacen...zenska mora biti z velikim Z...Pupa pa ima prevec moski nacin razmisljanja...a ne Pupa? Pri meni sraufam, sekam in dvigujem bremena jaz...

Edited by - Anubis on 30/08/2001 11:21:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: kompatibilnost je tukaj potem drugotnega pomena a kako?...no can do...

yep.......

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No ja fantje, kaj pa emancipacija! Sej lahk ona šraufa, ..., mi pa v senci, pa pir v roki!

z neaktivnostjo se zmanjsa produkcija rastnega hormona in testosterona, kar privede do zacetka kopicenja mascob,pa se izdatno hranjenje je vedno v igri...tega pa si ne moremo privosciti, raje imam pocitek po telesni aktivnosti...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej lahk ona šraufa...

SI NOR AL KAJ TI JE! moj motor sraufajo samo trije.moj mehanik za "globoka" masinska dela,moj elektrik in jaz! saj hocem vedeti,kaj se z motorjem dogaja. me pa nebi motilo,ce bi se zenska tako spoznala na tehniko motorja,kot se pepo in walter.dva carja motoroznanstva.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAKI MAL! "GLOBOKA MASINSKA DELA" Sej teh pa tud sami preveč ne prakticiramo. Pol pa goba, krpa, pa površinska dela. Še vedno pa lahk seka in bremena vzdiguje. Če gre pa za par let za "šegrta", lahk pa tud kak šruf prtegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej soory, ampak tole je hormonc, kva potem razpredate o mancipaciji žensk. Ste čisto zgrešili pomen mojega posta.

Sicer pa za tistega, ki je rekel, da že dolgo nisem: obstaja možnost, da sem ta vikend, pa je bilo tako dobro, da me še zdaj polivajo vali naslade in užitkov, ko pomislim na to.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa za tistega, ki je rekel, da že dolgo nisem: obstaja možnost, da sem ta vikend, pa je bilo tako dobro, da me še zdaj polivajo vali naslade in užitkov, ko pomislim na to.

hvala bogu.potem pomeni,da si uravnovesena.umsko in fizicno.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebi ga Pupa, totalno si me razocarala, sem ze mislu da letis v nebesa

Ali pac si morda ze tam

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Pupa?A sam ob vikendih-a to maš vsako leto isti vikend rezerviran, al se kdaj pregrešiš, pa še za božič enega udariš (ko je glih praznik)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:obstaja možnost, da sem ta vikend

Si al' nisi? Al' nisi čist prepričana če si . Tole je pa zlo zakomplicirano...če še sam ne veš

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ma mrcvarite to našo ubogo Pupo. Fuj !

Kaj pa ti ak,a si ta vikend?

ad1: Nič jo ne mrcvarimo. Skupaj bomo dognali ali je ali ni - a se ji je sam zdel, al je tud zares

ad2: V pet, sob, ned, pon, etc

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ad2: V pet, sob, ned, pon, etc

se ostali se hvalite.ce pa vase boljse polovice vprasamo,bo pa porazno!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: se ostali se hvalite.ce pa vase boljse polovice vprasamo,bo pa porazno!

Ice, a si ljubosumen, ker mamo nekateri urejeno spolno življenje, al kaj - sicer sem pa samo odgovarjal na vprašanje...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, a si ljubosumen, ker mamo nekateri urejeno spolno življenje, al kaj - sicer sem pa samo odgovarjal na vprašanje...

ad 1: ne.vsakemu cimvec privoscim.meni seveda vse!

ad 2: mhm,seveda,ja ja,tocno,aha.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ad2: V pet, sob, ned, pon, etc

se ostali se hvalite.ce pa vase boljse polovice vprasamo,bo pa porazno!

-----------

Ne ice, če pa boljše poloivce vprašamo: v Pet 2x, sob 2x, ned 3x, pon 5x (sam fantje tega ne vedo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ad2: V pet, sob, ned, pon, etc

se ostali se hvalite.ce pa vase boljse polovice vprasamo,bo pa porazno!

-----------

Ne ice, če pa boljše poloivce vprašamo: v Pet 2x, sob 2x, ned 3x, pon 5x (sam fantje tega ne vedo)

Ti kaj pa so tej 1x 2x... a kolkrat te je punca poslala posodo pomivat?

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to:Ne vem zakaj ne bereš sporočil, potem pa v temo brcaš...folk se hvali kolikokrat so seksali v tednu...potem pa še njihove punce na isto povedo...rezultati varirajo

Edited by - green on 31/08/2001 16:34:02

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo cisto tako med nami,green,bos moral zaceti malo manj jesti.ali vsaj manj posode packati.mislim.....12x v stirih dneh posodo prati....ja kaj nimas pomivalnega stroja?

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste znoreli vsi, al se res o posodi pogovarjamo. Zdaj pa že nisem več siguren koga mede-pa kakšna posoda?A je to je imel en preblisk ker ni tri maile nazaj prebral, zdaj pa sam še pomivamo -sicer pa če kdaj kaj na roke opereš, pa tako ni nič narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!