Skoči na vsebino

Hormonski forum III


ak

Priporočene objave

chris.......kaj te matra? pokazi faco na kaksnem FS,pa se bomo potem pogovarjali.

Go Ice, go ! Mene tud že mal zanima, kuko tale Chris zgleda. Al pa ena njena slika v damskem peskovniku, ustrezno aranžirana tud ne bi bla slaba :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris.......kaj te matra? pokazi faco na kaksnem FS,pa se bomo potem pogovarjali.

Ko bo to se tut jz prikazem s kokicami v roki in se usedem v prvo vrsto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris.......kaj te matra? pokazi faco na kaksnem FS,pa se bomo potem pogovarjali.

Ko bo to se tut jz prikazem s kokicami v roki in se usedem v prvo vrsto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

super, sedez zraven tebe je rezerviran za hotschota :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, sedez zraven tebe je rezerviran za hotschota :twisted:

pol boste mel dve predstavi! In ne bo nic s kokicami razen v hotschkotovi glavi mogoce oz v laseh ups ce jih bo sploh se meu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CHRIS.... :twisted: ...zajebi vse, pa se prikaži u Kranjski gori, pa Vrtnica naj ti v pričesko integrira kokice...da ne bo Hotscho prikrajšan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CHRIS.... :twisted: ...zajebi vse, pa se prikaži u Kranjski gori, pa Vrtnica naj ti v pričesko integrira kokice...da ne bo Hotscho prikrajšan....

mene zal ne bo v KG :( sej hotschkotu lohko tut kdaj drugic frizuro uredim :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa limat slikce k se ti zelodec obrne ko jih vidis :evil:

Prosila bi da pobrisete slikco od moto smrka sej vemo da si lusen no sam nisi pa za v nas peskovnik :twisted:

Glede na to, da imajo "BAJE" vsake oči svojega malarja, in da ženske toliko povdarjate "NOTRANJO" lepoto ljudi in ste včasih prav užaljene, če nekomu ni všeč ergonomija vašega telesa, čeprav ste na notr sicer fantastične, in v skladu z pravilom, da ne sodi človeka po izgledu, sem bil prepričan, da ti bo slika všeč. OPROSTITE KER TIP NA POSTU NI BIL POPOLN. :( :(

PS. Ne vem od kod ti ideja , da sem sebe nalimal v "VAŠ" peskovnik , če tudi tebe še nisem videl v moškem. :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosmrk, ne se tok razburjat! sej ti noben nc noce! sicer nisem nobene slisala (vidla), da bi se razburjala glede prve slikce, sam mogoce je pa Vrtnica mislila na moskega pod tusom (ne vem zakaj) :roll: :roll: :wink:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosmrk, ne se tok razburjat! sej ti noben nc noce! sicer nisem nobene slisala (vidla), da bi se razburjala glede prve slikce, sam mogoce je pa Vrtnica mislila na moskega pod tusom (ne vem zakaj) :roll: :roll: :wink:

LP

Sej moški pod tušem je bol motosmrk!!! :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa limat slikce k se ti zelodec obrne ko jih vidis :evil:

Prosila bi da pobrisete slikco od moto smrka sej vemo da si lusen no sam nisi pa za v nas peskovnik :twisted:

Glede na to, da imajo "BAJE" vsake oči svojega malarja, in da ženske toliko povdarjate "NOTRANJO" lepoto ljudi in ste včasih prav užaljene, če nekomu ni všeč ergonomija vašega telesa, čeprav ste na notr sicer fantastične, in v skladu z pravilom, da ne sodi človeka po izgledu, sem bil prepričan, da ti bo slika všeč. OPROSTITE KER TIP NA POSTU NI BIL POPOLN. :( :(

PS. Ne vem od kod ti ideja , da sem sebe nalimal v "VAŠ" peskovnik , če tudi tebe še nisem videl v moškem. :idea: :idea:

umm kr si lih moj post citiru si to razlagam kot da sm jz zahtevala kje kaksne slikce ki jih nism...

glede unih slikc.... res da je notranjost bl pomembna kot zunanjost sam osebo moras spoznat zal tistih na slikcah ne poznam tko da ne vem kaksni so v notranjosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pol se Chris še ni slekla?...

dej ne klič hudiča!!!!kod bo pa to gledal!!!sej nisi oči na tomboli zadel!!! :microwave: na grmado z njo, al pa vsaj u mikrovale :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VRTNICA- tvoj post sem citiral, ker si edina hotela, da se moj post zbriše.

SE PRAVI- si verjetno edina kateri se tip na postu ni dopadel..... so ga zbrisali... pa saj ni važno..... bolj bi se sekiral, če bi me grajala kakšna starejša, z tovrstnimi izkušnjami......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v temi je vse najlepš..... :D

Najbolj bom

vesel

ko mi bodo

hrbet obrnili

zahrbtneži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VRTNICA- tvoj post sem citiral, ker si edina hotela, da se moj post zbriše.

SE PRAVI- si verjetno edina kateri se tip na postu ni dopadel..... so ga zbrisali... pa saj ni važno..... bolj bi se sekiral, če bi me grajala kakšna starejša, z tovrstnimi izkušnjami......

sicer ne vem kdo je to biu na sliki... ampak tko je pred kratkim je tut nekdo zalimu kaksno taksno slikco v vas peskovnik pa ste se razburjal sicer nimam nic proti ce se taksne slikce limajo v nasem peskovniku ampak pol se tut vi ne rabte razburjat ce damo me v vas peskovnik kaksno taksno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem kdo je to biu na sliki... ampak tko je pred kratkim je tut nekdo zalimu kaksno taksno slikco v vas peskovnik pa ste se razburjal sicer nimam nic proti ce se taksne slikce limajo v nasem peskovniku ampak pol se tut vi ne rabte razburjat ce damo me v vas peskovnik kaksno taksno....

Ne posplošuj zadeve na "NAS, VAS".....

Pa pol se ne razburjaj v "FITNESU" da se teme in posti pod nobenim pogojem ne smejo brisat ODLOČ SE ŽE KAJ HOČEŠ!!!!!

A.K. - jst tud tebe, tko da veš.... pa očiju tud, in sestrici, pa še sosedom... pa še na forum bom obesu,.. tko da veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!